0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
Essence Lash and Brow Gel

ژل تقویت کننده و حالت دهنده مژه و ابروی اسنس Essence

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید ( میانگین ۵.۰۰ از ۲ رای )
Essence وضعیت : فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۳۹۹/۱۰/۲۳
توضیحات کلی

ژل تقویت کننده و حالت دهنده مژه و ابروی اسنس

شاید بارها دیده ایم ویا اینکه پیش خودمان فکر کرده باشیم که موژه ها و ابروهای بعضی از افراد بدون اینکه  ریمل و یا حتی دستکاری شده باشند بسیار خوش فرم و زیبا هستند ودلیل این همه  زیبایی موژه و ابرو  چه چیزی می تواند باشد، دلیل زیبای و خوش حالت بودن موژه و ابرو ها بدون اینکه رنگ و مواد ریمل روی آنها دیده بشه فقط  یک  ژل حالت دهنده و تقویت کننده است که فاقد رنگ دانه بوده و موهای مژه و ابرو را نیز حالت می دهد. بسیاری از بانوان به دلیل استفاده از ریمل های نامرغوب وفیک موهای موژه و ابروی آنها دچار صدمه شده و مقداری ضعیف شده اند، و بسیاری هم از خانم ها وجود دارند که فقط دوست دارند موهای ابرو و مژه مرتب و فاقد رنگ داشته باشند تا زیبای طبیعی خود را دو چندان کنند،در ادامه همین مطلب فروشگاه اینترنتی  نیووافت ژل تقویت کننده و حالت دهنده مژه و ابروی اسنس را به شما معرفی می کند که از کیفیت و کاراییی بسیار بالایی برخوردار است که هم کار تقویت کننده گی موهای ابرو و مژه را انجام می دهد و هم زیبایی طبیعی چهره را دو برابر می کند.

 

ژل تقویت کننده و حالت دهنده مژه و ابروی اسنس essence در فروشگاه اینترنتی نیووافت

 

معرفی محصول
ژل تقویت کنده و حالت دهنده اسنس دارای بافتی نرم و ژله ای شفاف و بدون رنگ و فاقد مواد شیمایی است. بیشترین مواد به کار رفته درساخت این ژل نوعی ماده فناوری شده گیاهی به نام کتیرا است. ژل تقویت کننده و حالت دهنده اسنس با بافت سبکی که دارد به راحتی می تواند بر روی موهای ابرو و مژه قرار گیرد و هیچ گونه سنگینی روی موها احساس نکرد وموهای موژه و ابرو را با آن حالت دهیم و حالت مد نظر را ثابت نگه داریم. از ویژگی های بسیار بالای ژل ابرو و مژه اسنس خاصیت درمانی بسیار خوب این ژل می باشد چون موهای مژه و ابرو در اثر استفاده بیش از حد ریمل ها ضعیف شده و گاها شروع به ریزش هم می کنند و با استفاده کردن دوره ای از این محصول به تقویت و استحکام موهای مژه و ابروی خود کمک شایانی خواهیم کرد. بیشترین دلیل محبوبیت این ژل بی رنگ بودن آن است و استفاده کننده گان بسیار زیادی را به خود جلب کرده و آرایش را به طرز شگفت انگیزی طبیعی جلوه می دهد. پوکه نگهداری کننده این ژل مانند ریمل ها می باشد با این تفاوت که پوکه این نوع ژل ها اغلب شفاف می باشند ومواد داخل آن به راحتی قابل رویت است.در فروشگاه اینترنتی نیووافت این محصول در پک های 24 عددی قابل عرضه به صورت عمده و تک می باشد و برای آن دسته از افرادی که به صورت عمده این محصول را خریداری کنند از تخفیفات بسیار خوبی بر خوردار خواهند شد و برای خرید به صورت عمده با مسئول فروش آرایشی و بهداشتی در تماس باشید.

 

ژل تقویت کننده و حالت دهنده مژه و ابروی اسنس essence در فروشگاه اینترنتی نیووافت

 

طریقه استفاده
طریقه استفاده ژل های ابرو اسنس بسیار ساده می باشد فقط کافی فرچه مویی مخصوص این ژل را که آغشته به مواد ژل بوده به موهای ابرو و مژه ها بزنیم و برای اینکه به نتیجه بهتر و مطلوب تر برسیم این کا را چند بار انجام داده و موهای را قبل از خشک شدن کامل ژل حالت نهایی را به مژه ها بدهیم. میزان ماندگاری این ژل بر روی موهای ابرو و مژه به مدت 12 ساعت است.


توصیه نیووافتی
همیشه سعی کنید که هنگام زدن این نوع ژل ها به موژه و ابرو موها کاملا خشک و فاقد ریمل های دیگر باشند چون اگر روی ریمل های دیگر زده شود خاصیت درمانی برای ابرو ها ندارد و فقط  کار حالت دهندگی را برای مو ها دارد.

نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha