0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
Disaar AloEVERA Watering gel

ژل آبرسان 99 درصد آلوئه ورا دیسار Disaar AloEVERA

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید ( میانگین ۵.۰۰ از ۲ رای )
DISAAR وضعیت : فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۳۹۹/۱۰/۲۴
توضیحات کلی

ژل آبرسان 99درصد آلوئه ورا دیسارDisaar AloEVERA   
پوست صورت ما در طول روز با عوامل وآلودگی های زیادی روبرو میشود و هر کدام از این عوامل و آلودگی ها تاثیرات جبران نا پذیری را بر روی پوست صورت و بدن بر جای می گذارند ، پوست صورت به دلیل ظریف بودن آن نسبت به پوست قسمت های دیگر بدن واکنش های زیادی را در برابر این عوامل وآلودگی ها دارد .حال برای رفع و جلوگیری از این زیان ها بر روی پوست کرم ها و ژل های متعدد با کار آیی های مختلفی وجود دارند ، که از پوست مراقبت کنند ژل آبرسان 99درصد آلوئه ورا دیسارDisaar AloEVERA
یکی از این ژل های طبیعی است که از پوست مراقبت شایانی می کند وکاربرد های بسیار زیادی را برای انواع پوست ها دارد که در ادامه نیو وافت به شرح مختصری از مزایای این ژل درمانی خواهد پرداخت .

 

 

ژل آبرسان ورا دیسار
 

معرفی محصول
ژل آبرسان 99درصد آلوئه ورا دیسارDisaar AloEVERA     

شکل ظاهری
این ژل به خاطر طبیعی بودن ودوستی بیشتربا طبیعت  به شکل برگ گیاه آلوئه ورا است که مقدار 250میل از مواد با کیفیت  را در پوکه پلاستیکی خود نگه داری می کند .
این ژل حاوی99درصد آلوئه ورا طبیعی بوده که خواصیت آبرسانی و درمانی برای پوست صورت دارد و پوست های را که بر اثر آلودگی ، مواد آرایشی نامناسب ،نور آفتاب ،و آفتاب سوختگی دوچار آسیب شده اند را به خوبی درمان می کند ولطافت و رطوبت طبیعی را به پوست باز می گرداند . از این ژل میتوان برای انواع پوستها (چرب،خشک،معمولی وحساس) استفاده کرد و مختص پوست خاصی نیست . ژل آبرسان 99درصد آلوئه ورا دیسارDisaar AloEVERA    چون حاوی آلوئه ورا خالص است بیشتر به خاطر خاصیت درمانیش مورد استفاده قرار می گیرد که در زیر به شرح مختصری از آنها خواهیم پرداخت و تیم نیو وافت امید وار است که با این توضیحات بتواند موقع خرید و اطلاعات بیشتری را نسبت محصولات داشته باشید و بهترین ها را برای پوست صورت انتخاب کنید.
کار اصلی این ژل درمانی مراقبت از پوست به چند روش گوناوگون است که در ادامه به شرح هر کدام از آنها خواهیم پرداخت .

 

 

ژل آبرسان ورا دیسار


1_ منافظ پوست را کوچک می کند ، منافظ پوست که دراثر عوامل مختلف بزرگ می شوند را با استفاده ازاین ژل کوچک می کند وپوست را تا حد زیادی سفت کرده و آکنه های به وجود آمده  در اثر بزرگ شدن منافظ را نیز از بین می برد .
2_ آرامش بخش برای پوست ، موقع استفاده از این ژل بر روی پوست احساس خنکی و حالت آرامش بسیار شایان است و در اصلاح پوست صورت را رکاوری کرده و خستگی موضعی پوست را از بین می برد و آرامش را به پوست بر می گرداند .
3_اثر گذاری عمیق و نفوذ در بافت لایه های زیرین پوست ، ژل آبرسان 99درصد آلوئه ورا  دیسار علاوه بر سطح پوست به لایه های زیرین پوست نیز نفوذ می کند و لایه های زیرین پوست را هم که دوچار آسیب شده باشند ترمییم می کند که این خاصیت در این ژل بسیار هائز اهمیت است که باعث شده نسبت به رقبای دیگر خود در بازار از بقیه جلوتر باشد .
4_نگهداری آب موجود در سطح پوست ، یکی از اصلی ترین کاربرد های آلوئه ورا برای پوست نگهداری همواره آب بر سطح پوست است که موجب شادابی و لطافت پوست می شود .
5_ مرطوب کنندگی ، با استفاده از ژل آبرسان 99درصد آلوئه ورا دیسار پوستی همواره مرطوب خواهید داشت که از خشکی و تبخیر سریع پوست جلو گیری می کند .
6_ ضد چین و چروک ، بااستفاده از ژل آبرسان 99درصد آلوئه ورا دیسار به طور مداوم چون آبرسانی به حالت طبیعی خود بر می گردد و پوست همواره مرطوب است از پیری زود رس هم به تعویق می افتد .
7_ ضد آفتاب ، موقع استفاده از این ژل  مقداری کمی از بابت آفتاب سوختگی و نور آن پوست در امان است به گونه ای که یک لایه محافظ روی پوست تشکیل می دهد و ازپوست در برابر نور آفتاب هم محافظت می کند .

8_ خاصیت درمانی ، مهمترین کاربرد این ژل خاصیت درمانی است که حتی پوست های حساس را نیز درمان کرده و ازقرمزی و تاول پوست جلو گیری می کند .
 

نکته
این ژل برای نور آفتاب های خیلی شدید ویا ماندگاری بسیار زیاد در نور آفتاب پیشنهاد نمی شود .


 

جمع بندی
در مجموع میتوان گفت که ژل آبرسان 99درصد آلوئه ورا دیسارDisaar AloEVERA     ژلی است درمانی که کاملا طبیعی بوده و هیچ گونه زیانی را برای پوست به همراه ندارد  و با استفاده مداوم از این ژل پوستی همواره زیبا  و لطیف خواهید داشت و روند پیری زود رس را که در اثرمواد آرایشی بی کیفیت و آلودگی هوا به وجود می آورد را به تاخیر می اندازد .


توصیه نیووافت   
 بهتری مکان برای نگهداری ژل آبرسان 99درصد آلوئه ورا دیسار مکان خنک است.  

 

نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha