0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
Gosh Beauty Concealer

کانسیلر دو طرفه گاش بیوتی

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید (۰)
GARNISH وضعیت : فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۳۹۹/۱۰/۲۳
ویژگی ها
میزان ماندگاری
24 ساعته
ضد آب می باشد
لک های پوست را می پوشاند
۴۰/۰۰۰ تومان
توضیحات کلی

کانسیلر دوطرفه گاش
کانسیلر ها همیشه با کرم پودر ها اشتباه گرفته می شوند وخیلی ها هستند که از کارد برد دقیق آنها اطلاع کافی  ندارند حال نیوافت به توضیح مختصری از کاربرد های کرم پودر ها و کانسیلر ها می پردازد .کرم پودرها برای صاف و یکدست کردن پوست صورت به کار می روند ولی کانسیلر ها برای پوشش دهی بیشتر نقاط تیره صورت ( زیر چشم ) و لک های تیره صورت به کار می رود، کانسیلرها از چربی بیشتری برای پوشش دهی برخوردار هستند وخود کانسیلر ها بر دونوع جامد و مایع که هر کدام برای قسمتهای مخصوصی از صورت به کار گرفته می شوند و نیووافت قصد دارد که کانسیلر دو طرفه گاش ( یک طرف آن جامد و طرف دیگر مایع ) را به شما معرفی کند که از لحاظ اقتصادی هم بسیار به صرفه می باشد.
 

معرفی محصول
کانسیلر دو طرفه گاش ،همان طور که در قسمت بالا هم به توضیح مختصری از کاربردهای  کانسیلر پرداختیم بیشتر برای پوشش دهی جاهای تیره مثل زیر چشم و لک های تیره به کار می رود ، کانسیلر گاش از پوشش دهی بسیار خوبی بر خوردار است به گونه ای که به راحتی سطح پوست مورد نظر را پوشش داده وبا قسمت های دیگر پوست صورت هماهنگی لازم را ایجاد می کند . یکی از بهترین مزایای داشتن یک کانسیلر دو طرفه گاش این است که دو کاره می باشد یعنی یک طرف آن جامد و طرف دیگر آن مایع می باشد . کانسیلر مایع آن برای زیر چشم و قسمت های تیره صورت به کار می رود و کانسیلر جامد آن نیز برای جای جوش و لکه های تیره بیشتر کار برد دارد . از دیگر ویژگی های خوب کانسیلر دوطرفه گاش این است که دارای شش رنگ مختلف و متفاوت است و برای انواع آرایش ها با انتخاب رنگ مورد می توان مورد استفاده قرار داد. برای پوشش سیاهی دور چشم از کانسیلر مایع و برای دور لب ها از کانسیلر جامد استفاده کنید، در این صورت نتیجه بهتری خواهید داشت.

 

شکل ظاهری کانسیلر دو طرفه گاش

شکل ظاهری کانسیلر دوطرفه گاش دقیقا مثل رژلب های دو طرفه می باشد و پوکه نگهداری کننده آن  از جنس پلاستک است که بسیار سبک است و به راحتی قابل حمل می باشد. و دارای درب های محکمی است که به راحتی باز نمی شوند و با خیال راحت کانسیلر گاش را می توان داخل کیف همراه دیگر وسایل آرایشی گذاشت .
 

توصیه نیووافتی
چند توصیه مهم و کار بردی در مورد همه کانسیلر ها مشترک است. همیشه سعی کنید در هنگام زدن کانسیلر و کرم پودر نوبت را رعایت کنید. یعنی اول کرم پودر بزنید سپس برای پوشش بهتر و مناسب تر ازکانسیلر برای مخفی کردن لک ها و جوش ها استفاده کنید . برای زدن کانسیلر به پوست سعی کنید کمتر از انگشتان دست استفاده کنید وبیشتر از براش های مخصوص این کار که اغلب پر پشت و کوتاه هستنند استفاده کنید. بهترین جای نگهداری برای یک کانسیلر جای خنک است. نکته خیلی خیلی مهم در مورد همه کانسیلر ها این است حتما قبل از استفاده از کانسیلر به تاریخ انقضای کانسیلر توجه داشته باشید چون کانسیلر های فاسد اثرات جبران ناپزیری را بر روی پوست بر جای می گذارند.

مشخصات فنی مشخصات کلی
برند
Gosh Beauty
میزان ماندگاری
24 ساعته
ضد آب می باشد
میزان پوشش دهی روی پوست
عالی
شاین دارد
لک های پوست را می پوشاند
نوع پوکه
پلاستیکی
نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha