0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
foundation doucce

کرم پودر دوسه doucce

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید ( میانگین ۵.۰۰ از ۱ رای )
doucce وضعیت : فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۳۹۹/۱۱/۱۸
ویژگی ها
برند
doucce
چربی
ندارد
ضد آفتاب
دارد
نوع پوشش دهی
عالی
میزان ماندگاری
24 ساعته
روی پوست سبک است
۶۸/۰۰۰ تومان
توضیحات کلی

کرم پودر بیضی مارک دوسه

این کرم پودرها ازمواد معدنی تشکیل شده اند و دارای درصد خیلی کمی چربی هستند و از پوشش دهی بسیار بالای برخوردار می باشند و کیفیت بالایی دارند و در سه شماره مختلف برای پوست های متفاوت در نیووافت عرضه می شوند. رنگ بندی کرم های بیضی شکل دوسه بسیار عالی بوده که اغلب برای همه پوست ها مورد استفاده قرار می گیرد. در اینجا توضیح مختصری در مورد رنگ های آن برای آشنایی بیشتر خواهیم پرداخت.

 

کرم پودر بیضی دوسه در فروشگاه اینترنتی نیووافت

 

شماره 1

شماره یک آن برای آن دسته از افرادی که دوست دارند فقط پوست صاف و مرتبی داشته باشند گزینه بسیار مناسبی است چون رنگ زیادی ندارد و به رنگ پوست طبیعی می باشد و با استفاده از آن پوستی صاف ویک دستی را خواهید داشت.

شماره 2

شماره دو آن رنگ متوسط است که علاوه بر صاف کردن و یک دست نمودن پوست صورت مقدار بیشتری از شماره یک رنگ دانه دارد بوده و برای کسانی که بر روی پوست صورت خود لک دارند پوشش خوبی را به عمل می آورد.

شماره 3

شماره سه این کرم پودر برای پوست های سبزه و گندم گون بسیار خوب وعالی می باشد چون پوست صورت آنها را روشن وپوشش خیلی زیادی را به همراه دارد. در داخل مواد کرم پودر های بیضی شکل دوسه از ضد آفتاب 15 درصد استفاده شده که برای پوست صورت مناسب می باشد. به خاطر ترکیبات مواد معدنی موجود در داخل کرم پودر ودرصد پایین چربی آن حتی کسای که پوست صورتشان به کرم پودر های دیگر حساس است قابل استفاده می باشد وهیچ گونه حساسیت و التهابی را ندارد وحتی اگر به صورت روزانه از ان استفاده شود بلا مانع است.

 

توصیه ی نیووافتی

شرکت دوسه با تجربه کاری بالا و محبوبیت زیادی که دارد می تواند بهترین گزینه برای خرید در بازار ایران باشد. از همین رو نیووافت نیز به شما خرید محصولات دوسه را پیشنهاد می کند و همچنین در مقاله « کرم پودر » توضیحاتی مفصل در همه زمینه ها در مورد کرم پودر ها داده است. چند دقیقه وقت بگذارید و برای همیشه کرم پودر ها و انواع آن ها را بشناسید.

مشخصات فنی مشخصات کلی
برند
doucce
چربی
ندارد
ضد آفتاب
دارد
نوع پوشش دهی
عالی
شماربندی
تعداد شماره بندی
سه شماره
در برابر آب
مقاوم است
میزان ماندگاری
24 ساعته
روی پوست سبک است
منافض پوست برای عبور هوا رامی پوشاند
نوع پوکه
شیشه ای
سرب دارد
نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha