0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
Aloe vera oil skafe

روغن آلوئه ورا سکاف

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید (۰)
SKAFE وضعیت : فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۲/۴
توضیحات کلی

Aloe Vera Oil 60ml Skafe ( روغن آلوئه ورا 60ml سکاف )
آلوئه ورا یکی از میوه های بسیار شگفت انگیز می باشد که خواص درمانی بسیار بالایی دارد و یکی از عصاره های اصلی موادی می باشد که برای زیبا، جوان سازی و لطافت پوست و مو به کار می روند. این میوه به علت سازگاری بالا و ضد حساسیت بودن، در صنعت آرایشی و بهداشتی تاثیر بسزایی داشته است. شرکت سکاف برزیل با بهره گیری از میوه آلوئه ورا، روغنی تهیه کرده است که برای مو ها و پوست سر کاربرد های فراوانی دارد.


معرفی روغن آلوئه ورا سکاف
روغن آلوئه ورا شرکت سکاف، یک روغن 100 درصد گیاهی می باشد و کاملا طبیعی و ارگانیک ساخته شده است. عصاره آلوئه ورا هم خاصیت تقویتی دارد، هم خاصیت درمانی وهم خاصیت زیبایی به طوری که ابتدا مو ها را تقویت می کند که این ویژگی باعث می شود برای تمامی مو ها کاربرد داشته باشد. سپس مو ها را درمان می کند که می تواند گزینه مناسبی به عنوان یک محصول درمانی قوی باشد. و در نهایت هم زمان با تقویت و درمان، زیبایی را به مو های شما هدیه می کند. نتیجه خرید این روغن صرفه جویی در هزینه هم می باشد، به طوری که شما فقط پول یک محصول با یک ویژگی را برای روغن آلوئه ورا می پردازید، در حالی که این روغن، وظیفه و کارایی سه محصول (زیبایی، درمان و تقویت) را برای شما انجام می دهد. روغن آلوئه ورا با مرطوب سازی مو ها باعث آبرسانی عمیق به ساقه و ساختار آن ها می شود و با این کار تقویت مو های آسیب دیده و بازگردانی آب از دست رفته مو ها را انجام می دهد. مو ها بر اثر اشعه های نوری مضر، اشعه های خورشیدی، گرمای سشوار و ... در طول روز در معرض آسیب هستند و در اغلب موارد این آسیب ها سبب از بین رفتن آب طبیعی مو ها می شوند. روغن آلوئه ورا با هیدراته کردن مو ها، آن ها را مرطوب نگه می دارد و با حفظ رطوبت و آب موجود در ساختار مو، از خشک شدن مو ها جلو گیری می کند. روغن آلوئه ورا خاصیت جذب سریعی دارد و در مدت زمان کمی وارد فیبر مو و ساختار درونی مو ها می شود و با تحریک گردش خون و تغذیه مو ها، سبب رشد هرچه بهتر و قوی تر مو ها می شود. روغن آلوئه ورا با تغذیه و تقویت ریشه مو های شما، در مدت استفاده دوره ای از آن، از ریزش مو ها جلو گیری می کند و به راحتی مو ریزی را متوقف می نماید. آلوئه ورا به میوه جوان سازی معروف می باشد و همین ویژگی باعث می شود تا روغن آلوئه ورا در جوان سازی مو های شما نقش مهمی را ایفا نماید و شما با استفاده از این روغن، حالت طبیعی مو های خود را به دست خواهید آورد و مو هایی شاداب و سرزنده خواهید داشت. روغن آلوئه ورا با پوشش کامل مو ها، یک لایه محافظتی ومراقبتی بر حول ساختمان مو تشکیل می دهد که مو را در برابر انواع آسیب ها مقاوم می سازد.

 

روغن موی سکاف آلوئه را در فروشگاه اینترنتی نیووافت

 


توصیه نیووافتی
فرمول روغن آلوئه ورا شرکت سکاف، فاقد مواد شیمیایی می باشد و به همین دلیل ضد هر نوع آلرژی و حساسیت است گه به همین دلیل فروشگاه اینترنتی نیووافت این محصول را به افرادی که دارای حساسیت های پوستی یا مویی می باشند، پیشنهاد می کند. همچنین این محصول کاملا بدون عوارض می باشد و کسانی که دارای بیماری می باشند یا مو های ضعیفی دارند، می توانند زیر نظر پزشک و متخصص خود، از این روغن استفاده کنند.

نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha