0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
FLORMAR Eyebrow Magic

ماژیک ابرو فلورمار

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید (۰)
FLORMAR وضعیت : فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۳۹۹/۱۰/۲۴
ویژگی ها
برند
FLORMAR
در برابر آب
ضد آب است
رنگ بندی دارد
میزان ماندگاری
48 ساعته
راحت کشیده میشود
۲۰/۰۰۰ تومان
توضیحات کلی

ماژک ابرو فلور مار Flormar
ابروها یکی ازمهمترین اجزای صورت هستند که همواره پرپشت بودن و مرتب بودن ابروها بر زیبایی افراد تاثیر زیادی دارد وداشتن ابروهای زیبا آرزوی هر بانویی است ، و برای همین کار  ابزار های  وسایل مختلفی در صنعت آرایش وجود دارند که به کمک زیبایی ابرو آمده و فروشگاه نیو وافت همیشه بهترین هارا برای شما همراهان همیشگی  مورد برسی و عرضه می کند.
 

معرفی محصول
ماژیک ابروی فلورمار سفید،ماژیک ها همیشه ماندگاری بیشتری نسبت مدادها و سایه های ابرو دارند ماژیک ابروی فلورمار دارای پنج  رنگ است یک رنگ مشکی وچهار رنگ دیگر  که تناژهمه آنها رنگ قهوه ای  است ودرفروشگاه نیو وافت قابل عرضه میباشد یکی از بر تری های ماژیک ابروی فلور مار  نسبت به محصولات مشابه ماندگاری 48 ساعته آن می باشد که ماندگاری خوب و قابل قبولی است . رنگ های ماژیک ابروی فلور ما همانطو که در قسمت بالا به آن توجه کردیم دارای 5 رنگ اصلی در تناژقهوه ای و یک رنگ مشکی است که برای پر کردن و پر پشت نشان دادن ابروها بسیار عالی است. پوکه این ماژیک از جنس پلاستک بسیار با کیفیت است که مواد ماژیک را به خوبی در خود نگهداری می کند و مواد داخل پوکه  توسط  یک فرچه الیافی بسیار نازک به بیرون هدایت می شود، یک درب پلاستیکی محکم هم از نوک آن محافظت می کند که به راحتی از بدنه جدا نمی شود و در ته این ماژیک رنگ و شماره آن به خوبی نمایان شده است.

 

ماژیک ابرو فلورمار در فروشگاه اینترنتی نیووافت


 

توصیه نیو وافتی
ماژیک ها همیشه نسبت به محصولات آرایشی از واکنش پذیری بیشتری بر خوردار هستند و زود تر خشک می شوند وخیلی از بانوان از این قضیه ناراضی و گلایه مند هستند برای رفع این مشکل همیشه بعد از استفاده حتما درب آن را محکم ببندید و توجه داشته باشید که ماژیک را به طرف درب آن نگه داری کنید.

مشخصات فنی مشخصات کلی
برند
FLORMAR
در برابر آب
ضد آب است
رنگ بندی دارد
تعداد رنگ بندی
5رنگ
میزان ماندگاری
48 ساعته
راحت کشیده میشود
جنس پوکه
پلاستیکی
نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha