0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
FAKE LASH HUDA BEAUTY

مژه مصنوعی مگنتی هدی بیوتی

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید (۰)
HUDABEAUTI وضعیت : فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۳۹۹/۱۰/۲۳
توضیحات کلی

مژه مصنوعی مگنتی HUDA BEAUTY ( هدی بیوتی )
آرایش چشم همیشه جلوه زیبا و خاصی در ظاهر هر فرد دارد که اگر آرایش چشم به زیبایی انجام شود بیش از نیمی از آرایش کامل می شود در همین راستا بانوان همیشه علاقه مند هستند که چشمانی درشت و مژه هایی پر پشت و زیبا داشته باشند وبا پیشرفت در عرصه لوازم آرایشی در کل دنیا هر روز محصولات جدید تری به بازار می آید، ونیو وافت سعی می کند که جدید ترین و بهترین ها را برای شما مشتریان گرامی تهیه و عرضه نماید.وحال مژه مصنوعی مگنتی (مغناطیسی) را به شما معرفی می کند که تحول عظیمی را در کاشت مژه با خود به همراه داشت.


معرفی محصول
مژه های مگنتی هدی بیوتی دارای 6 شماره متفاوت برای سلیقه ها مختلف است. این مژه ها  از دو لایه تشکیل شده است و در انتهای هر دو لایه مگنت بکار رفته است ( که دیگر نیازی به چسپ پیدا نمی کند ) و هنگام استفاده از این مژه ها آنها را باز  نموده و در بالا و پایین مژه اصلی قرار می دهیم. از خصوصیت بارز این مژه های مغناطیسی این است که نیازی به چسپ ندارند وبه راحتی بر روی مژه اصلی قرار می گیرند و موقع استراحت میتوان آنها را باز و مجدا استفاده  کرد یعنی چند بار مصرف هستند و بار ها قابل استفاده می باشند . شاید برایتان سئوال پیش بیاید که این مژها چون دارای مغناطیس از هر دو طرف هستن سنگین بوده و زود حالت خود را از دست می دهند؟ در جواب باید بگویم خیر این مژها بسیار سبک هستند و به آسانی هم از مژه اصلی جدا نمی شوند وحالت خود را به خوبی حفظ کرده ودر مقابل آب  هم بسیار مقاوم هستند. در هر بسته بندی هر یک از این مژه های هدی بیوتی یک جفت کامل بوده که به راحتی توسط خود فرد قابل استفاده می باشد وهیچ گونه حساسیتی به همراه ندارد.
 

توصیه نیووافتی

طریقه استفاده مژههای مگنتی هدی بیوتی بسیار ساده بوده و فقط کافی مژه ها را از هم باز کرده و قسمت بالای مژه مصنوعی را در بالا مژه طبیعی و اصلی خود قرار دهیم و قسمت پایینی آن را هم در زیر مژه اصلی قرار دهیم به گونه ای که مگنت ها به هم وصل شوند. همیشه توجه داشته باشید که مژه های مگنتی را به آرامی جدا کنید تا هم به مژه های طبیعی خود آسیب نرسانید و هم تعداد دفعات بیشتری از این مژه های مگنتی استفاده کنید.

نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha