0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
Genie pancake

پنکیک جی نی

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید
GENIE وضعیت : فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۳۹۹/۷/۱
توضیحات کلی

پنکیک جی نی


 آرایش پوست صورت همواره یکی از مهمترین قسمت های بخش آرایش به شمار می رود ، صاف ویکدست کردن پوست صورت اتمام کننده وزیبا کننده هر آرایشی است . امروزه به دلایل مختلف (آلودگی هوا، آفتاب شدید ، وجود مواد شوینده غیر استاندارد و....) همگی بر روی پوست صورت تاثیر منفی دارند وگاهی باعث ایجاد لک بر روی پوست صورت می شوند . مواد آرایشی مختلفی برای پوشاندن لک های روی صورت وجود دارند ولی بهترین نوع و کم عوارض ترین مواد آرایشی برای پوست صورت میتوان پنکیک ها را نام برد ، فروشگاه نیو وافت پنکیک جی نی را به شما معرفی می کند که یک پنکیک عالی با پوشش دهی بالای است .
 

معرفی محصول


پنکیک جی نی ازمواد معدنی وترکیبات روغن میگوساخته شده است که حاوی ویتامینه می باشد که نه تنها به پوست هیچ گونه آسیبی وارد نمی کند بلکه موجب ترمیم جوانسازی پوست نیز می شود . بافت مخملی و پوشش دهی عالی پنکیک جی نی  لطافت و صافی بسیار طبیعی به پوست می بخشد . جنس پنکیک جی نی به گونه ای  است که بر روی پوست صورت بریده بریده و یا حالت خشکی نمی گیرد و با جذب چربی های اضافه پوست باعث شادابی و یک دست بودن  یک رنگ شدن پوست می شود .
پنکیک جی نی دارای سه شماره بنده بوده که برای پوست های مختلف و آرایش های مختلف قابل استفاده می باشد .
جنس پوکه پنکیک جی نی از پلاستیک بوده درب شیشه ای آن این امکان را فراهم می کند که به راحتی بتوان در حالت بسته بودن درب ،  رنگ مورد نظر را انتخاب نمود .آینه به کار رفته در این محصول در زیر خود پنکیک است و یک پد بسیار زیبا هم برای استفاده پنکیک درآن قرار دارد .

 

توصیه نیو وافت


هرگز از پد پنکیک  سنگی برا پنکیک معمولی (مخملی ) استفاده نکنید. و برای جلوگیری از خرد شدن مواد پنکیک داخل کیف حتما دقت لازم را داشته باشید.

نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha