0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
eyebrow pencil Tyra

مداد ابرو پد دار تایرا

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید (۰)
Tyra وضعیت : فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۳۹۹/۱۰/۲۴
ویژگی ها
نوع جنس مداد
چرب
نوع پوکه
چوبی
میزان ماندگاری
24 ساعت
رنگبندی
۱۴/۰۰۰ تومان
توضیحات کلی

مداد ابروی پد دار تایرا
مداد ابروها امروزه جز وسایل آرایشی پرمصرفی است که هر روز از آن استفاده می کنند و با توجه به رنگ بندی های که دارند، متناسب با نوع آرایش مورد استفاده قرار می گیرند. نیووافت با بررسی کامل و تخصصی مداد ابروی پد دار تایرا را به شما همراهان همیشگی عزیز معرفی می کند. مداد ابروی تایرا داری شش رنگ متنوع برای سلیقه های متفاوت است جنس این مداد بسیار نرم و موقع کشیدن بسیار روان است جنس پوکه این مداد از نوع چوبی بوده وبه راحتی قابل تراش شدن است و به هنگام استفاده از تراش نوک مداد به راحتی تراش خورده وزیر تراش نمی شکند در ته این مداد پدی مخصوص مشکی وجود دارد که برای باز گرداندن ابرو به رنگ مشکی می باشد و بسیاری از مصرف کنندگان از این پد کمتر استفاده کرده و از کاربرد آن اطلاع چندانی ندارند.
 

رنگ بندی

مداد ابروهای تایرا دارای شش رنگ قهوه ای مختلف است که از قهوه ای روش تا رنگ قهوای تیره به کار گرفته شده است وهر کدام از این رنگ ها برای آرایش های مختلف قابل استفاده است. درب محافظ نوک این مداد پلاستیکی است وموقع محکم شدن به راحتی از بدنه مداد جدا نمی شود وبا خیال راحت میتوان مداد را همراه وسایل دیگر آرایشی در داخل کیف گذاشت. این مداد ها از کیفیت بسیار بالای بر خوردار می باشد که با چند بار کشیدن آرام بر روی ابرو به نتیجه دلخواه خواهید رسید ویک ماندگاری 24 ساعته را به همراه دارند و در برابر آب هم بسیار مقاوم می باشند به گونه ای که با عرق کردن و شستن با آب به راحتی پاک نمی شوند.


توصیه ی نیووافتی

موقع خرید هر گونه مداد ابرو توجه داشته باشید که جنس مداد ابرو نباید نه زیاد خشک باشد ونه زیاد چرب چون هم مداد چرب برای موهای ابرو مضر بوده و هم مداد خشک و باید از یک مداد ابروی نرمال ومتوسط برای ابرو استفاده کنید.

مشخصات فنی مشخصات کلی
برند
Tyra
نوع جنس مداد
چرب
نوع پوکه
چوبی
میزان ماندگاری
24 ساعت
حساسیت
رنگبندی
بر روی پوست روان کشیده می شود
تراش خور
عالی
نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha