0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
Eyeliner GARINEeR

مداد داخل چشم گارنیر

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید
Garnier وضعیت : فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۳۹۹/۲/۲۴
ویژگی ها
برند
GARINEeR
روغنی می باشد
به راحتی داخل چشم کشیده می شود
ضد حساسیت می باشد
ضد آب است
۱۹/۰۰۰ تومان
  • توضیحات
  • ویژگی ها
  • نظرات
توضیحات کلی

مداد داخل چشم گارنیر ( شمعی )


بسیاری از بانوان به چشمانی مشکی و پر رنگ علاقه زیادی دارند واز قدیم هم در میان بانوان همین علاقه ومیل وجود داشته ولی درآن زمان از سرمه برای این کار استفاده می کردنند ،ولی امروزه با پیشرفت علم محصولاتی جدید وبا کاربرد راحتر وبهتر به عنوان جای گزین سرمه وجود دارند ،ودر اینجا فروشگاه نیو وافت محصول بسیار خوب وبا کیفیت مداد داخل چشم گارنیر را به شما عزیزان معرفی می کند.
مداد مشکی داخل چشم گارنیر در بسته های یک عددی بسیار شیک وبا پک بسیار زیبا در نیو وافت عرضه می شود.
این مداد به خاطر بافت نرم و چرب آن به راحتی در لایه درونی پلک کشیده میشود ورنگ مشکی خوبی را دارد وبا وجود چرب بودن آن اصلا پخش نمی شود وبه سبب وجود ضد آب بودن آن حتی با گریه کردن و عرق کردن هم پاک نمی شود.

 

مداد داخل چشم گارنیر


مواد تشکیل دهنده مغز مداد از مواد معدنی وطبیعی میباشد که علاوه برنرم و روان بودن آن ضد حساسیت هم می باشد وبرای آن دسته از کسانی که چشمانشان نسبت به مدادهای دیگر حساس است مداد گانیر گزینه بسیار مناسبی است.
یکی از مهمترین ویژگی های یک مداد داخل چشم میزان ماندگاری ومدت دوام آن است مداد داخل چشم گارنیر با ماندگاری 24 ساعته وکیفیت بالا توانسته در بین رقبای خود یک سرو گردن از آنها بالاتر باشد وطرف داران زیادی را در بین استفاده کننده گان از این محصول پیدا کند،که حتی در کارهای سینمای وگریم عروس هم از آن استفاده میشود. (نیو وافت برای آن دسته ازسالن داران و آرایشگران که به صورت عمده خرید کنند تخفیفات خوبی را ارئه می دهد.)
این مداد داخل چشم به واسطه پوکه چوبی آن به راحتی قابل تراش شدن است که با تراش های آرایشی تراش می خورد ونوک مداد در تراش به هیچ عنوان شکسته ویا تکه تکه نمی شود.


توصیه نیووافت

مداد های شمعی  داخل چشم به دلیل چرب بودن آنها ،با کوچکترین گرما و حرارت نوک آنها ذوب میشود به هیمن دلیل هیچ وقت نباید مداد ها در معرض نور مستقیم وگرما قرار داد وبرای تست کردن ضد آب بودن یک مداد حتما از آب برای تست کردن استفاده کنید.


 

  • توضیحات
  • ویژگی ها
  • نظرات
مشخصات فنی مشخصات کلی
برند
GARINEeR
رنگ
مشکی
روغنی می باشد
به راحتی داخل چشم کشیده می شود
ضد حساسیت می باشد
ضد آب است
مشخصات جزی
نوع پوکه
چوبی
قابل تراش شدن است
موقع شستشو زیر چشم را مشکی می کند
میزان ماندگاری
24 ساعته
با گریه یا عرق کردن پاک میشود
  • توضیحات
  • ویژگی ها
  • نظرات
نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha