0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
Evoque decloration powder

پودر دکلره 1کیلوگرمی ایووک

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید (۰)
Evoque وضعیت : فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۳۹۹/۱۰/۲۴
ویژگی ها
برند
EVOQUE
حجم
1000گرم
رنگ
آبی
محفظه نگهداری کننده
سطلی پلاستیکی
۴۴۰/۰۰۰ تومان
توضیحات کلی

پودر دکلره اووک
پودر های دکلره یکی از رایج ترین موادی هستند که برای بی رنگ کردن و روشن کردن موهای سر از آن استفاده می شود. لذا انتخاب یک پودر دکلره خوب و عالی بسیار مهم  است و به خاطر جنس های تقلبی موجود در بازار خیلی از مصرف کننده گان دچار آسیب های جدی شده اند ترمیم موهای آسیب دیده جدا از هزینه های زیاد آن به مدت زمان زیادی هم برای ترمیم نیاز دارد. نیووافت با تجربه بالای ده سال پرسنل خود در بازار در نظر دارد پودر دکلره اووک را به شما معرفی کند که مورد استفاده خیلی از سالن های آرایشی است ومشتریان خوبی دارد.
 

معرفی محصول
پودر دکلره ایووک  ساخت کشور ترکیه است و کاملا بدون غبار می باشد ، ساختار یخی پودر دکلره ایووک به رنگ آبی بوده که موها را در برابر آسیب ها و سوختن  در امان نگه میدارد . وجود روغن آرگان در ترکیب پودر دکلره ایووک باعث میشود که موها را در برابر خشکی و شکنندگی حفظ شوند و مو ها همواره نرم و لطیف باقی بمانند . از دیگر خواص پودر دکلره ایووک  روشن کنندگی و باز کردن رنگ موها تا پایه 9 است که باعث می شود مو ها پلاتنیو باشند. پودر دکلره های به سه دسته تقسیم می شوند که رنگ آبی از قویترین پودر های دکلره می باشند که برای مو ها سر مورد استفاده قرار می گیرند. پودر دکلره ایووک در حجم یک کیلو گرم در نیو وافت عرضه می شود که محفظه نگهداری کننده آن پلاستکی می باشد ودر داخل محفظه نگهداری کننده آن پیمانه مخصوص دکلره هم وجود دارد و برای آن دسته از عزیزانی که به صورت پیمانه ای فروش دارند بسیار راحت  است .
 

توصیه نیووافتی

پودر های دکلره برای چشم ها بسیار حساس هستند وهمیشه باید مواظب چشم ها بود  چه بسا هنگام استفاده از پودر های دکلره به هر نحوی داخل چشم رفت باید سریعا با آب سرد آن را شتشو داد و در صورت قرمزی و سوزش شدید حتما باید به پزشک مراجعه گردد ،موقع ترکیب کردن پودرهای دکلره با اکسیدان توجه داشته باشید حتما از ظروف غیر فلزی استفاده کنید. دکلره ها را با ید حتما نزد یک آرایشگر ماهر ومتخصص زد چون اگر مدت کمی روی مو ها بماند، به نتیجه مطلوبی نخواهید رسید واگر هم بیشتر از حد معمول روی موها بماند با سوختگی و خشکی موها رو به رو خواهید شد.

مشخصات فنی مشخصات کلی
برند
EVOQUE
حجم
1000گرم
رنگ
آبی
رنگ پایه روشن کنندگی
شماره 9
پیمانه
محفظه نگهداری کننده
سطلی پلاستیکی
نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha