0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
Gillette blue3

خود تراش بلوتری

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید ( میانگین ۵.۰۰ از ۱ رای )
Gillette وضعیت : فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۳۹۹/۳/۳
ویژگی ها
برند
Gillette
تعداد در بسته بندی
3عدی
مواد مصرف برای
آقایان
قسمت لبه آن متحرک است
۲۷/۰۰۰ تومان
توضیحات کلی

خود تراش ( ژیلت ) Blue3 ( بلو تری )
خود تراش ها ویا همان ژیلت  یکی از وسایل و ابزار هایی است که در طول هفته چند باری مورد استفاده قرار می گیرد و به خاطر اینکه برای زیبای صورت که  یکی از حساس ترین قسمت های بدن به کار می روند باید از خود تراش هایی استفاده کرد که از کیفیت بالایی بر خوردار بوده و بتوان با آن یک اصلاح بدون درد و بدون آسیب را انجام داد. تیم نیووافت این سری محصول با کیفیت و عالی بلو تری را به شما همراهان همیشگی معرفی می کند که مخصوص آقایان می باشد.


معرفی محصول
این محصول از برند ژیلت که یک سازنده آمریکایی می باشد است و همان گونه که از نامش پیداست دارای سه تیغه از جنس استیل ضد زنگ است می باشد وداری یک نوار ژله ای نارنجی رنگ صابون است که برای راحتی و راوان بودن تیغه ها روی پوست صورت است ،طریقه قرار گیری تیغ های آن در هر دسته به گونه ای است که به هیچ عنوان مو در لای آن گیر نکرده و با قرار دادن در زیر آب به راحتی تمیز شده و نیازی به ضربه زدن به آن نیست و به دلیل با لا بودن کیفیت تیغه های این خود تراش یک بار مصرف نبوده بلکه چندین بار متوای میتوان از آن استفاده کرد. پک های بسته بندی این خود تراش ها سه عددی بوده ،ودسته وتیغه آن به گونه ای طراحی شده است که موقع استفاده بر روی پوست صورت همه قسمتهای صورت را به راحتی تراش داده (بدون آنکه آسیبی بر آن وارد کند )و هیچ مویی در آن باقی نمی گذارد. جنس تیغه های آن همانطور که در قسمت فوق به آن اشاره کردیم از جنس استیل ضد زنگ بوده که حتی اگر در فضای حمام که یک فضای مرطوب و نم ناکی است هم می توان نگهداری کرد.


توصیه نیووافتی
خود تراش ها ویا همان ژیلت هایی که دارای تیغه های استیل ضد زنگ ( لیزری ،بر روی خود تیغ نقطه هی کم رنگ وجود دارد ) می باشند را اگر بعد از هر بار استفاده با آب سرد تمیز شتشو دهید و در داخل یک نایلکس بگذارید و درب آن محکم بسته شود و در داخل یخچال گوشه از قسمت فریزر قرار دهیم طول عمرخود تراش ها بالاتر رفته ومدت بیشتری میتوان از آنها استفاده کرد. و همیشه توجه داشته باشید برای تمیز کردن هر نوع تیغ ویا خود تراش فقط از آب سرد استفاده کنید.

مشخصات فنی مشخصات کلی
برند
Gillette
تعداد در بسته بندی
3عدی
تعداد تیغه
سه
مواد مصرف برای
آقایان
نوار مخصوص صابون
جنس تیغه
استیل
قسمت لبه آن متحرک است
قابللیت استفاده چند بار را دارد
در پوش محافظ دارد
موقع شتشو به راحتی تمیز می شود
نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha