0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
Ania Khartin oil

روغن خراطین

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید
ANIA وضعیت : فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۳۹۹/۴/۱۲
توضیحات کلی

روغن خراطین آنیا


بسیاری از افراد هستنند که  شیوه ها وروشهای مختلفی را برای افزایش حجم عظلات وقسمت های دیگر اعضای بدن به کار می برند که برخی از آنها عوارض زیادی را برای بدن دارد که جدا از عوارض بد آنها هزینه های گزافی را هم  دارد ، وبه همین دلیل تعداد زیادی از اشخاص   به شیوه ها و مواد معدنی طبیعی روی می آورند که کارایی بسیار بهتری را دارد و عوارض خیلی خیلی کمتری را نسبت به مواد شیمیایی و عمل های امروزی را دارد ، در همین راستا فروشگاه نیو وافت روغن خراطین میکس با زالو آنیا را به شما معرفی می کند .
 

معرفی محصول


روغن خراطین آنیا  میکس با زالو این محصول ازترکیب  روغن نوعی کرم خاکی و زالو بدست می آید که در زمانهای بسیار دور هم به روش های مختلفی از آن برای حجم دهندگی عضلات از آن استفاده می کردند.
از کار بردهای مهم این محصول میتوان حجم دهندگی و از بین  برنده چروک ها ریز و رفع خط اخم اشاره کرد ولی حجم دهندگی از مهمترین آنها است که هم برای آقایان و هم برای خانوم ها قابل استفاده است وهیچ محدودیت جنسی ندارد .

 

موارد مصرف برای آقایان :
حجم دهنده آلت تناسلی ، برای ورزشکاران سینه و بازوها وران  
 

موارد مصرف برای بانوان :

حجم دهنده لب ، گونه ، سینه ، باسن ، ران و.....
روغن خراطین آنیا کارایی بسیاری دارد و در هفته اول استفاده شاهد تغییرات خواهید بود ولی با استفاده مداوم و روزانه آن در عرض دوماه به حجم و سایز دلخواه خوا هید رسید .

 

طریقه استفاده


طریقه استفاده این روغن با محصولات مشابه بسیار متفاوت است چون روغن خراطین آنیا طبع گرم می باشد یعنی در گرما اثر گذاری بیشتری دارد وبه خاطر اینکه زوتر به حجم مورد نظر برسید ابتدا سطح پوست مورد نظر (لب ، سینه ، باسن ....) به مدت چند دقیقه ای مالش دهید تا دمای آن بالاتر برود بعد روغن خراطین آنیا را به اندازه لازم بر روی پوست مرد نظر بریزید سپس کاملا ماساژ دهید ( بهترین نوع ماساژ هم دورانی برای گونه ،سینه ، و باسن است ) تا روغن به صورت کامل جذب پوست شود.
 

نکته
این روغن فقط مخصوص افراد بالغ بوده و برای کودکان ونوجوانان به هیچ وجه توصیه نمی گردد.

 

توصیه نیو وافت


در زمان و دوره مصرف روغن خراطین آنیا به هیچ وجه از لباسهای تنگ و پلاستیکی  استفاده نکنید.

 

نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha