0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
Aichun Beauty Slimming gel

ژل لاغری آیچون بیوتی

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید (۰)
Aichun Beauty وضعیت : فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۳۹۹/۵/۱۶
توضیحات کلی

ژل لاغری آیچون بیوتی
امروزه به خاطر مکانیزه شدن اغلب کارها و وجود شغلهایی که هیچ گونه تحرک و خستگی جسمی ندارد وجسم کمتر در حرکت است و به دلیل خوردن غذاهای شیرین و فست فودی چرب که همگی آنها باعث انباشته شدن چربی در قسمت های شکم، ران، پهلو و ... می شود و شکل و ظاهر و تناسب اندام را به هم می زنند و باعث افزایش وزن می شوند؛ نیووافت ژل لاغری آیچون بیوتی را به شما معرفی می کند که با استفاده از این ژل و مقدار ماساژ و وکمی ورزش باعث آب شدن چربی می شود.
 

معرفی کالا
ژل لاغری آیچون بیوتی کاملا گیاهی بوده و از ترکیب چای سبز و مواد گیاهی  تشکیل شده است، ( چای سبز به صورت خوراکی هم باعث کاهش وزن و کنترل فشار خون می شود ). شرکت آیچون بیوتی این ژل با کیفیت را که از ترکیب چای سبز می باشد، به گونه ای ساخته که از روی پوست به سطح چربی ها نفوذ کرده و از انباشته شدن و ذخیره چربی در قسمت های شکم، ران، پهلو، باسن و بازو جلوگیری کرده و سلول های چربی را کوچک و کم کم  از بین می برد. اگر همزمان با استفاده از این ژل چربی سوز ماساژ، حرکات ورزشی و رژیم غذایی را رعایت کنیم زودتر به نتیجه خواهیم رسید و پیشرفت بهتری خواهیم داشت به طوری که اگر سه روز متوالی به این نکات ( ماساژ، ورزش، رژیم غذایی و ... ) توجه داشته باشیم شاهد کوچک شدن بافت های چربی خواهیم بود.

 

 

ژل لاغری آیچون بیوتی در فروشگاه اینترنتی نیووافت


نکته مثبتی که در مورد این ژل لاغری نسبت به محصولات مشابه میتوان به آن اشاره کرد این است که چون پروسه لاغر شدن درتوسط این ژل با ماساژ و ورزش همراه است بعد از لاغر شدن قسمت های مد نظر  پوست آن قسمت به هیچ عنوان شل ویا افتاده نمی شود و همواره بعد از لاغر شدن هم پوست سف و نرمالی خواهید داشت.


طریقه استفاده
طریقه مصرف این ژل بسیار ساده می باشد ابتدا از تمیز بودن محل مد نظر مطمئن باشید ( اگر یک دوش آب گرم گرفته شود بهتر است ) و بعد مقدار از این ژل را بر روی پوست زده وبه مدت 3 الی 5 دقیقه ( برای جذب بهتر به لایه چربی ) ماساژ دهید و بعد از ماساژهم کمی ورزش و یا پیاده روی انجام دهید، زودتر به نتیجه خواهید رسید.
 

توصیه نیووافتی
ژل های لاغری چون از روی پوست به لایه های چربی نفوذ می کنند حتما باید ماساژ داده شوند و گرنه به نتیجه مطلوب و دلخواه خود نخواهید رسید. در این جا مطالعه مقاله « دانستنی های آرایشی » ارزش چند دقیقه وقت گذاشتن را دارد.

نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha