0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
چگونه سایز تلویزیونی خود را  انتخاب کنیم ؟

چگونه سایز تلویزیونی خود را انتخاب کنیم ؟

0

توضیحات
نیووافت در نظر دارد که برای ساماندهی اطلاعات در دسترس شما با توجه به تجربه و دید علمی موضوع انتخاب سایز تلویزیون را بررسی کند که شما قبل از هر چیز سایز مورد نظر خود را انتخاب کنید و بعد با در اختیار داشتن سایز به اطلاعات دیگر در مورد عوامل موثر و مفیدی که باید در زمان خرید در نظر داشته باشید فکر کنید.
 

مواردی که در انتخاب سایز و ابعاد تلویزیون مهم است
1-    اندازه مکان مورد استفاده (اتاق نشیمن)
2-    کیفیت تصویر تلویزیون
3-    قیمت محصول (تلویزیون)

 

 

معیارهای انتخاب سایز تلویزیون


اندازه و ابعاد اتاق مورد نظر خود را در نظر بگیرید، تا زمانی که شما تصمیم نگیرید که قرار است از مبلمان استفاده کنید یا نه این سایز متغییر است. همچنین این سؤال وجود دارد که شما می خواهید که تلویزیون را ثابت روی میز تلویزیون نصب کنید یا اینکه روی پایه ثابت روی دیوار نصب کنید که این دو روش در انتخاب سایز بسیار مهم است. با استفاده از پایه ایستاده برای تنظیم تلویزیون روی میز یا واحد سرگرمی ، تصویر را به بیننده نزدیک تر می کند که قطعا فاصله مشاهده رانزدیک تر می کند. پس عمق پایه و تلویزیون و مبلمان را برای انتخاب حتما در نظر بگیرید.
از قدیم برایتان سوال بوده است؟ که چه سایز تلویزیون نیاز دارم؟ با پیشرفت تکنولوژِی تلویزیونهای با کیفیت 4k  و 8k و انقلابی در سایز آن با اندازه 70 تا 80  اینچی هم از لحاظ کیفیت هم از لحاظ قیمت مقرون به صرفه هستند که رقابت را در صنعت تلویزیون به ارمغان می آورند و این چالش همواره یکی از اصلی ترین دلیل پیشرفت ها است. بسیاری از افراد بدون در نظر گرفتن اتاق مورد نظر خود ، تصمیم به خرید می گیرند ، با فرض اینکه تلویزیون جدید را نیز در جای تلویزیون قدیم قرار دهید،ولی این می تواند به تجربه ای کمتر از امکانات و ایده آل ها تبدیل شود. اما پیدا کردن اندازه مناسب تلویزیون متناسب شما، سؤالاتی را در مورد وضوح دید و میدان دید برای شما خلق می کند.

بهترین فاصله از تلویزیون با حفظ کیفیت و آسیب نرساندن به چشم بیننده تا چه حد مجاز است

 

معیارهای انتخاب سایز تلویزیون

نیووافت درمورد خرید اطلاعات زیادی برای تصمیم گیری شما عزیزان در مورد جنس ارائه داده است، از مشاوره عمومی درباره قدیمی ترین تلویزیون گرفته تا بررسی های عمیق و عالی در مورد جدیدترین امکانات و تلویزیون های روز دنیا برایتان مقاله و مطلب آموزشی ارائه می دهیم. اما بعضی اوقات باید مهمترین ملاک و پارامترها را در نظر بگیریم.  بهترین تلویزیونهایی را که بررسی کرده ایم  را دنبال کنید و پیگیری مطالب و محصولاتمان باشید. راهنمای خرید تلویزیون ما می تواند کمک کند که بهترین تلویزیون های دنیا در سال 2020 چیست و با توجه به فضا و پولی که در اختیار دارید کدام گزینه را انتخاب کنید و اطلاعاتتان در مورد مقایسه برند ها بالا برود که سامسونگ بهتر است یا الجی ؟ الجی بهتر است یا سونی؟ و... در این مقاله می خواهیم مواردی را بررسی کنیم که در تعین سایز تلویزیون شما مهم است. سعی کرده ایم تمام اطلاعاتی که نیاز دارید که تلویزیون مناسب برای اتاق نشیمن را بخرید در اختیارتان قرار دهیم ، با توجه به پایه بودن این اصول شما برای خرید تلویزیون های اتاق خواب و اداری و...می توانید استفاده کنید.
چیزی که باید بدانید این است که سایز تلویزیون ها را از روی قطر در نظر می گیرند یعنی اندازه مورب تلویزیون به معنای سایز تلویزیون است.  بنابراین یک صفحه نمایش 55 اینچی، 55 اینچ را از یک گوشه به گوشه مخالف خود اندازه می گیرند. اما ابعاد واقعی متفاوت است که اندازه دقیق آن برحسب سانتی متر شامل یک عدد اعشاری نیز است، مرحله بعدی که باید درنظر بگیرید وضوح تصویر در تلویزیون مورد نظر است به این دلیل که سایز رابطه مستقیم با  وضوح تصویر دارد هرچه وضوح بالاتر باشد ، می توانید قبل از از دیدن پیکسل در تصویر به تلویزیون نزدیکتر شوید  این به این معنا است که شما هرچه کیفیت تصویر بیشتر باشد شما به آن نزدیکتر شوید برای مثال به تلویزیونی با کیفیت 4k می توانید در فاصله نزدیکتری بنشینید این یک عامل مهم است که باید هنگام فکر کردن در مورد اندازه صفحه ، در نظر بگیرید. از آنجا که می توانید به یک مجموعه 4k نزدیکتر بنشینید ، دیگر نیازی به تلویزیون ندارید که با کیفیت کمتر فضا را پر کنید و در این مورد شما میدان دید را وسیع و گسترده کرده اید تا در هر نقطه از اتاق به خوبی تصویر را ببینند و درک کنند.

 

فاصله معیاری برای انتخاب سایز تلویزیون

 

آخرین معیار که معمولا اصلی ترین معیار برای خریدار است بحث هزینه و قیمت تلویزیون است که در بعضی از موارد جدا از مناسب بودن از لحاظ کیفیت و ابعاد و فاصله، شاید از لحاظ قیمتی مقرون به صرف نباشد و خریدار تصمیم به خرید سایز کوچک تر بگیرد که در هر صورت این مطالب آماده بکارگیری است ولی به عمل تبدیل کردن آن کاملا به خریداران و مشتریان عزیز بستگی دارد و این یک امر واقعی و تمام کننده است باید عنوان در بعضی از موارد برعکس این مورد نیز احتمال دارد انجام گیرد که با توجه به اصول اگر سایز مناسب 55 اینچ باشد شاید مشتری تصمیم به خرید و نصب سایزی بزرگتر بگیرد به همین دلیل بیان کردیم کهاین نکته تمام کننده و بسیار مهم است که توسط مشتری تکمیل می گردد.

 

 

قیمت تلویزیون

 


مختصری در مورد کاربرد انواع سایز تلویزیون ها

تلویزیون های سایز کوچک 32 اینچ
این نوع تلویزیون ها که عمدتا در کیفیت HD تولید می شوند معمولا برای فضای بسیار کوچک یا عموما برای مانیتور کامپیوتر یا در نهایت برای خانواده هایی که برای تلویزیون به هر دلیل هزینه نمی کنند مناسب و کاربرد دارد.

تلویزیون های40 و 43 اینچ یا میان رده سایز ها
این سایز تلویزیون معمولا با دو کیفیت FULL HD و 4K تولید می شوند و برای فضای متوسط و کسانی که انتظار صفحه ای متوسط ولی با کیفیت را دارند بسیار مناسب است و یکی از کاربرد ها جانبی که دارد برا گیمر ها بسیار مناسب و عالی است.

تلویزیون های 49 و 50 اینچ سایز متوسط به بالا
این صفحه نمایش ها فقط در کیفیت FULL HD  و 4K  تولید و عرضه می شوند این سایز یکی از پر فروش و طرفدارترین سایز ها است که تناسب سایز خوب و قیمت خوب این مدل را به سایز های پرفروش تبدیل کرده است.

تلویزیون های سایز بزرگ 55 و 65 و 75 و85 اینچ
این سایز از تلویزیون ها فقط در کیفیت 4K  و 8K  تولید وعرضه می شوند که کاربرد این سایز از تلویزیون ها معمولا برای فضاهای بزرگ است و با توجه به نسبت قیمتی که دارد برای مکان هایی مجلل و دارای مبلمان های گسترده که این شرایط برای کسانی مقدور است که از لحاظ فضا و هزینه مشکلی ندارند.

نتیجه گیری
در این مقاله بررسی کردیم که 3 عامل مهم در انتخاب سایز تلویزیون وجوود دارد که عبارت اند از فضای اتاق،کیفیت تصویر،قیمت محصول. با توجه به چه فاکتورهایی تلویزیون مناسب را برای محیطمان انتخاب کنیم که شما با یک بار مطالعه این مطلب درک می کنید که بعد از انتخاب سایز نوبت به تحقیق در مورد مدلهای موجود در بازار با سایز منتخب شما می رسد که در این مورد نیز برای شما عزیزان مطالبی آماده کرده ایم تحت عنوان بهترین تلویزیونهای 2020 که تمامی موارد مهم را در این مقاله قید کرده ایم که هرچه سریعتر مدل متناسب را انتخاب و خریداری کنید،در ضمن اگر زمان زیادی را با دوستان خود دورهم هستید و نیاز به میدان دید وسیع تری دارید باید قطعا از سایز های بزرگ استفاده کنید، که نیووافت در نظر دارد تمامی عواملی که در بحث صوت و تصویر و تلویزیون مهم و کاربردی است مورد بررسی قرار دهد پس پیگیر مطالب هایمان باشید تا بروز باشید.با تشکر از توجه شما عزیزان

 

 

تجربه خریدی راحت با نیووافت

 

 

 


 

 

 

 

نظر خود را بنویسید
نظر شما
نام و نام خانوادگی
ایمیل
وب سایت
Captcha