0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
Farmasi Drama Black Waterproof Eye Pencil Eye Pencil

مداد چشم ضد آب دراما بلک (نمایش سیاه) فارماسی

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید (۰)
Farmasi وضعیت : فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۳۹۹/۱۰/۲۴
توضیحات کلی

مداد چشم ضد آب دراما بلک ( نمایش سیاه ) فارماسی Farmasi Drama Black Waterproof Eye Pencil ( Eye Pencil )
چشم ها یکی از اعضای ظریف و بسیار حساس صورت می باشند که آرایش آن ها تیز از حساسیت و اهمیت بالایی بر خوردار می باشد. از جمله وسایلی که برای آرایش چشم ه به کار می روند می توان به خط چشم، سایه، مداد چشم و ... اشاره کرد. مداد چشم برای رنگ و زیبایی بخشیدن به چشم ها و همچنین تطبیق حالت چشم ها با آرایش به کار می رود. شرکت فارماسی ترکیه مداد چشم ضد آب دراما بلک را با ساختاری حرفه ای تولید کرده است که یکی از مرغوب ترین و با کیفیت ترین خط چشم های موجود در بازار می باشد.

 

مداد داخل چشم فارماسی در فروشگاه اینترنتی نیووافت

 


معرفی مداد چشم ضد آب دراما بلک فارماسی
مداد چشم ضد آب دراما بلک فارماسی از مواد ارگانیک و طبیعی ساخته شده است و با ساختار پیشرفته خود توانسته است به خوبی جواب گوی نیاز های شما باشد. مداد چشم ضد آب دراما بلک فارماسی کاملا ضد حساسیت و آلرژی بوده و به هیچ عنوان چشم ها را اذیت نمی کند و همچنین از ایجاد حالت قرمزی بر روی چشم ها پیشگیری می کند. رنگدانه های مداد چشم ضد آب دراما بلک فارماسی به رنگ مشکی ultra black ( فوق العاده سیاه ) می باشد که رنگی بسیار خاص و مدرن است و حالتی طبیعی و بسیار زیبا را به چشم ها می بخشد. رنگ دانه های موجود در مداد چشم ضد آب دراما بلک فارماسی به صورتی پیشرفته طراحی شده اند که جلوه شیک و حرفه ای را به آرایش و صورت می بخشند. مداد چشم ضد آب دراما بلک فارماسی به فن آوری Waterproof (ضد آب) مجهز شده است و در مقابل آب مقاوم است و به گونه ای طراحی شده است که در تمام طول آرایش نرمال باقی بماند. ماندگاری مداد چشم دراما بلک فارماسی ماندگاری طولانی دارد و روی چشم ها برای مدت زمان زیادی حالت اولیه خود را حفظ می کند و کمرنگ نمی شود. طراحی مداد چشم ضد آب دراما بلک فارماسی به گونه ای صورت گرفته است که به هیچ عنوان پوست پوست نشده و ترک بر نمی دارد و همچنین ظاهر و رنگ آن ثابت و بدون تغیر می باشد. نوک مداد دراما بلاک حالتی لطیف و نرم دارد و به هیچ عنوان احساس زبری بر روی چشم ها ایجاد نمی کند و همچنین مواد آن نمی ریزد. جنس نوک و بدنه مداد چشم ضد آب دراما بلک فارماسی به آسانی نمی شکند، به همین دلیل می توان از آن مدت زمان زیادی استفاده کرد. از مداد چشم ضد آب دراما بلک فارماسی هم برای استفاده شخصی و هم در سالن ها می توان استفاده کرد.


توصیه نیووافتی
قبل از استفاده از مداد چشم صورت خود را بی خوبی تمیز نمایید تا رنگ و حالت مداد به صورت کامل و بدون نقص اعمال شود. به دلیل تماس مستقیم با چشم، در هنگام خرید حتما از اصالت کالا و اورجینال بودن آن اطمینان حاصل فرمایید. برای اینکه آرایش و خط چشم زیبا و یک دستی داشته باشید، خط کشیدن را از داخل چشم به سمت بیرون شروع کنید.

نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha