0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
Body Splash

بادی اسپلش

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید
Hannas Secret وضعیت : فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۳۹۹/۲/۲۲
ویژگی ها
برند
HANNAS SECRET
نوع رایحه
گلهای بهاری
طبع
خنک
مناسب برای
هم بانوان وهم آقایان
میزان ماندگاری
بیشتر از یک ساعت
۳۵/۰۰۰ تومان
  • توضیحات
  • ویژگی ها
  • نظرات
توضیحات کلی

بادی اسپلش

این روزها هرچه بیشتر به فصل تابستان نزدیک میشویم به خوشبو کننده ها احساس نیاز بیشتری پیدا می کنیم ودر اینجا نیو وافت محصول جدیدی از بادی اسپلش هناس سکرت رابه شما معرفی می کند.

هناس سکرت دارای دوازده رایحه مختلف برای سلیقه های متفاوت است که هر پک  از آنها شانزده عددی بوده وهر کدام دارای رایحه و عطری عالی میباشد.

هر یک از این بادی اسپلش ها 120 ملی لیتر می باشند که با اسپری کردن هر کدام از آنها یک رایحه لاکچری و جدیدی را تجربه خواهید کرد این بادی اسپلش ها به خاطر آبرسانی سریع روی پوست ماندگاری بیشتروحس اعتماد به نفس بیشتر و حس تمیزی و لطافت بالایی را به استفاده کننده گان خود می دهد.

در بادی اسپلش های هناس سکرت از عصاره طبیعی گلها استفاده شده است و فاقد هر گونه اسانس ویا روغن می باشدهمین امر باعث میشود که زود جذب پوست شود وبرای آن دسته از افرادی که نسبت به ادکلن های  واسانس ها حساسیت (سر دردمی گیرند) بادی اسپلش هناس سکرت گزینه بسیار عالی و مقرون به صرفه است . 

 

بادی اسپلش

 

طریقه افشانه کردن واسپری کردن این مدل از بادی اسپلش ها بسیار راحت است به گونه ای که با هر باراسپری کردن بر روی بدن مقدار وحجم قابل توجهی از آن خارج می شود ونیاز به چندین بار زدن ندارد وبا یکی دو بار افشانه کردن بر روی پوست بدن به نتیجه دلخواه خواهید رسید.

توصیه نیو وافت

برای استفاده درست و ماندگاری  هر چه بیشتر یک رایحه بادی اسپلش همیشه سعی کنید بعد از استحمام زمانی که هنوز پوست بدن مرطوب می باشد بادی اسپلش را به بر روی  پوست بدن اسپری کنید وبعد از4تا5 دقیقه اقدام به پوشیدن لباس کنید با این کار رایحه بادی اسپلش مدت زمان بیشتری بر روی پوست بدن می ماند ونیاز به چند بار زدن را ندارید.درضمن افرادی که نارحتی ویا بیماری پوسی دارندحتما قبل از استفاده از هر گونه بادی اسپلش حتما با پزشک خود هماهنگ کنند.

  • توضیحات
  • ویژگی ها
  • نظرات
مشخصات فنی مشخصات کلی
برند
HANNAS SECRET
نوع رایحه
گلهای بهاری
طبع
خنک
مناسب برای
هم بانوان وهم آقایان
اسانس
میزان ماندگاری
بیشتر از یک ساعت
شاین دارد
آبرسانی به سطح پوست
حساسیت
وزن
120 میلی گرم
  • توضیحات
  • ویژگی ها
  • نظرات
نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha