0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
FOUNDATION GARNISH

کرم پودر تیوپی گارنیش

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید
GARNISH وضعیت : فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۳۹۹/۳/۱۷
ویژگی ها
برند
GARNISH
چربی
ندارد
ضد آفتاب
دارد
نوع پوشش دهی
عالی
میزان ماندگاری
24 ساعته
روی پوست سبک است
۲۰/۰۰۰ تومان
  • توضیحات
  • ویژگی ها
  • نظرات
توضیحات کلی

معرفی کرم پودرهای تیوپی جدید گارنیش  


کرم پودر های جدید گارنیش با طرحی زیبا ورنگ بندی خیلی متفاوت وبا کیفیت عالی بدون چربی در فروشگاه نیو وافت به صورت بسته های 24عددی و در مقیاس کارتونی عرضه می گردد.
 کرم پودرها تیوپی گارنیش در بسته بندی های 24 عددی و در سه رنگ بسیار زیبا و کاربردی  که هر رنگ دارای یک تسترمخصوص است و درشش ردیف چهارعددی به طور خیلی شیک قرارد دارد .
رنگ سرمه ای جدید بسته بندی کرم پورو پوکه گارنیش  لطافت وزیبایی خاصی را به این محصول داده ووجهه تمایز زیادی را نسبت به محصولات مشابه خود در بازار دارد .
جنس کرم پودر از کیفیت بسیار بالای برخوردار است که از مواد معدنی وطبیعی درست شده و ماندگاری 24 ساعته ای را برای استفاده کننده گان دارد واین امتیاز باعث شده حتی  در کارهای گریم هم از آن استفاده کنند.
در کرم پودرهای گارنیش از ضد آفتاب 15 درصد اس پی اف استفاده شده است که برای خیلی از مناطق کشورمان که آفتاب شدیید نمی باشد  دیگر نیازبه استفاده از ضد آفتاب نیست .

 

کرم پودر تیوپی گارنیش

 


رنگ بندی کرم پودر سه شماره متفاوت دارد ودر زیر به توضیح مختصری از آنها می پردازیم:

شماره 1)


 شماره یک آن دارا یک رنگ ملایم ونزدیک به رنگ پوست می باشد وکاربرد آن بیشتر برای کسانی است که پوست صورتشان روشن وفاقد لک باشد وحالت صاف ویکدستی به پوست می دهد.
 

شماره 2)


 شماره  دوآن از رنگ  بیشتری برخوردار بوده وبرای پوشش دهی وپنهان کردن لک های روی صورت ،کک،مک و....گزینه خیلی مناسبی است وپوست صورت را خیلی طبیعی ونرمال نشان می دهد.
 

شماره 3)


 شماره سه این کرم پودر زیاد تیره نمی باشد فقط ی مقدار خیلی کم از شماره دوآن تیره تر است واغلب برای کسانی که رنگ پوست آنها سبزه است کاربرد خوبی را دارد وبا استفاده آن به نتیجه دلخواه خود خواهید رسید.
کرم پودر تیوپی گارنیش از پوشش دهی بسیار بالای بر خوردار می باشند به طوری که بااستفادی کمی از آن کل پوست صورت را پوشش داده ونیازی به دو بار زدن پیدا نمی کند .

 

کرم پودر تیوپی گارنیش

 


استفاده از کرم پودر گارنیش برای همه استفاده کنندگان از کرم پودر مجاز بوده و فاقد چربی میباشد و برای کسانی که پوست صورت آنها نسبت به کرم پودر حساس است وجوش های ریزمی زند کرم پودر گارنیش گزینه بسیار مناسبی میباشد چون فاقد چربی مضر بوده واز چربی های طبیعی برای ساخت کرم پودر گارنیش استفاده شده است .
 

سخن آخر


( فروشگاه نیو وافت عرضه کننده وتنها نماینده رسمی محصولات آرایشی گارنیش در کل کشوربوده وکلیه محصولات اصلی گارنیش در این فروشگاه به قیمت عمده تحویل شما عزیزان داده میشود. و برای فروشندگان و سالن دارها که به صورت عمده خرید کنند نیو وافت تخفیفات خوبی را اعمال می کند .)

 

  • توضیحات
  • ویژگی ها
  • نظرات
مشخصات فنی مشخصات کلی
برند
GARNISH
چربی
ندارد
ضد آفتاب
دارد
نوع پوشش دهی
عالی
شماربندی دارد
تعداد شماره بندی
سه شماره
در برابر آب
مقاوم است
میزان ماندگاری
24 ساعته
روی پوست سبک است
منافض پوست برای عبور هوا رامیپوشاند
نوع جنس
مات
نوع پوکه
تیوپی
سرب دارد
مشخصات جزی
وزن
50 میل
بسته بندی وکیوم دارد
موارد استفاده
مناسب برای مراسمات ومهمانی ها
مدت زمان استفاده بعد از باز شدن بسته بندی
12 ماه
  • توضیحات
  • ویژگی ها
  • نظرات
نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha