0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
Calista Eyebrow shadow

سایه ابرو سه رنگ کالیستا

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید (۰)
calista وضعیت : فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۳۹۹/۱۰/۲۴
توضیحات کلی

سایه ابرو سه رنگ کالیستا


همانگونه که بارها به آرایش چشم و ابرو واهمیت آن در زیبایی هر فرد در نیو وافت اشاره کردیم ،سایه ابرو هم شیوه جدیدی از آرایش است که شباهت زیادی از لحاظ کاربردی با مداد ابرو دارد با این تفاوت که سایه ابرو طبیعی تر به نظر می رسد. سایه ابرو ها دونوع هستند یکی مثل مداد ابرو موقت و دیگری دائم ویا مدت دار(سه ماهه ویا شش ماه دوام رنگ دارند) حال به شرح مختصری از سایه ابرو کالیستا که یک سایه ابرو موقت می باشد خواهیم پرداخت .


معرفی سایه ابرو سه رنگ کالیستا


سایه ابرو کالیستا در بسته بندی های 24 عددی در سه ردیف مرتب و منظم با سه شماره مختلف (روشن وتیره ونرمال)که مورد پسند همه سلیقه ها می باشد در  نیووافت به صورت عمده وتک موجود می باشد.
سایه ابرو کالیستا از بافتی بسیار نرم و عالی تشکیل شده است که به راحتی توسط ابزاری که در داخل خود سایه تعبیه شده است بر روی پوست و روی مو به راحتی کشیده میشود ورنگ دهی بسیار عالیی را دارد ومیزان ماندگاری سایه ابرو کا لیستا 24 ساعته بوده و در برابر آب بسیار مقاوم است .از دیگر خصوصیات سایه ابروی سه رنگ کالیستا تنوع در رنگ بندی آن می باشد به گونه ای که در هر پک 24 عددی آن نه رنگ به صورت سه تا سه تا با هم می باشند که به یقین میتوان گفت بیشترین و بهترین رنگ بندی را نسبت به سایر محصولات مشابه را دارد ویک انتخاب خوب برای سخت پسندان و مشکل پسندان می باشد .
پوکه نگهداری کننده سایه ابرو کالیستا از جنس پلاستیک بوده که در هر پک آن داری سه رنگ سایه متفاوت است و توسط یک درب پلاستکی شفاف محافظت می شود و طراحی این سایه به گونه ای است که بسیار شیک و به راحتی قابل حمل می باشد و در داخل کیف لوازم آرایشی  فضای زیادی را اشغال نمی کند.

 

 

سایه ابرو کالیستا سه رنگ
 

توصیه نیو وافتی


در مورد سایه ابروها همیشه توجه داشته باشید اول از رنگ های کم رنگ استفاده کنید بعد متناسب با نوع آرایش سایه های ابرو را تیره تر کنید و برای اینکه ابروهای ظریف تری داشته باشید در هنگام زدن سایه ابرو ار ازشابلون ابرو استفاده کنید کار تمیز تری را خواهید داشت .

 

نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha