0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
coco cover makeup remover

آرایش پاک کن کوکو کاور

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید ( میانگین ۵.۰۰ از ۱ رای )
GARNISH وضعیت : فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۳۹۹/۱۰/۲۴
توضیحات کلی

محلول  پاک کننده آرایش cover coco
پوست های که آرایش میشوند مقدار زیادی از مواد آرایشی را برروی آنها حتی بعد از شست وشو با آب باقی می مانند واین ماندگاری اگر مدت زمان زیادی  طول بکشد در دراز مدت باعث صدماتی جدی بر روی پوست شده که سبب ایجاد چروک و افتادگی و... بر پوست می شوند . برای جلو گیری ازاین از این صدمات باید از محلول های آرایش پاکن اورجینال استفاده کرد که پوست را واقعا تمیز کند و چربی های را که از مواد آرایشی بر روی پوست می ماند را پاک کند و پوست همواره تمیز و عاری از هر گونه چربی باشد .تیم نیواف با سابقه چندین ساله خود در نظر دارد محلول آرایش پاکن cover cocoرا به شما معرفی کند که یک محلول فاقد الکل بوده وکه به شرح مختصری از آن خواهیم پرداخت.


معرفی محصول  cover coco
محلول آرایش پاکن cover coco  از فرمول های جدیدی ساخته شده است که حتی آرایش های ضد آب را نیز به راحتی و خیلی سریع پاک می کند . این محلول فاقد مواد شمیایی و الکل است که برای قسمتهای  حساس صورت مثل ابرو ، پلک و لب هم میتوان از آن استفاده کرد. محلول cover coco  از قدرت پاک کنندگی بسیار بالای بر خوردار است که کوچکترین آلودگی رااز روی سطح پوست پاک می کند و باعث می شود که پوست تنفس طبیعی خود را انجام دهد. با استفاده از این محصول دیگر نیازی به آب برای شت و شوی بعد از آن ندارید فقط کافی بعد از استفاده با ی پارچه پوست را خشک کنید .
تر کیبات به کار رفته درساخت  محلول  cover coco   مو جب شادابی و لطافت پوست هم می شود .
از ویژگی های بسیار عالی این محصول که باعث شده نسبت به دیگر محصولات مشابه خود در بازار  این محلول را متمایز سازد این است که بعد از استفاده از محلول آرایش پاکن cover coco   پوست صورت تحریک (حالت قرمزی ،جوش و...) نشده و حالت طبیعی خود را حفظ می کند .

 

 

آرایش پاک کن کوکو کاور
 

طریقه استفاده
طریقه استفاده این محلول بسیار ساده است فقط کافی است مقداری پنبه تمیز را آغشته به این محلول کنید و بر روی قسمتهای از پوست که میخواهید آرایش آن پاک شود بمالید و سپس با یک پارچه نخی پوست را کاملا خشک کنید .

 

نکته
از محلول آرایش پاکن cover coco  هم در سالن های آرایشگاهی می توان استفاده کرد و هم در منزل به صورت شخصی  قابلیت استفاده را دارد .
 
توصیه ی نیووافتی
از این محلول در طول روز می توان دو بار هم صبح و هم شب استفاده کرد و از محلول آرایش پاکن cover coco می توان برای پوست هایی که با آلودگی هایی نظیر آلودگی هوا که حتی بر روی پوست قابل مشاهده نیستند نیز استفاده کرد .

 

نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha