0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
فناوری کواد واش ( quad wash ) چیست و چگونه کار می کند

فناوری کواد واش ( quad wash ) چیست و چگونه کار می کند

0

What is Quad Wash technology and how does it work فناوری کواد واش چیست و چگونه کار می کند
ما در عصر جدید نمی توانیم وسیله و یا محصولی را خریداری نماییم که پیشرفت تکنولوژی و هوش مصنوعی در آن دخیل نباشد. این پیشرفت تکنولوژی بیشتر بر روی آسان نمودن کارها برای بشر و صرف هزینه و مدت زمان کمتر برای انجام دادن آن است. یکی از شرکت های بزرگ دنیا که نامی آشنا برای همه ی ما دارد شرکت ال جی می باشد. ال جی پیشتاز در فناوری و تکنولوژی به روز دنیا می باشد که در همه ی محصولات خود فناوری های جدیدی را بکار برده است. یکی از این فناوری ها که در ظرف شویی های جدید خود بکار برده است Quad Wash می باشد. تکنولوژی QuadWash به همراه فناوری TrueSteam در ظرف شویی ال جی یک ترکیب فوق العاده را تشکیل داده اند که باعث کاهش لکه های آب تا 60 درصد شده اند.

 

فناوری کواد واش چیست و چگونه کار می کند در فروشگاه اینترنتی نیووافت

 

Quad Wash چیست
در داخل ظرف شویی ها پره یا بازویی وجود دارد که از طریق این بازو آب بر روی ظروف داخل سبد ها پاشیده می شود. قبلا توسط این بازوی دو طرفه ظروف داخل ظرف شویی تمیز می شدند در این حالت آب بیشتری برای شستن ظروف استفاده می شد و مدت زمان بیشتری نیز طول می کشید تا ظرف ها کاملا تمیز گردند. اما ال جی فراتر رفت و فناوری Quad Wash را اضافه کرد. جواب سوال بالا این است که ال جی در ظرف شویی خود به جای یک بازوی دو طرفه از دو بازو استفاده کرده که چهار طرفه می باشد. این بازو باعث می شود که ما در مدت زمان کمتری ظروف خود را تمیز تحویل بگیریم و همچنین مصرف آب کمتری داشته باشیم. این بازو ها حالت اسپری فشاری دارند و با فشار بیشتری لکه های سخت را از بین می برد.
این دو تا بازو در مرکز به چهار قسمت تقسیم می شود که در کف ظرف شویی قرار گرفته است. برای همین است که ما موقع استفاده از ظرف شویی باید ظروف را برعکس بر روی سبد ها قرار دهیم. این بازو ها خود نیز چرخشی بوده و دارای سوراخ هایی می باشد که از این سوراخ ها آب و بخار درست شده از آب با فشار زیادی بر روی ضروف پاشیده می شود.
 

quad wash چیست در فروشگاه اینترنتی نیووافت

 

بازوهای  Multi-Motion
همان طور که بیان کردیم به جای دو بازوی استاندارد از چهار بازوی استاندارد برای اسپری آب استفاده می کند. البته این چهار بازو خود دارای حرکت خاصای می باشد که به آن بازو های  Multi-Motion نیز می گویند. که علاوه بر دوران کلی به سمت عقب و جلو نیز حرکت می کند که با استفاده از جت های قوی که دارد آب را به هر زاویه ای پرتاب می کند و ظروف شیشه ای، تخت و منحنی را تمیز می کند.
 

بازوهای  multi-motion در فروشگاه اینترنتی نیووافتبازوهای  multi-motion در فروشگاه اینترنتی نیووافت

 

مولد بخار موجود در بازوها و کناره ی ظرف شویی ( TrueSteam )
علاوه بر سوراخ های موجود و حرکت های چهار جانبه بازوها یک مولد بخار هم در آن ها قرار گرفته است که از آب خالص حداکثر بخار را برای پوشش دهی کل ظروف داخل ظرف شویی تولید می کند. بخار تولید شده برای از بین بردن لکه های سخت و خشک شده بسیار مفید بوده و حتی مانع خط و خش بر روی ظروف نیز می گردد. این فناوری با فناوری Quad Wash همراه گشته و باعث کمتر دیده شدن لکه های آب بر روی ظرف تا 60 درصد شده اند. پس شما ظروفی تمیز و بسیار براق را می توانید از ظرف شویی ال جی خود تحویل بگیرید.
 

مولد بخار موجود در بازوها و کناره ی ظرف شویی ( truesteam ) در فروشگاه اینترنتی نیووافت

 

نحوه ی کار تکنولوژی Quad Wash
در بالا در مورد کلیات این تکنولوژی مطالبی را بیان کردیم. اما حالا باید بدانیم که عملکرد و تاثیر این تکنولوژی بر روی ظرف ها چیست. زمانی که شرکت ال جی این تکنولوژی را برای محصولات ظرف شویی خود قرار داد باعث شد که مدت زمان برنامه های شستشوی خود را عوض کند و برنامه هایی را به این محصولات خود اضافه کند زیرا مدت زمان شستشو پایین آمده بود. میزان آب مصرفی در هر چرخه توسط محصولاتی که Quad Wash را دارند بسیار کاهش یافته و هم چنین تمیزی بیشتری نیز به ظروف داده شد. البته ناگفته نماند این ویژگی های خوب بر طول عمر دستگاه نیز تاثیر بسیار زیادی دارد زیرا باعث افزایش طول عمر مفید دستگاه می شود. 

 

نحوه ی کار تکنولوژی quad wash در فروشگاه اینترنتی نیووافت

 

محصولات موجود ال جی که این فناوری را دارند را در زیر قرار داده ایم. برای خرید این محصولات و با خبر شدن از جزئیات آنها بر روی نام آنها کلیک کنید.

ماشین ظرف شویی ال جی مدل DFB325HS

ماشین ظرف شویی ال جی مدل DFB425FP

ماشین ظرف شویی ال جی مدل DFB512FP

نظر خود را بنویسید
نظر شما
نام و نام خانوادگی
ایمیل
وب سایت
Captcha