0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
Farmasi Dr. C.Tuna Nourishing Hair Mask Hair Care

نرم کننده و ماسک موی درمانی دکتر سی تونا فارماسی

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید ( میانگین ۵.۰۰ از ۱ رای )
Farmasi وضعیت : فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۳۹۹/۱۰/۲۴
توضیحات کلی

ماسک مو ( نرم کننده ) تغذیه کننده دکتر سی تونا ( مراقبت از مو ) فارماسی Farmasi Dr. C.Tuna Nourishing Hair Mask ( Hair Care )

شرکت فارماسی یکی از شرکت های پرچم دار و معتبر عرصه آرایشی وبهداشتی می باشد که محصولات خود را در لاین های مختلف طبقه بندی می کند.طبقه بندی لاین های فارماسی بر اساس نوع اثر گذاری و مواد به کار رفته درمحصولات می باشد. Farmasi دارای لاین های مختلف درمانی، مراقبتی، زیبایی، آرایشی و... می باشد که یکی از لاین های مراقبتی آن، لاین مراقبتی دکتر سی تونا می باشد.لاین مراقبتی دکتر سی تونا دارای محصولات مختلف برای آبرسانی، تمیز کنندگی، نرم کنندگی، ماسک مو، ضد لک و ... است که در اینجا فروشگاه نیووافت ماسک مو تغذیه کننده و نرم کننده دکتر سی تونا را به شما همراهان همیشگی عزیز معرفی می نماید.

 

معرفی ماسک مو تغذیه کننده دکتر سی تونا فارماسی

ماده اصلی در ساخت ماسک مو دکترسی تونا روغن سیاه دانه یا شونیز است که یک ماده ضد باکتری، ضد ویروس، ضد قارچ و سرشار از مواد معدنی و ویتامین های تقویت کننده می باشد.سیاه دانه با تقویت و تغذیه مو، به زیبایی و شادابی مو ها کمک می کند و سلامت مو ها را تامین می کند.ویتامین ها و مواد مغذی موجود در سیاه دانه در آبرسانی و هیدراتاسیون مو ها نقش دارند و بدین ترتیب ماسک مو دکتر سی تونا حالت خشک و شکننده مو ها را بر طرف می نماید و انعطاف و لطافت مو ها را باز می گرداند که نتیجه این کار، ایجاد مو هایی درخشان و روشن می باشد. علاوه بر سیاه دانه، ساختار ماسک مو دکتر تونا دارای تکنولوژی دانه های سیاه رنگ می باشد که وظیفه حفاظت از فیبر مو را بر عهده دارند و تقویت و تغذیه مو ها را انجام می دهند. حالت طبیعی مو ها نیز بعد از استفاده از ماسک دکتر سی تونا، باز گشته و به طور کامل بازسازی و احیا خواهد شد.فرمولاسیون تخصصی ماسک مو دکتر سی تونا به گونه ای می باشد که حالت ابریشمی و لطافت خاصی را به مو ها می بخشد و بدین ترتیب شانه پذیری مو ها بالا می رود و روان سازی در حالت مو ها شکل می گیرد.ماسک مو Dr.C.Tuna با نفوذ به فولیکول مو و جذب سریع به ساختار فولیکولی مو های سر، باعث افزایش ضخامت مو ها می شود که با این کار از ریزش مو ها جلو گیری کرده و در صورت مو ریزی، آن را متوقف می سازد.همچنین ماسک مو دکتر سی تونا به انعطاف پذیری مو ها کمک می کند و بد حالتی و فرم بد مو ها را بر طرف می سازد.

 

توصیه نیووافتی

ماسک مو دکتر سی تونا علاوه بر تغذیه کردن مو، به نرمی، لطافت، تقویت، رطوبت سازی، آبرسانی، انعطاف پذیری، رشد، ترمیم و درخشندگی مو ها نیز کمک می کند و می تواند جایگزین بسیار مناسبی برای نرم کننده های تک بعدی باشد و برای استفاده روزانه مورد استفاده قرار بگیرد. بهتر است قبل از استفاده از ماسک مو دکتر سی تونا، مو های خود را به خوبی تمیز کنید و ترجیحا با محصولات دیگر استفاده نکنید تا نهایت اثر گذاری خود را بر مو های شما اعمال نماید.

نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha