0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
Eyelash Cleanser

کلینزر مژه

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید (۰)
motafareqhe وضعیت : فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۳۹۹/۱۲/۱۶
توضیحات کلی

Eyelash Cleanser کلینزر مژه
با پیشرفت علم و تکنولوژی و توجه ویژه خانم ها به نظافت و زیبایی انواع محصولات و ابزارهای آرایشی به بازار عرضه شده اند و خانم ها علاوه بر این ها سعی می کنند از تکنیک ها و روش های زیبایی زیادی استفاده کنند یکی از اعضای صورت که خانم ها بسیار به زیبایی آن توجه دارند چشم ها می باشد چون هم مژه ها و هم خط چشم زیبایی خاصی را به چشم می دهد. اکثر خانم ها به زیبایی مژه ها بسیار اهمیت می دهند و علاوه بر اینکه از روغن های پر پشت کننده استفاده می کنند به دنبال اکستنشن و کاشت مژه هایشان هستند ولی این عمل نیاز به مراقبت بیش از اندازه و استفاده از ابزارها و دستگاه ها و مواد اصل و اورجینال دارد یکی از محصولاتی که بدون حضور آن کاشت مژه به درستی انجام نمی شود کلینزر مژه ها می باشد.

 

معرفی کلینزر مژه
محصولی که برای کاشت مژه واقعا لازم و ضروری و حیاتی می باشد کلینزر مژه می باشد. این محصول فوق العاده تخصصی می باشد و فقط برای کاشت مژه طراحی شده است. حجم این محصول حدود پنجاه میل می باشد که برای چندین نفر می توان استفاده کرد همچنین این محصول ساخت کره جنوبی می باشد توصیه می شود که حتما قبل از کاشت مژه ها مورد استفاده قرار بگیرد.

 

eyelash cleanser کلینزر مژه در فروشگاه اینترنتی نیووافت

ویژگی های کلینزر مژه 
ویژگی اصلی و کاربرد اصلی این ماده این است که چربی های اضافی را از روی مژه ها می گیرد و کار کاشت مژه را فوق العاده راحت و پر تأثیر می کند. این محصولات کاربردهای زیاد دیگری نیز دارند ولی کاربرد مهم و ضروری آن این مورد بود که به آن اشاره داشتیم، از کاربردهای دیگر این محصول مکمل کاشت مژه این است که بعد از کاشت دوام چسب کاشت مژه را بالا می برد و همچنین باعث می شود دوام و استحکام و انعطاف این کاشت با وجود استفاده از این محصول بالا برود. این چسب مژه که مورد استفاده قرار می دهیم بو و گاز نامطبوعی دارد که باعث اذیت می شود ولی با وجود این محصول این گاز و بوی نامطبوع از بین می رود، و بدون هیچ گونه ناراحتی می توان عمل کاشت مژه را ادامه داد.

 

توصیه ی نیووافتی
این محصول در مرحله اول کاشت مژه مورد استفاده قرار می گیرد و پاک کننده تمام پروتئین ها، پرزها و گرد و خاک ها و عوامل مخرب محیطی از روی مژه ها می باشد و اگر ذره ای باقیمانده آرایش بر روی مژه ها باشد آن را نیز پاک می کند. کلینزر مژه علاوه بر اینکه موجب افزایش سرعت کاشت مژه می شود همچنین باعث افزایش سرعت پرایمر مژه می شود. پرایمر هم مانند کاشت مژه باعث‌حجیم تر شدن مژه ها می شود و اگر قبل از آن از کلینزر مژه استفاده شود دوام آن را بالا می برد و برای آرایش مجالس مورد استفاده قرار میگیرد.

 

فتاحی

نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha