0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
eyebrow pencil Etude

مداد ابرو اتود

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید (۰)
Etude وضعیت : فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۳۹۹/۱۰/۲۴
ویژگی ها
نوع جنس مداد
خشک
نوع پوکه
فلزی
میزان ماندگاری
24 ساعت
رنگبندی
۱۵/۰۰۰ تومان
توضیحات کلی

مداد ابرو پوکه فلزی اتود

امروزه برای یک آرایش خوب  وداشتن ابروهای مرتب وآراسته با رنگی متناسب به چهره وآرایش ،به یک مداد ابروی خوب وباکیفیت برای زیبایی نیاز دارید ودر این فروشگاه نیو وافت محصول مداد ابروی فلزی اتود را به شما همراهان همیشگی معرفی می کند. مداد ابروی فلزی اتود از کیفیت بسیار خوبی برخوردار می باشد که بسیار نرم و موقع کشیدن بر روی ابرو بسیار روان هم می باشد وبعد از استفاده به هیچ وجه پخش نشده وپاک نمی شود ،وهمین ویژگی ها باعث شده طرف داران زیادی را داشته باشد. مداد ابروی اتود در سه شماره رنگ قهو ای (کاربردی پر مصرف)در فروشگاه نیو وافت قابل عرضه است . جنس مداد آن بعد از اتمام نوک به راحتی با تراش های آرایشی قابل تراش است و موقع تراش شدن نوک آن به آسانی تراش خورده و نمی شکند .در انتهای مداد یک برس کوچک مخصوص مرتب کردن و شانه کردن موهای ابرو تعبیه شده که کاربرد زیادی دارد و در تسریع آرایش کمک فراوانی می کند .

 

مداد ابرو اتود در فروشگاه اینترنتی نیووافت

 

جنس پوکه مداد ابروی اتود از فلز است که دوام و مقاومت بیشتری را دارد واز آسیب خوردن به نوک مداد در داخل کیف ویا در بین وسایل ها جلوگیری می کند،جنس بکار برده شده در مغز مدار ابرو علاوه بر نرمی و روان بودن فاقد هر گونه چربی است ولی به خاطر به کار برده شدن مواد معدنی طبیعی بسیار نرم و موقع تراش شدن هم مقاومت زیادی را دارد.

 

توصیه ی  نیووافتی 

در مورد مداد ابرو هیچ گاه از یک مداد ابروی بسیار چرب برای ابروهایتان استفاده نکنید زیرا موهای ابرو در مقابل چربی بسیار حساس هستند که با کمترین چربی ها هم ریزش پیدا می کنند ودر مقابل مداد های خیلی خشک هم میتوانند به خاطر نداشتن رنگ مد نظر و کشیدن پی در پی بر روی پوست و مو صدمات زیادی را بر ریشه مو وارد کند، بر این اساس در انتخاب مداد ابرو دقت بالایی داشته باشید.

مشخصات فنی مشخصات کلی
برند
Etude
نوع جنس مداد
خشک
نوع پوکه
فلزی
میزان ماندگاری
24 ساعت
حساسیت
رنگبندی
بر روی پوست روان کشیده می شود
تراش خور
عالی
نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha