0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
Hair Oil skafe

روغن گل رز 60 میل لیتر سکاف

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید ( میانگین ۵.۰۰ از ۱ رای )
SKAFE وضعیت : فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۲/۴
توضیحات کلی

روغن Rose Oil 60ml Skafe ( گل سرخ 60 میل سکاف )
روغن های شرکت سکاف با خواص و قابلیت های شگفت انگیز و فراوان، کاربرد های بسیار مفید و موثری را دارا می باشند. این روغن ها کاملا طبیعی و بدون عوارض هستند و مدل های مختلف آن ها تاثیرات و بو های متفتوت دارند و هرکدام برای قسمت معینی از مو ها ساخته شده اند. بیشتر این روغن ها مکمل های بسیار قوی و کار آمد برای ماسک ها و کرم های شرکت سکاف می باشند. این روغن ها از عصاره ها و ویتامین های مقوی ساخته شده اند و علاوه بر اینکه جنبه درمانی بالایی دارند، به زیبایی و درخشانی مو ها نیز کمک به سزایی می کنند. روغن گل رز 60 میل شرکت سکاف یکی از این روغن های شگفت انگیز می باشد که در این جا شما همراهان گرامی را با خواص بی نظیر این محصول آشنا می کنیم.


معرفی
روغن گل سرخ سکاف، یک محصول 100درصد ارگانیک و گیاهی می باشد که عملکرد اصلی آن هیدراته کردن عمیق مو های شما می باشد. بدین معنا که در مویرگ ها و ریشه موی شما نفوذ کرده و آبرسانی عمیق مو های شما را انجام می دهد. گل رز با ویتامین هایی همراه می باشد که سبب تقویت مو ها شده و با پوشش کامل مو های شما، از آسیب دیدن مو ها در برابر نور آفتاب و گرما و اشعه های مضر و ... جلو گیری کرده و به صورت یک لایه محافظتی بر روی مو ها قرار می گیرد. علاوه بر آن مو های آسیب دیده و خشک را مرطوب ساخته و آن ها را با ریشه سازی قوی، احیا و باز سازی می نماید. به علت قدرت جذب بالا و سریع، تنها بعد از چند دقیقه استفاده از این محصول، مو هایی براق و درخشان خواهید داشت و شادابی و طراوت اولیه به مو ها باز خواهد گشت. روغن گل رز شرکت سکاف سرشار از امگاهای نوع 6 و 3 می باشد که از کمبود آب طبیعی مو ها جلو گیری کرده و با حالت ضد آبی که بر روی مو ها ایجاد می کند، از تبخیر شدن و از بین رفتن آب و رطوبت مو ها جلو گیری می کند. در نتیجه زمینه برای رشد و تغذیه هرچه بیشتر مو ها فراهم می شود و طراوت و سر زندگی مو ها در طول روز حفظ خواهد شد.

 

روغن موی سکاف گل رز در فروشگاه اینترنتی نیووافت

 


توصیه نیووافتی
برای استفاده از روغن گل رز شرکت سکاف، هیچ گونه محدودیت خاصی وجود ندارد و برای تمامی مو ها کاربرد دارد و به تغذیه و ترمیم آن ها کمک خواهد کرد اما بیشترین تاثیر را بر مو های خشک و موج دار و فرفری دارد. در هر صورت به دلیل خاصیت درمانی این محصول، می توان برای مو های آسیب دیده و ضعیف نیز به کار برد. این محصول 60 میلی لیتر بوده و در قوطی های تک عددی و چند عددی ( دلخواه ) در فروشگاه اینترنتی نیووافت موجود می باشد. همراه با این محصول، بروشور راهنمای استفاده نیز به صورت رایگان خدمت شما مشتری های عزیز ارسال می گردد. موارد کاربرد این روغن برای استفاده های خانگی (شخصی) و سالنی به کار می رود. توصیه می شود جهت اینکه روغن گل رز بیشترین تاثیر را داشته باشد، قبل از استفاده با مشاورین آرایشی و بهداشتی ما مشورت کنید تا طریقه به کار گیری هرچه درست تر این روغن را به خوبی یاد بگیرید.

نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha