0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
Eyebrow pencil pad Bell

مداد ابرو مدل پد دار بل Bell

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید (۰)
BELL وضعیت : فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۳۹۹/۱۰/۲۴
ویژگی ها
برند
BELL
در برابر آب
مقاوم است
رنگ بندی دارد
میزان ماندگاری
24 ساعته
راحت کشیده میشود
۱۵/۰۰۰ تومان
توضیحات کلی

Eyebrow pencil pad Bell مداد ابرو پد دار بل 
داشتن ابرو هایی پرپشت و زیبا آرزوی هر بانویی است و داشتن ابروهایی پهن و مرتب به وسایل و ابزاری نیاز مند است که همیشه ابرو هایی مرتب و زیبا داشته باشیم. در بازار ابزارها و وسایل متعددی برای زیبا کردن و مرتب کرن ابروها وجود دارند، مداد ابرو ها هم جز این دسته ابزار می باشند که به کمک ابرو ها می آید تا با روشی خیلی راحت و با کمترین هزینه زیبایی ابرو ها را دو چندان کنیم. در ادامه همین بحث می خواهیم  مداد ابرود پد دار بل را به شما معرفی می کنیم که از کیفیت بسیار بالای بر خوردار می باشد،  با ما همراه باشید.

 

مداد ابرو مدل پد دار بل Bell  در فروشگاه اینترنتی نیووافت

معرفی محصول 
مداد ابرو جزو دسته بندی وسایل ضروی و همراه هر بانوی است و در داخل کیف لوازم آرایشی حتما یکی دوتایی از آن را به همراه خود دارند محصولات شرکت بل از قدیم تا آلان در بازار وجود داشته اند و از کیفیت و کارایی خوبی بر خوردار هستند این مداد ابرو که ساخت شرکت بل  می باشند از مواد بسیار با کیفیتی تهیه شده اند که بر روی پوست و موهای ابرو به راحتی کشیده می شوند و رنگ دهی بسیار خوبی را برای پوست و موهای ابرو دارند. این سری از مداد های ابروی بل دارای چهار شماره رنگ بندی هستند که همگی در تناژ رنگ قهوه ای می باشند و این تناژ رنگ بندی بیشترین مصرف را در بین بانوان داشته است. جنس مغز مداد ابروی بل  از بهترین مواد معدنی است موقع کشیدن بر روی ابرو ها به هیچ وجه حالت بریده بریده و یا شکسته شدن به خود نمی گیرد. میزان ماندگاری مداد ابروی پد دار بل بر روی پوست و موی ابروها به مدت 24 ساعت است و در این مدت رنگ مداد ثابت بوده و هیچ تغییر ی نمی کند و نیازی هم به شارژ آن جهت پررنگ کردن نیست. سایز مداد ابرو پد دار  بل بلند بوده و  برای استفاده های روزانه بسیار با دوام و بصرفه می باشد. جنس پوکه نگهداری کننده مغز مداد از جنس چوب می باشد که با تراش های آرایشی قابل تراش شدن است. در انتهای مداد ابروی بل پدی اسفنجی قرار داده شده است که برای پاک کردن رنگ مدادها از روی ابرو ها به کا می رود. 

 

مداد ابرو مدل پد دار بل Bell در فروشگاه اینترنتی نیووافت

جمع بندی محصول 
مداد ابروی پد دار بل جزو آن دسته از مداد های است که به خا طر کیفیت و قیمت مناسب آن بسیار مورد توجه است و از ویژگی های خوب این مداد جنس نرم و روانی آن بر روی پوست و مو های ابرو می باشد .این مداد مو قع استفاده شکسته و یا بریده بریده نمی شود ماندگاری 24 ساعته ای را بر روی ابرو ها داردو از همه مهمتر اینکه به راحتی تراش می شود.

 

توصیه نیو وافتی 
برای داشتن نوک مداد ابرو ی خوب همیشه سعی کنید که  وقتهایی که سر شلوغی کمتری دارید به تیز کردن نوک مداد ها بپردازید چون موقع عجله داشتن احتمال اینکه نوک مداد موقعی که عجله دارید در تراش گیر کند بسیار بیشتر است .

 

مشخصات فنی مشخصات کلی
برند
BELL
در برابر آب
مقاوم است
جنس مداد
خشک
رنگ بندی دارد
تعداد رنگ بندی
6رنگ
میزان ماندگاری
24 ساعته
راحت کشیده میشود
جنس پوکه
چوبی
نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha