0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
24k gold cream

کرم طلا 24 عیار

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید ( میانگین ۵.۰۰ از ۱ رای )
GARNISH وضعیت : فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۳۹۹/۷/۱
ویژگی ها
برند
24k Gold
آبرسانی
عمیق
روشن کنندگی
رفع چروک دور چشم
لیفتینگ پوست
۱۱۵/۰۰۰ تومان
توضیحات کلی

کرم 24k طلا
در زندگی روز مره ما خطرات جدی وزیادی پوست صورت ما را تحت تآثیر قرار می دهند که همه آنها ( استرس، گرما، آلودگی هوا وعوامل متعدد دیگر ) باعث می شوند که پوست صورت ما واکنش نشان داده وسبب افتادگی پوست صورت و پیری زود هنگام شود. همه این عوامل را می توانیم با یک کرم خوب با کاربرد عالی مهار کرد و همواره پوستی شاداب و مرطوب داشته باشیم، فروشگاه نیو وافت این بار کرم 24kطلا را به شما معرفی می کند که مانع از پیری زود رس شده و همواره با استفاده از این کرم پوستی سفت و مرطوبی خواهید داشت .


معرفی محصول
کرم 24k طلا یک سفت کننده پوست بسیار قوی است با خاصیت مرطوب کنندگی وسفید کنندگی پوست ،این محصول از ترکیب چهار ماده اصلی هیدرولیز، آلوئه را ، صمغ زانتان ، سیدیم هیالورونات می باشد وبه توضیح مختصری در مورد هر یک از آنها خواهیم پرداخت.
1) هیدرولیزکلاژن  ( Hydrolyzed collagen ): وجود این ترکیب در داخل این کرم باعث مهار ملامین موجود در پوست شده وچروک های ریزی را که در اثر گرما و یا عوامل دیگر بر روی پوست ایجاد شده است را محو می کند و پوست صورت راصاف می کند و از افتادگی پوست جلوگیری می کند واز پیری زود رس پوست جلوگیری می کند.
2) آلوئه را ( Aloe ) : ترکیب دیگر این کرم آلوئه را است وجود مواد آلوئه را در این کرم باعث مرطوب شدن پوست ، وآبرسانی به آن می شود که فرایند آبرسانی باعث سفید شدن پوست وشادابی آن می شود.
3)صمغ زانتان ( Xanthan gum ) : صنع زانتان نوعی قند طبیعی می باشد که کاربردهای گوناوگونی را دارد ودر کارهای مختلفی از آن استفاده می کنند و کاربرد آن در محصولات وکرم های آرایشی  حفظ رطوبت موجود بر روی پوست که توسط آلوئه به وجود امده می باشد وهمواره پوست مرطوب بوده و خشک نمی شود.
4) سدیم هیالورونات ( Sodium hyaluronate ) : وجود این سدیم هم در داخل این کرم باعث می شود که یک لایه آب اصراف پوست تشکیل شود و کمک به بهبودی خشکی پوست کرده و همواره باعث جذب آب شده و پوست را در مقابل کم آبی محافظت می کند.


جمع بندی

در کل میتوان گفت این یک محصول بسیار مناسب برای سفت کردن پوست صورت و روشن کننده ویک آبرسان بسیار قوی است که در بهبود خشکی و چروک های ریز نقش بسیار مهمی را دارد و مانع از پیری زود رس می شود.

مشخصات فنی مشخصات کلی
برند
24k Gold
آبرسانی
عمیق
روشن کنندگی
رفع چروک دور چشم
خاصیت جذب آب
دارای دانه ریز طلا
کلاژن
مرطوب کنندگی
لیفتینگ پوست
بازسازی پوست های آسیب دیده
نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha