0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
Bag Make Up

کیف آرایشی

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید (۰)
GARNISH وضعیت : فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۳۹۹/۱۰/۲۴
ویژگی ها
جنس کیف
پارچه ای
رنگبندی
دسته حمل
۳۰/۰۰۰ تومان
توضیحات کلی

کیف های آرایشی
برای بسیاری از خانم ها همیشه دغدغه اینکه وسایل آرایشی آنها در داخل کیف بخش شده و وقتی به آن نیاز دارند مدت زیادی باید دنبال آن بگردند وجود دارد جدا از اینکه اگر یکی از وسایل آرایشی درب آن باز شود ویا در تماس دیگر اجسام داخل کیف بشکند موجب کثیف کاری شده که کلیه وسایل موجود در داخل کیف را کثیف وحتی بعضی را بلا استفاده می کند تیم نیو وافت کیف آرایشی با طرح های بسیار زیبا را به شما معرفی می کند وبااستفاده از این کیف بسیار خوب وجا دار دیگر دغدغه ای نخواهید داشت . این کیف های آرایشی بسیار زیبا در چندین طرح ونگ مختلف هستند که بسیار جادار هم می باشند به گونه ای که کلیه لوازم ابتدای یک آرایش نرمال و اولیه را در داخل خود جای می دهند جنس این کیف های زیبا ضد آب می باشد و با انواع طرح و عکس ها و رنگ های دخترانه زیبا در نیووافت عرضه می شود.

 

کیف آرایشی در فروشگاه اینترنتی نیووافت


این کیف های آرایشی داری یک دسته متوسط برای حمل آسان است که مواقعی که کیف را بطور جدا گانه خواستید حمل کنید وجود دارد و قابلیت جدا شدن هم دارد و زیپ به کار رفته در این کیف هم از کیفیت بسیار خوبی بر خوردار می باشد وبسیارروان می باشد. اغلب مشتریان نسبت به دوخت کیف های آرایشی ناراضی هستند ومی گویند ازجای دوخت از هم باز شده و بسیار گلایه مندند ولی دوخت این کیف ها بسیار ریز وعالی میباشد و از چرخ های مخصوص برای این کار استفاده شده است.

 

توصیه نیووافتی

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در مواقعی که عجله دارید زیپ کیف گیر می کند، برای حل این مشکل کافیست یک مقدار صابون جامد را بر روی زیپ بمالید تا کاملا روان شود. برای نگه داری و ماندگاری هر چه بیشتر یک کیف آرایشی از اجسام خیلی سنگین در داخل آن خوداری کنید و برای رفع بوی های بد هر چند وقت یک بار آن را کامل شست و شو دهید و در مقابل نور آفتاب قرار دهید تا خشک شود. با این کار از رشد باکتری هایی که موجب بوی بد کیف می شوند، جلوگیری می کنید .

 

مشخصات فنی مشخصات کلی
جنس کیف
پارچه ای
رنگبندی
تنوع طرح
دسته حمل
حجم بالا
نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha