0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
collagen beauty cream Disaar

کرم زیبایی کلاژن دیسار

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید (۰)
DISAAR وضعیت : فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۳۹۹/۷/۱
توضیحات کلی

کرم زیبایی کلاژن دیسار   collagen beauty cream Disaar          
هر چه سن بالاتر می رود پوست قسمت های پیشانی، گردن، روی گونه ها و زیر چشم ها همیشه بیشتر تحت تاثیر  نور آفتاب، آلودگی ها، استرس و ... قرار می گیرد و افتاده تر و پیر تر به نظر می رسد وسن را بالاتر  به نظر می رساند، برای جلوگیری از پیری زود رس و افتاده شدن پوست باید به مراقبت و نگهداری از پوست  پرداخت ، که هم پوستی شاداب ولطیف داشت و هم جوانتر بمانیم . با پیشرفت علم در عرصه لوازم آرایشی هر چند وقت یک بار شاهد محصولات جدید تری هستیم که برای پوست صورت قابل استفاده هستند، فروشگاه انترنتی نیووافت کرم زیبایی کلاژن دیسار را به شما معرفی می کند که یک کرم درمانی بسیار عالی برای پوست آسیب دیده می باشد و با فرمول جدید خود باعث  میشود که از پیری زود رس و افتادگی پوست جلو گیری کند وهمواره جوان به نظر برسیم.

 

معرفی محصول
کرم کلاژن دیسار یک کرم صد درصد کلاژن طبیعی است که برای پوست صورت، پیشانی و گردن قابل استفاده است و از کارایی های بسیار بالای بر خوردار می باشد که در زیر به شرح مختصری از ویژگی های کرم کلاژن دیسار خواهیم پرداخت. مواد تشکیل دهنده این کرم باعث میشود که پوست درخشنده تر و چهره ای صا ف تر داشته باشیم و با تغذیه عمیق مداوم لایه های پوست ( حتی لایه های زیرین پوست که فشرده تر هستند ) نفوذ کرده و از افتاده شدن پوست جلوگیری می کند و همواره پوست سفت می باشد. آب رسانی بسیار بالای کرم کلاژن دیسار باعث شده پوستی همواره مرطوب داشته باشید و از خشکی وپوست پوست شدن پوست صورت جلو گیری کرده  و پوست همیشه لطافت خود را حفظ می کند. از دیگر ویژگی ها کرم کلاژن دیسار خاصیت سفید کنندگی این کرم برای پوست است به گونه ای که با استفاده مرتب از این کرم علاوه بر داشتن پوستی صاف و لطیف پوستی سفید و بدون لکه را هم تجربه خواهید کرد.

 

کرم زیبایی دیسار در فروشگاه اینترنتی نیووافت


خاصیت درمانی این کرم برای پوست های آسیب دیده به علت های مختلف ( آفتاب سوختگی ) دچار آسیب شده بسیار عالی می باشد و با استفاده چند دوره از کرم کلاژن پوست به حالت نرمال و طبیعی خود بر می گردد. در مجموع میتوان گفت که کرم کلاژن دیسار کرمی است با خاصیت درمانی که باعث می شود پوست شاداب ،روشن ، جوانتر و مرطوب و همواره زیبا داشته باشیم.
 

توصیه نیووافتی
هنگام استفاده از این کرم های درمانی مثل کرم کلاژن دیسار تا اتمام دوره مصرف سعی کنید از کرم های آرایشی استفاده نکنید  و اگر هم برایتان مقدور نبود ابتدا کرم درمانی را استفاده کنید سپس بعد از جذب کامل آن توسط پوست از کرم های آرایشی دیگر استفاده کنید.

محصولات پیشنهادی
نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha