0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
Eye Cream QV

کرم دور چشم تیوپی QV

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید ( میانگین ۵.۰۰ از ۱ رای )
QV وضعیت : فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۳۹۹/۲/۲۵
ویژگی ها
برند
QV
خاصیت کرم
درمانی
ویتامینه دارد
دوره جواب دهی
دوماهه
۷۵/۰۰۰ تومان
توضیحات کلی

کرم دور چشم کیووی QV
زیبایی چشم وآراسته بودن آن یکی از مهمترین اجزای صورت می باشد چه بسا بسیار کسانی هستند که از سیاهی دور چشم وپف وچروک آن بسیار ناراضی هستنند .تیم نیووافت برای حل و درمان سیاهی وپف زیر چشم محصول با کیفیت وبا ارزش کیووی را به شما معرفی می کند. کرم دور چشم کیووی با مرطوب کنندگی عمیق بسیار بالا ونفوذ آن در لایه های زیرین پوست سبب گردش خون بیشتر در نواحی دور چشم شده و به سبب رطوبت بالای آن چروک های موجود را ترمییم واز چروک های جدید جلوگیری می کند. این کرم به بهبود پف وتیرگی دور چشم هم کمک شایانی می کند به گونه ای که با استفاده منظم از این محصول ( معمولاهشت هفته به طور مرتب ) سبب کاهش چشم گیر پف وسیاهی دور چشم می شود. کرم دور چشم کیووی به خاطر خاصیت درمانی آن فاقد هر گونه رنگ واسانس وضد آفتاب می باشد و رنگ کرم آن هم سفید بوده وحاوی ویتامین E بوده به راحتی جذب پوست شده وآبرسان بسیای قوی برای پوست اطراف چشم است. جنس پوکه نگه دارنده کرم کیووی تیوپی تیوپی بوده که مقدار 15گرم از این کرم با ارزش را در خود جای داده است و درب آن هم برای اطمینان بیشتر پیچی است .

 

کرم دور چشم qv در فروشکاه اینترنتی نیووافت


طریقه استفاده کرم QV

کرم کیووی دور چشم را باید به مقدار کمی  به نوک انگشت دست زده و بعد به آرامی وبا ظرافتی خاص به پوست اطراف چشم زده ومدت اندکی ماساژ دهید.


توصیه ی نیووافتی

در کرم های درمانی مثل کرم کیووی با ماساژ دادن زود تر به نتیجه مطلوبی خواهید رسید. پس همیشه سعی کنید بعد از زدن کرم  کمی ماساژ ملایم تاثیر و نتیجه بخشی بیشتری را خواهد داشت.

 

مشخصات فنی مشخصات کلی
برند
QV
خاصیت کرم
درمانی
ویتامینه دارد
اسانس و بو
دوره جواب دهی
دوماهه
نوع پوکه
تیوپی
نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha