0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
 Hair trimmer model GM 6128

خط زن جیمی مدل GM-6128 

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید (۰)
GEEMY وضعیت : فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۲/۵
توضیحات کلی

 Hair trimmer model GM-6128 خط زن جیمی مدل GM-6128 
در گذشته های نه چندان دور، آقایان برای اصلاح صورت خود از تیغ استفاده می کردند. این روش حتی اگر با خمیر ریش هم انجام می شد باز هم صورت آقایان را قرمز و پر از جوش می کرد و گاهی صورت خود را نیز، زخم می کردند. علت زخم شدن ریش تماس مستقیم تیغ با پوست صورت بود. با پیشرفت علم، و تولید لوازم برقی و بهداشتی متنوع، این نیاز آقایان به بهترین وجه تولید شد. با به بازار آمدن ماشین های اصلاح و خط زن هایی با برندهای مختلف، انتخاب یک برند خوب، که هم در صرف هزینه، اقتصادی باشد و هم به پوست صورت و مو آسیبی نزند نیاز به تحقیق دارد. در این معرفی ما به شما ماشین اصلاح خط زن جیمی مدل GM-6128 را پیشنهاد می کنیم. این خط زن با تکنولوژی اصلاح برش مستقیمی که دارد و تیغه های استیل ضد  زنگ و قابلیت اصلاح با شماره صفر و داشتن خط زن و قابلیت های دیگر، جز یکی از پرفروش ترین ماشین های اصلاح بوده است. این دستگاه با وزن کمی که دارد( 350 گرم )،  قابلیت حمل و جابجایی راحت را برای شما فراهم می کند که اگر اهل مسافرت هستید آن را همیشه به همراه داشته باشید.

 

خط زن جیمی مدل gm-6128 در فروشگاه اینترنتی نیووافت

معرفی خط زن جیمی مدل GM-6128 
خط زن جیمی مدل GM-6128 دارای تکنولوژی اصلاح برش مستقیم می باشد، تیغه های آن T شکل هستند و توانایی کوتاه کردن موهای بلند را ندارد و از صفر تا نیم سانت می تواند موهای شما را کوتاه کند.  تیغه های این خط زن، از استیل ضد زنگ می باشد که خیال شما را از خرابی یا زنگ زدن تیغه ها راحت می کند. این محصول برای آقایانی که روی تمیزی صورتشان بسیار حساس هستند  مفید است زیرا توانایی اصلاح با شماره صفر دارد. تیغه های این محصول توانایی خود تمیز شونده را ندارند و باید بعد از هر بار مصرف با فرچه تمیز شوند که مویی در لا به لای تیغه ها نماند. این محصول ضد آب نمی باشد و باید پوست صورت در موقع مصرف، کاملا خشک باشد، در صورت خیس بودن، آب به داخل موتور دستگاه نفوذ می کند. در مدت زمان 8 ساعت کاملا شارژ می شود و پس از شارژ به مدت 40 دقیقه می توان از آن استفاده کرد. این محصول هم توانایی وصل شدن به برق خانگی ( با سیم ) و هم توانایی کار کردن با باتری ( بدون سیم ) را دارد.

 

خط زن جیمی مدل gm-6128 در فروشگاه اینترنتی نیووافت

نکته
ازآن جایی که خط زن ها مناسب اصلاح موهای کوتاه و ریز می باشند، اگر موهایتان بلند بود قبل از اصلاح آنها را قیچی کنید و بعد اصلاح را انجام دهید. در استفاده از ماشینهای اصلاحی که قابلیت ضد آب ندارند دقت کنید که آب به داخل دستگاه نفوذ نکند. برای استفاده بلند مدت از خط زن ها و دستگاه های اصلاح، بعد از هر بار استفاده موهای داخل دستگاه را با فرچه تمیز کنید. 

 

توصیه ی نیووافتی
به توجه به هزینه ای که برای خرید یک ماشین اصلاح یا خط زن می شود، انتظار می رود آقایان با دقت خرید خود را انجام دهند. خط زن جیمی مدل GM-6128 با موتور قدرتمند و وزن کمی که دارد و قابل حمل بودن، می تواند انتظاری که از یک خط زن دارید را برایتان به ارمغان آورد.شرکت نیووافت برای شما خرید موفقی را آرزو می کند. 

 

مهدوی
 

مشخصات فنی
برند
GEEMY
منبع تغذیه
برق و شارژ
جنس تیغه
استیل ضد زنگ
قابلیت شستشوی سری وبدنه
خط زن
نمره صفر
چراغ نمایشگر شارژر
وسایل جانبی همراه
4 تا سری با شماره های مختلف برای اصلاح دارد.
نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha