0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
Blush palette shadow eyebrow shadow and instant lady lipstick

پالت رژگونه، سایه، سایه ابرو و رژلب انی لیدی ANY LADY

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید ( میانگین ۵.۰۰ از ۳ رای )
ANIA وضعیت : فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۳۹۹/۱۰/۲۴
ویژگی ها
برند
ANY LADY
نوع رنگ بندی
مات و براق
میزان ماندگاری
24 ساعته
شاین دارد
۸۰/۰۰۰ تومان
توضیحات کلی

پالت رژگونه، سایه، سایه ابرو و رژلب انی لیدی ANY LADY
امروزه به علت تنوع در محصولات آرایشی تعداد وکاربرد زیاد آنها، مشکلات بسیاری برای حمل و به همراه داشتن  آنها وجود دارند و در داخل کیف فضای بسیار زیادی را اشغال می کنند وجدا از فضای که اشغال می کنند موجب شلختگی هم شده و به سختی میتوان وسیله مورد نظر را در بین این همه وسایل پیدا کرد. به همین خاطر بعضی از شرکت های بزرگ آرایشی اقدام به ساخت پالت هایی کرده اند که چند قلم از وسایل آرایشی را در خود جای دهد وفضای بسیار کمی را اشغال می کند. پالتی که در ادمه میخواهیم آن را به شما معرفی کنیم محصول شرکت انی لیدی می باشد که چند قلم از محصولات آرایشی از جمله رژگونه،سایه چشم، سایه ابرو، هایلاتر، رژلب وابزاری برای زدن سایه ها، ابزاری  دو سر برای زدن هایلاتر ورژگونه و یک آینه را دارا می باشد. که در ادامه همین مطلب به شرح مختصر و کوتاه این پالت خواهیم پرداخت.

 

پالت رژگونه، سایه، سایه ابرو و رژلب انی لیدی any lady  در فروشگاه اینترنتی نیووافت


معرفی محصول 
پالت رژگونه، سایه، سایه ابرو و رژلب انی لیدی یک پالت کامل و بسیار شیک است که لوازم آرایشی ضروری را در خود جایی داده وحمل آن بسیار آسان است این پالت به صورت کیفی بسیار زیبا است که تقریبا لوازم اولیه آرایش را که شامل موارد زیر است را در خود جایی داده است.
1.    رژگونه : دو عدد روژگونه به رنگ  روشن و رنگ تیره وجود دارد که از کیفیت بسیار بالای بر خوردار می باشد و دارای بافتی بسیار نرم است وبه راحتی بر روی پوست می خوابد، رنگ های انتخاب شده برای این کار از پر مصرف ترین رنگ ها در بین روژگونه ها  می باشد.
2.    هایلایتر : یک عدد هایلاتر به رنگ روشن در بین روژگونه ها قرار گرفته وبه صورت ترکیبی میتوان از آن استفاده کرد ورنگ هایلاتر هم از پر مصرف ترین رنگ هایی می باشد که برای این پالت زیبا بکار برده شده است.
3.    سایه ابرو : این روزها سایه ابرو بیشتر از هر وسیله آرایشی دیگر برای ابروها کاربرد دارد و به همین خاطر در پالت انی لیدی هم سایه ابرو وجود دارد وهر دو رنگ مشکی و قهوه ای نرمال در آن  قرار  گرفته است.
4.    رژلب : چهار عدد رژلب پالتی در این پک قرار گرفته اند این چهار رنگ رژلب دو عدد از آنها روشن و دو عدد دیگراز رنگ های تیره تر می باشد که برای بسیاری از سلیقه ها مورد تایید می باشد. ضمنا با ترکیب رژلب های تیره با روشن می توان رنگ های جدید تر نیز داشته باشید،بسته به نوع سلیقه و خلاقیت بیشتر از چهار رنگ رژلب میتوان داشت. میزان ماندگاری رژلب های به کار برده شده در پالت آنی لیدی 12 ساعته است و این میزان ماندگاری برای رژلب جامد بسیار عالی می باشد و رضایت مصرف کننده را به همراه دارد.

 

پالت رژگونه، سایه، سایه ابرو و رژلب انی لیدی any lady در فروشگاه اینترنتی نیووافت


5.    سایه چشم : بیش از نصف حجم این پالت را سایه های چشم تشکیل داده اند، به گونه ای که یک طرف این پالت به سایه ها اختصاص یافته که  بیشترین تعداد رنگ بندی را دارند، تعداد 24 رنگ از رنگ های پرمصرف وزیبا در این پالت وجود دارند که از کیفیت بسیار بالای بر خوردار هستند. در بین این رنگها تعدادی از سایه ها مات و تعدای هم شاین دار می باشند که برای انواع تن آرایش مورد استفاده قرار بگیرند و نیاز مصرف کننده گان را بر طرف کند.

 

پالت رژگونه، سایه، سایه ابرو و رژلب انی لیدی any lady در فروشگاه اینترنتی نیووافتپالت رژگونه، سایه، سایه ابرو و رژلب انی لیدی any lady در فروشگاه اینترنتی نیووافت


6.    ابزار : در پالت انی لیدی دو ابزار دوطرفه ( اپلیکاتور ) برای زدن سایه ها و رژگونه ها تعبیه شده که به راحتی هر چه تمام میتوان سایه ها، رژگونه ها ورژلب ها را به وسیله آنها به پوست زد.این ابزارها قابل شست و شو می باشند و به راحتی میتوان آنها را شست و شو داد وبعد از خشک کردن مجددا استفاده نمود.
7.    آینه : یک آینه به محض باز کردن پالت انی لیدی به چشم می خورد که علاوه بر زیبایی خاصی که به این پالت داده است بسیار کاربردی می باشد و در جاهایی که دست رسی به آینه بزرگتر نباشد این آینه نیاز استفاده کننده گان را بر طرف می کند.

شکل ظاهری پالت رژگونه، سایه، سایه ابرو و رژلب آنی لیدی ANY LADY
شکل ظاهری این پالت کیفی دو طرفه است و دو طرف آن به وسیله یک آهنربا باز و بسته می شوند که با بسته شدن و روی هم قرار گرفتن دو طرف پالت جای بسیار کمی را اشغال کرده و به راحتی در هر نوع کیفی جایی شده و همیشه میتوان این پالت را همراه خود داشت.

پالت رژگونه، سایه، سایه ابرو و رژلب انی لیدی any lady در فروشگاه اینترنتی نیووافت

جمع بندی محصول 
در مجموع میتوان گفت که پالت های که وسایل اولیه و ضروری آرایش را در خود جایی داده اند و به صورت یک پک زیبا هستند، حمل خیلی راحت تری نسبت به بقیه لوازم تکی را دارند وبرای ترمییم آرایش و آرایش های که به صورت عجله وار انجام می شوند بسیار کاربردی می باشند و پالت انی لیدی که در قسمت فوق به آن اشاره کردیم از لحاض اقتصادی به صرفه می باشد وکارایی خوبی را دارد. علاوه بر این  پالت بسیار زیبا انی لیدی را می توان به عنوان یک کادو بسیار لاکچری به عزیزانتان  هدیه دهید. این محصول در فروشگاه انترنتی نیووافت به صورت عمده و تک موجود می باشد و عزیزانی که تمایل دارند این محصول را به صورت عمده خریداری کنند حتما با فروشندگان و کارشناسان ما در تماس  باشید تا از تخفیفات عمده این محصول بر خوردار شوید.

 

پالت رژگونه، سایه، سایه ابرو و رژلب انی لیدی any lady در فروشگاه اینترنتی نیووافت
 

توصیه نیووافتی
بدنه این گونه از پالت ها اغلب بسیار محکم ساخته می شوند ولی برای حفظ ونگهداری هر چه بیشتر آنها حتما از محکم بودن درب آن اطمینان داشته باشید سپس آن را در داخل کیف و همراه دیگر وسایل آرایشی قرار دهید.

مشخصات فنی مشخصات کلی
برند
ANY LADY
نوع رنگ بندی
مات و براق
میزان ماندگاری
24 ساعته
شاین دارد
میزان شاین
عالی
نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha