0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
GENERAL AIR CONDITIONER GNR 24WN

کولرگازی جنرال شکار 24000 مدل GNR-24WN پنل لبخندی گاز R22

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید ( میانگین ۵.۰۰ از ۱ رای )
GENERAL SHKAR وضعیت : فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۳۹۹/۵/۱۱
ویژگی ها
نوع کولر گازی
دیواری
نام مدل
GNR-24WN
نوع استفاده
سرمایشی و گرمایشی
رتبه مصرف انرژی
A
عملکرد بی صدا
۱۳/۵۰۰/۰۰۰ تومان
توضیحات کلی

 GENERAL GNR-24WN ( کولرگازی جنرال شکار 24000 پنل لبخندی گاز R22 )


توضیحات کلی


در این جا می خواهیم مشخصات کلی کولرگازی جنرال شکار 24000 را مورد نقد و بررسی قرار بدهیم و برای مشتریان عزیز از طراحی و جزئیات بیشتر این مدل توضیحاتی را ارائه دهیم تا آنها در فروشگاه اینترنتی نیووافت با خیال راحت تری بتوانند خرید خود را انجام دهند و بتوانند مدل های اصلی را از مدل های غیر اصل و تبدیل شده تشخیص دهند.
اگر بخواهیم مرحله به مرحله جلو برویم و در مورد هر مرحله توضیحاتی را بیان کنیم باید اولین مرحله واحد داخلی GENERAL GNR-24WN( کولرگازی جنرال شکار 24000 پنل لبخندی گاز R22 ) را مورد بررسی قرار دهیم. واحد داخلی کولر گازی را پنل نیز می نامند. پنل کولر گازی جنرال شکار 24000 طرح لبخندی خود به چند قسمت تقسیم می شود. قسمت بالای پنل، قسمت میانی پنل، قسمت زیرین پنل.
قسمت بالایی پنل کولرگازی دارای قسمت مشبکی می باشد که هوای مورد نیاز برای خنک کردن پنل از این قسمت وارد می شود. البته برای جلو گیری از ورود گرد و خاک به این قسمت از فیلتر هایی استفاده می شوند که قابل تعویض و شستشو می باشند و باید هر چند مدت یک بار آنها را بررسی کرد. این قسمت برای تزئین پنل کولر گازی نیز بکار برده شده است که نمای شکیلی به اتاق و دکوراسیون نیز می دهد.
بعد از قسمت بالای پنل به قسمت میانی آن اگر نگاهی بیاندازیم یک نوار استیل یا نقره ای رنگ می بینیم که به شکل لبخند طراحی شده است. در قسمت وسط این نوار LED طراحی شده را می بینیم که بعد از روشن شدن نور بسیار زیبایی زمینه آن را روشن می کند که باعث زیبایی هر چه بیشتر کولرگازی جنرال شکار 24000 می شود. درجه سرمایش و گرمایش و همچنین درجه اتاق و یک سری توابع دیگر بر روی این ال ای دی قابل نمایش است.
در طرف راست نوار نقره ای لوگوی طرح لبخندی را به صورت نوشتاری می توانید مشاهده کنید و در سمت چپ آن اسم لاتین کولرگازی جنرال شکار ( GENERAL SHEKAR ) را می توانید ببینید. که نمادی از اصالت کالا می باشد.
قسمت زیرین کولر گازی را خروجی یا دمنده تشکیل می دهد که باد سرد شده یا گرم شده خروجی و تنظیم جهت باد توسط این قسمت انجام می گیرد. این قسمت دارای یک در می باشد که به هنگام روشن شدن کولر گازی به ارامی باز می شود. ناگفتی نماند جنس پنل های کولر گازی از پی وی سی های بسیار محکم بوده که تغییر حالت و تغییر رنگ نمی دهند و در مقابل ضربه مقاوم و به هنگام حمل و جابجایی نیز سبک و مقاوم می باشند.
خروج باد در این مدل از کولر گازی ها دارای چهار جهت بوده و با کنترل یا ریموت کولر گازی قابل تنظیم می باشد. اگر بخواهیم پرتاب این مدل از کولر گازی را نیز به طور تقریبی اندازه بگیریم این پرتاب تقریبا 12 تا 13 متر است. که نسبت به کولرگازی های دیگر هم نوع خود بسیار مناسب می باشد.
به اندازه کافی و لازم در مورد قسمت داخلی کولر یا همان پنل توضیحاتی را داده ایم. بعد از قسمت داخلی به ریموت یا همان کنترل از راه دور GENERAL GNR-24WN( کولرگازی جنرال شکار 24000 پنل لبخندی گاز R22 ) می پردازیم. بر روی این ریموت که دارای صفحه نمایش کوچکی نیز می باشد می تواند همه ی اعمال انجام شده را به صورت شکل های کوچکی بر روی نمایشگر کوچک خود نشان دهد.
توسط این کنترل می توان تنظیمات کولر را مدیریت کرد این تنظیمات شامل حالت خواب کولر یا همان SLEEP، باد سریع یا TURBO، تنظیم باد به صورت چهار جهت ( بالا، پایین، راست، چپ )، خاموش و روشن کردن LED پنل، کم و زیاد کردن دمای کولر و ... می باشد.

 

 

کولرگازی جنرال شکار 24000
 

نکته


در مورد حالت SLEEP باید بگوییم که از این حالت برای هنگام خواب و در طول ساعات شبانه استفاده می گردد و باعث می شود دمای اتاق به صورت تقریبا ملایمی در کل ساعات شب در بیاید و لازم نباشد که افراد از خواب بیدار شوند و دمای کولر را تنظیم ویا کولر را خاموش و روشن کنند. البته این حالت برای حالت سرمایشی کولر در طول شب 2 درجه می باشد و برای حالت گرمایشی در طل ساعات شبانه هر ساعت 5 درجه می باشد تا افراد خواب ملایم و دمای اتاق مناسبی را در هنگام ساعات اولیه ی صبح نیز داشته باشند.
 

نکته


از حالت TURBO معمولا در روز های گرم تابستان استفاده می کنند و برای مواقعی می باشد که ما هنگامی از سر کار و یا وقتی که از بیرون به خانه برمیگردیم بتوانیم خنکی و تهویه ی مناسب و سریعی را هنگام رسیدن داشته باشیم. پس برای رسیدن به هوای مورد نظر باید از این دکمه استفاده کنیم.
موتور ( کمپرسور )، کندانسور یا همان واحد خارجی GENERAL GNR-24WN( کولرگازی جنرال شکار 24000 پنل لبخندی گاز R22 )
اگر بخواهیم واحد خارجی یا بیرونی کولر را به چند قسمت مهم تقسیم کنیم باید به قسمت های بدنه فلزی، موتور یا کمپرسور، کندانسور و فن تقسیم شوند.
موتور این کولر گازی دارای توان 24000BTU می باشد. با این میزان می توان فضایی با اندازه 70 متر مربع و یا کمتر از آن را پوشش داد. البته با این مدل کولر گازی می توان فضای بیشتری را نیز پوشش داد ولی ما در اینجا بیشتر اعداد استاندارد را مد نظر گرفته ایم. موتور این مدل از کولر گازی ها بسیار سخت کار بوده و در بین کولر ها به این اسم معروف می باشند. تکنولوژی تایلندی بکار گرفته در آن باعث برتری موتور این مدل نسبت به مدل های هم نوع خود شده است. مصرف برق برای راه اندازی و کار کردن این موتور کم بوده و انرژی مصرف شده توسط آن را می توان در رده ی B انرژی ها گذاشت. همین باعث پرطرفدار شدن کولر گازی جنرال شکار مدل لبخندی 24000 بی تی یو شده است. ناگفته نماند این کولر گازی مونتاژ کشور چین می باشد.

 

کولرگازی جنرال شکار 24000


کمپرسور یا همان موتور خود به سه نوع پیستونی، اسکرول و روتاری دسته بندی می شوند که در GENERAL GNR-24WN( کولرگازی جنرال شکار 24000 پنل لبخندی گاز R22 ) از مدل روتاری استفاده گردیده است زیرا این مدل نسبت به مدل های قدیمی جدید بوده و برای مناطق معتدل و سردسیر بسیار بهتر جواب می دهد و در بسیاری از مناطق کشور ما ایران جواب گو می باشد. مدل های پیستونی و اسکرول برای مناطق گرم و خشک و مناطقی که گرمای هوا بیشتر از 45 درجه می باشد بهتر جواب می دهد. پس برای انتخاب کولر گازی برای مناطق معتدل باید این مدل از کولر گازی را انتخاب و خرید کنید. البته باید بدانیم قدرت و بازدهی موتور های اسکرول و پیستونی از موتورهای روتاری بیشتر است و صد البته مصرف برق بیشتری را نیز دارا هستند.
گاز بکار برده شده در کولر گازی 24000 جنرال شکار از نوع R22 می باشد که تاییدیه ی استاندار را داراست و برای مدت زمان طولانی می توانیم از این گاز به هنگام کار کردن با کولر استفاده کنیم.
کندانسور موجود در کولر گازی جنرال شکار بسیار قوی بوده و میتواند رطوبت و گرما را تا دماهای 40 درجه سانتیگراد و کمتر تحمل کند و کار خود را که خنک کننده موتور و کمپرسور می باشد به درستی انجام دهد.
بدنه فلزی بکار برده شده در واحد خارجی بسیار محکم بوده و در برابر گرما ها و سرماهای طاقت فرصا دوام می آورد. به وسیله این بدنه ی محکم از اجزای داخلی که شامل پره و فن و کنداسور و لوله های مسی و همچنین کمپرسور می باشد مواظبت کرده و در طول عمر مفید کولر بسیار قابل توجه می باشد.

 

نکته


در داخل کارتن نارجی یا قهوه ای رنگ کولر باید 5 متر لوله ی مسی و همچنین ریموت کولر به همراه دفترچه ی راهنما و کابل های اتصال و براکت مخصوص اتصال پنل به دیوار نیز وجود داشته باشد. بعض اوقات فیلتر های داخلی پنل را جداگانه در کارتن واحد خارجی جاساز می کنند.
 

توصیه های نیووافتی


برای خرید این کولرگازی حتما از سایت و فروشگاه اینترنتی نیووافت استفاده کنید زیرا ما بهترین برندها را با مناسب ترین قیمت ها در آن جای داده ایم و ما در نیووافت همیشه از برند های اصلی محصولات استفاده می کنیم و برای تایید صلاحیت و اصالت کالا از سایت های اصلی اجناس در خود کشور های سازنده استفاده می کنیم و شما عزیزان بعد از خرید می توانید جنس تحویل گرفته را با جنس انتخاب کرده مقایسه کنید و خواهید دید که می توانید در مشاوره گرفتن و کمک از ما قطعا ضرر نمی کنید. برای تشخیص اصل بودن این محصول هم که کولر گازی 24000 جنرال شکار لبخندی می باشد می توانید به کارتن نارنجی یا قهوه ای آن و وجود آرم ابر مانند بر روی آن و همچنین تطابق سریال کارتن و کالای داخل آن و همچنین آرم برجسته سبز رنگ بر روی واحد خارجی توجه کنید.

 

مشخصات فنی مشخصات کلی کولر
تولید کننده
GENERAL SHKAR
کشور سازنده
تایلند (چین)
نوع کولر گازی
دیواری
نام مدل
GNR-24WN
نوع استفاده
سرمایشی و گرمایشی
مشخصات فنی
نوع برق مصرفی
تک فاز(خانگی)
قدرت پرتاب باد
10 متر
ریموت کنترل
مشخصات موتور
ظرفیت کل
24000 BTU
ظرفیت گرمایشی
24000 BTU
ظرفیت سرمایشی
24000 BTU
قابلیت اینورتر (کم مصرف)
نوع آب و هوای سازگار
مناطق گرم و خشک
رتبه مصرف انرژی
A
سایر امکانات
محافظ کمپرسور در برابر نوسانات برق
تعداد پنل
تک پنل
عملکرد بی صدا
سیستم تولید سرمایش سریع
صرفه جویی در مصرف انرژی
نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha