0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
Artskin Concealer

کانسیلر مایع آرت اسکین Artskin

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید ( میانگین ۵.۰۰ از ۱ رای )
ARTESKIN وضعیت : فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۳۹۹/۱۰/۲۳
توضیحات کلی

Artskin Concealer کانسیلر مایع آرت اسکین
کانسیلرها بیشتربرای پوشش نقاط تیره صورت (زیر چشم ) و موهای ریز کوچک بدون رنگ (که در اصطلاح به آنها پرزمی گویند ) جوش و جای جوش ها به کار می روند و طرف داران زیادی نیز دارند. کانسیلری که در ادامه این مطلب میخواهیم به شما معرفی کنیم محصول شرکت آرت اسکین می باشد که درچند سال اخیر در تولید محصولات  آرایشی در بازار به دلیل کیفیت بالا به شهرت جهانی  رسیده است. فروشگاه اینترنتی نیووافت بر اساس تجربه چندین ساله کارشناسان خود و گذر از تست های آرایشگاهی با خیالی راحت این محصول را به شما عزیزان نیووافتی معرفی می کند وامیدواریم که با این توضیحات در مورد محصولات شما را درامر خرید یاری کرده باشیم تا محصولی با کیفیت و مناسب با پوست خود انتخاب کرده باشید.


معرفی محصول کانسیلر مایع آرت اسکین
از مزایای کانسیلرهای مایع این است که به راحتی بر روی کلیه نواحی صورت قابلیت استفاده را دارند و به آسانی بر روی پوست پخش شده وزودتر جذب و در نتیجه عملکرد بهتری را دارد، کانسیلر مایع آرت اسکین  از بهترین مواد معدنی درست شده که بیشترین پوشش دهی و کمترین میزان چربی در آن بکار رفته است، واین دو خاصیت با عث میشود که کمترین میزان صدمات را به پوست وارد کند و پوست همواره جوان و زیبا بماند. وجود مواد معدنی به کار رفته در کانسیلرمایع آرت اسکین سبب شده است تا بافتی بسیار نرم و صاف داشته باشد و هنگام استفاده جوش ها ،جای جوش وقسمت های تیره را به خوبی پوشش دهد وپوست صورت را برای یک آرایش حرفه ای آماده کند. از ویژگی های خوب کانسیلرآرت اسکین این است که موقع استفاده زیر پوست تعرق نمی کند و همواره به حالت خود باقی می ماند، میزان ماندگاری این کانسیلر بر روی پوست به مدت دوازده ساعت می باشد که در این مدت زمان هیچ گونه حساسیت و تغییری را بر روی صورت ندارد و همواره حالت اولیه خود را حفظ کرده وآرایش صورت را ثابت نگه می دارد .کانسیلر مایع آرت اسکین دارای سه رنگ متفاوت برای انواع پوست ها می باشد شماره یک آن مخصوص پوستای روشن است که بیشرین مصرف رابرای پوست های روشن دارد ، شماره دو این محصول برای پوست های نرمال کاربرد دارد و این شماره از لحاظ مصرف حداکثر استفاده را نیز دارا می باشد چون اغلب پوست ها نرمال یا همان شماره دو می باشد.شماره سه کانسیلر آرت اسکین متناسب با پوست های سبزه تهیه شده و برای پوشش این نوع پوست ها به کار می رود . پوکه نگهداری کننده رژلب آرتسکین از پلاستیک بسیار مقاوم است به شکل رژلب های مایع (برای حمل راحتر) که مقدار7 گرم ازمواد کانسیلر مایع را در خود جای داده است.

 

کانسیلر مایع آرت اسکین artskin
 

جمع بندی  محصول
در مجموع میتوان گفت که کانسیلر آرت اسکین یک محصول عالی برای پوشش انواع  عیوب روی پوست صورت می باشد و پوست صورت را برای آرایش حرفه ای مهیا می کند و بافت نرم این محصول سبب شده که به راحتی بر روی پوست پخش شود وماندگاری خوبی را نیزداشته باشد .


طریق استفاده کانسیلرمایع  آرت اسکین
طریقه استفاده این کانسیلر بسیار ساده است به گونه ای که مقدار بسیار کمی از این کانسیلر را توسط براش مخصوصی که بر روی درب آن تعبیه شده است بر روی پوست قسمت مورد نظر قرار می دهیم سپس با یک پد تخم مرغی و یا یک براش مسواکی بخش می کنیم تا جذب پوست شود .

کانسیلر مایع آرت اسکین artskin
 

توصیه نیووافتی
کانسیلر را باید قبل از کرم پودر و فقط برای جوش ها و جای جوش ها از آن استفاده کرد،وتوجه داشته باشید بهترین مکان برای نگهداری یک کانسیلر مایع جای خنک ودور از نور مستقیم آفتاب می باشد .

 

نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha