0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
Hair treatment ampoules Anti Queda Skafe

آمپول درمانی موی آنتی کویدا سکاف

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید ( میانگین ۵.۰۰ از ۱ رای )
SKAFE وضعیت : فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۳۹۹/۹/۱۰
توضیحات کلی

آمپول درمانی مو Anti Queda
Hair treatment ampoules Anti Queda

یکی از محصولات بسیار قوی و جدید شرکت سکاف، آمپول های درمانی این شرکت می باشد که به عملیات مو شدت می بخشند.
هم می توان از این آمپول ها به همراه روغن ها، ماسک مو ها، شامپو ها و دیگر محصولات سکاف استفاده کرد (جهت بیشترین تاثیر گذاری) و هم می توان به صورت تکی جهت تغذیه، درخشش، شادابی و... مو ها آن را به کار برد.
این آمپول ها غنی شده مواد و املاح موجود در محصولات سکاف می باشند و به همین جهت در شدت بخشیدن اثر گذاری ها موثر می باشند.
کیفیت بالا و قیمت مناسب این آمپول ها ویژگی هایی عالی برای این محصول است  که باعث شده فروشگاه اینترنتی نیووافت این محصول را به شما همراهان همیشگی، معرفی نماید.

 

معرفی

 

آمپول Anti queda (آنتی کویدا) یک محصول کاملا طبیعی و قدرتمند از شرکت سکاف برزیل است که دارای ترکیبی فوق العاده شگفت انگیز جهت تغذیه، ترمیم، تقویت و همچنین زیبایی مو های شما می باشد.
آمپول فاقد هر گونه مواد شیمیایی و مضر برای مو های شما می باشد و حساسیت خاصی را برای مو هی شما ایجاد نخواهد کرد. فرمول آمپول کاملا سبک و خاص می باشد و بلافاصله بعد از استفاده، جذب مو ها شده و حالت مو ها را به هم نمی ریزد.
آمپول آنتی کویدا (Anti Queda) با نفوذ به ساختار مو ها، یک لاین مراقبتی برای حفاظت از فیبر مو ایجاد می کند و سلامت فیبر مو را تامین می کند. همچنین در صورت آسیب دیدن فیبر مو، آن را ترمیم و احیا می سازد و مو هایی سالم را به شما هدیه می کند.
تقویت ساختار و پیکر مو ها نیز از دیگر ویژگی های آمپول Anti queda می باشد به صورتی که با جذب به ریشه مو، آن ها را تحریک کرده و در رشد و تقویت مو ها تاثیر گذار می باشد. نتیجه این کار مو هایی با استحکام بالا می باشد که به لطف این آمپول (Anti queda) از شکنندگی مو ها جلو گیری می شود.
قبل و بعد از استفاده از این آمپول می توان مواد آرایشی دیگر را به کار برد و مصرف این محصول مشکل خاصی در آرایش و بهداشت مو های شما ایجاد نخواهد نکرد.
رطوبت بخشیدن به مو ها ویژگی دیگر آمپول آنتی کویدا می باشد که با فرمول خاص و براق خود باعث شده است که بعد از استفاده دوره ای از این محصول، شادابی و لطافت بالایی به مو های شما بخشیده شود و مو هایی لطیف، سر حال و براق داشته باشید.
عزیزانی که مو هایی مرطوب دارند نگرانی رطوبت بیشتر مو های خود بعد از استفاده از آمپول را نداشته باشند؛ زیرا این آمپول در صورت استفاده برای مو های مرطوب، حالت رطوبت آن را حفظ کرده و بد فرم و بسیار مرطوب نمی سازد.
آمپول مو Anti queda برای انواع جنس مو اعم از فر، موج دار (مجعد)، صاف، مرطوب، خشک و... قابل استفاده می باشد و محدود به یک نوع موی خاص نیست.
از آمپول Anti Queda هم برای سالن های آرایشگری استفاده می شود و هم برای استفاده شخصی می توان از آن بهره گرفت.

 

 

آمپول درمانی آنتی کویدا سکاف

 

توصیه نیووافتی

 

برای اینکه آمپول Anti queda بیشترین تاثیر گذاری و کارایی خود را داشته باشد، بهتر است تا زمانی که استفاده از آن را یاد می گیرید، به کمک یک متخصص و یا آرایشگر ماهر از این محصول استفاده کنید.
فروشگاه اینترنتی نیووافت جهت آشنایی هرچه بیشتر شما با محصولات سکاف برزیل، همراه آن ها بروشور های راهنمای کامل و نحوه استفاده از این محصولات را به صورت رایگان ارسال می نماید.

 

نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha