0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
Deep hair hydration special care kit of Skafe Keramax

کیت مراقبت ویژه هیدراتاسیون (آبرسانی) عمیق مو کراماکس سکاف

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید ( میانگین ۵.۰۰ از ۱ رای )
SKAFE وضعیت : فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۳۹۹/۹/۱۰
توضیحات کلی

کیت مراقبت ویژه هیدراتاسیون (آبرسانی) عمیق مو کراماکس سکاف
Deep hair hydration special care kit of Skafe Keramax

 

فروشگاه اینترنتی نیووافت تنها نماینده رسمی محصولات شرکت سکاف کشور برزیل در ایران می باشد و با نهایت سعی خود می کوشد شما همراهان همیشگی را با تمامی محصولات و کیت های سکاف آشنا سازد.
تاثیرات کیت های سکاف به صورت تخصصی و بسیار حرفه ای اعمال می شود و به همین دلیل نتیجه بخشی کیت های سکاف به نسبت سایر محصولات برند های دیگر، سریع تر و قوی تر می باشد.
کیت مراقبت ویژه هیدراته عمیق مو سکاف، یک کیت کامل و بدون عوارض جهت مراقبت و سلامت مو ها می باشد که کنخصصین نیووافت کوشیده اند شما را به طور کامل با این کیت آشنا سازند.


معرفی کیت مراقبت ویژه هیدراتاسیون (آبرسانی) عمیق مو کراماکس سکاف


کیت مراقبت ویژه هیدراتاسیون (آبرسانی) عمیق مو کراماکس سکاف به صورت تخصصی برای مو های خشک، شکننده، کم آب و ضربه دیده ساخته شده است.

در فرمول کیت مراقبت ویژه هیدراتاسیون (آبرسانی) عمیق مو کراماکس سکاف هیچ گونه ماده شیمیایی وجو ندارد و همچنین فاقد سولفات یا نمک می باشد.
کیت مراقبت ویژه هیدراتاسیون (آبرسانی) عمیق مو کراماکس سکاف دارای مقدار زیادی امگا 3 و 6، روغن آرگان (Argan oil)، روغن آبسینز (Absinthe) ، کراتین، ویتامین E و... است که قدرت و سلامت بسیار بالایی را به مو ها می بخشد.

ویتامین و امگا 3 و 6 موجود در کیت هیدراته سکاف، از مو ها در برابر عوامل و آسیب های خارجی محافظت می کند و دو سرگی مو ها را نیز رفع می کند. همچنین موجب متعادل نمودن وزن مو شده ونفوذ پذیری به فیبر مو ها را ایجاد می کند و در عین حال، از چرب شدن مو های سر جلوگیری می کند.

کراتین به کار رفته در Keramax Deep Hydration نرمی و لطافت بالای مو ها را بوجود می آورد و همچنین بازسازی و احیا کنندگی مو های آسیب دیده را نیز بر عهده دارد.

روغن آرگان کیت مراقبت ویژه هیدراتاسیون (آبرسانی) عمیق مو کراماکس سکاف چندین ویژگی منحصر به فرد را بر روی مو ها اعمال می کند.
آبرسانی مو ها، شادابی و جوان سازی، مقاومت مو ها در برابر خشکی ناشی از مواد شیمیایی مختلف، کاتالیزور بودن برای درخشندگی مو ها، رفع و از بین بردن افسردگی و افزایش و راحتی شانه پذیری از ویژگی های روغن آرگان کیت مراقبت ویژه هیدراتاسیون (آبرسانی) عمیق مو کراماکس سکاف می باشد.

روغن Absinthe (آبسینز یا آبسینت) موجود در فرمولاسیون کیت مراقبت ویژه هیدراتاسیون (آبرسانی) عمیق مو کراماکس سکاف بر روی فیبر و کوتیکول مو ها یک بافت بسیار سبک ایجاد می کند.
یک ویژگی قدرتمند روغن Absinthe فعال بودن آن است که خاصیت انعطاف پذیری مو ها را به شدت تقویت و ترمیم می سازد و همچنین کوتیکول مو را به نحوی تثبیت (مهر و موم) می کند و سبب روشن شدن و درخشندگی ظاهر مو ها می شود.

 

کیت مراقبت ویژه هیدراتاسیون (آبرسانی) عمیق مو کراماکس سکاف شامل محصولات زیر می باشد:

 

1.    یک عدد شامپو که با روغن آرگان و آبسینز و همچنین کراتین غنی شده است و حجمی برابر 250 میل دارد.
2.    یک عدد نرم کننده یا تثبیت کننده که با روغن آبسینز و آرگان و کراتین غنی سازی شده است و حجم آن برابر 250 میل می باشد.
3.    یک عدد کرم آنتی فریز که عصاره خالص دارد و با روغن آرگان و کراتین و آبسینتو غنی شده و حجمی 250 میلی دارد.
4.    یک عدد براشینگ کرم (کرم حالت دهنده) که با کراتین و آبسینتو و آگان غنی شده و 150 میل حجم دارد.
5.    یک عدد ماسک مو نانو که غنی سازی آن با کراتین و آرگان و آبسینتو صورت گرفته و حجم 350 گرمی دارد.
6.    غذای مو یا عصاره تخلیصی پمادی غنی شده با آرگان و آبسینتو و کراتین که حجم آن 50 گرم است.


 

طریقه مصرف کیت مراقبت ویژه هیدراتاسیون (آبرسانی) عمیق مو کراماکس سکاف (توصیه نیووافتی)

 


1.    شامپو را بر روی مو ها در صورتی که مرطوب هستند بمالید و با حرکات آرام ریشه تا نوک مو های خود را از پایین به بالا ماساژ دهید و بعد از یکی دو دقیقه آبکشی نمایید.
*در صورت عدم کافیت شست و شو با شامپو را دو بار انجام دهید.
2. برای استفاده از ماسک مو کیت مراقبت ویژه هیدراتاسیون (آبرسانی) عمیق مو کراماکس سکاف، ابتدا مو های خود را تمیز و مرطوب سازید و سپس کل طول ساقه مو های خود را به ماسک آغشته نمایید و با حالتی آرام شروع به ماساژ کنید. یک کلاه حرارتی مخصوص را بر روی مو ها قرار دهید و 10 الی 15 دقیقه صبر نمایید و سپس کلاه را بردارید و مو های خود را کاملا آبکشی کنید.
3. تثبیت کننده یا همان نرم کننده را به کل ساختار مو ها از بالا به پایین بمالید، به صورتی که سطح تار مو ها به صورت کامل به مواد ماسک آغشته شود. 3 تا 4 دقیقه منتظر بمانید و سپس مو ها را به خوبی شسته و آبکشی نمایید.
4. cream para pentear (پنتار) را به مو های مرطوب مالیده و بعد از دو تا سه دقیقه صبر کردن، به خوبی آبکشی و شست و شو نمایید.
5. عصاره تخلیصی پمادی را در صورتی به مو ها بمالید که مرطوب باشند و سپس دو الی سه دقیقه ماساژ داده و سپس 10 الی 15 دقیقه منتظر باشید و بعد مو ها را کاملا شست و شو دهید (آبکشی).
6. ابتدا مو های خود را به وسیله حوله خشک کنید و بگذارید مو ها رطوبتی 20 درصدی داشته باشند. سپس طول ساقه مو ها را به کرم آنتی فریز (Anti Freez) آغشته کرده و به کمک سشوار (خشک کن) تثبیت مواد بر روی مو های خود را انجام دهید و به آرامی مو ها را شانه زنی کنید. وظیفه اصلی کرم Defrizan رفع مو خوره و جلوگیری از دو سره شدن می باشد.

 

نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha