0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
Hairdryer MAXIITA

اتو موی چند کاره مکسی ایتالیا

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید (۰)
MAXIITA وضعیت : فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۲/۴
توضیحات کلی

اتو موی چند کاره مکسی ایتالیا
بدون شک اتو مو ها یکی از وسایل ضروری برای هرخانه ای می باشند که به مو ها حالت می دهند و ظاهری مرتب و آراسته را به ما می بخشند. یک اتو موی خوب چسبندگی بالایی دارد و از آسیب رساندن به مو ها جلوگیری می کند. شرکت مکسی ایتالیا یک اتوموی چند کاره با طراحی حرفه ساخته است که می توان از آن هم در خانه و هم در سالن های آرایشی استفاده کرد. به دلیل کیفیت بالا و قیمت مناسب این محصول، می توان آن را به عنوان کادو به عزیزان خود هدیه داد. این اتو مو به صورت عمده و خرده در فروشگاه اینترنتی نیووافت موجود می باشد.

 

معرفی اتو مو چند کاره مکسی ایتالیا
اتو مو چند کاره مکسی ایتالیا یک محصول پیشرفته می باشد که به ساختار مو ها آسیب نمی زند و همچنین به صورت هوشمند تمامی دسته های مو را اتو کشی می نماید. اتو مو مکسی سه محصول در یک دستگاه است به صورتی که دارای دو صفحه جهت اتو کردن، صاف کردن و ویو کردن مو ها می باشد. شما با خرید این محصول در واقع سه محصول را یک جا خریداری می کنید و از صرف هزینه بیشتر جلوگیری می کنید. اتو کشی مو ها با این محصول بسیار زیبا صورت می گیرد و می توان مو ها را هم به صورت کششی و هم به صورت ضربه ای اتو کشی کرد. همچنین ویو کردن مو ها با اتو مو مکسی ایتالیا به صورت ویو درشت و بسیار زیبا صورت می گیرد و به همین دلیل است که استفاده ی سالنی نیز از این محصول می شود. جنس صفحات اتو مو مکسی ایتالیا سرامیکی اسمارت یا هوشمند می باشد که منظور از اسمارت این است که در جریان اتو کشی به هیچ عنوان مو ها دچار مو خوره و سوختگی نمی شوند. صفحات این دستگاه دارای چسبندگی بالایی می باشند و تمامی نقاط مو ها را به صورت یک نواخت اتو کشی می کنند و بدین ترتیب یک فرم دهی حرفه ای توسط اتو مو مکسی انجام می شود.

 

سشوار مکسی ایتالیا در فروشگاه اینترنتی نیووافت


حالت حرارت این اتو مو به صورت استاندارد جهانی است و به گونه ای طراحی شده است که حرارت آن برای انواع مدل مو های مختلف قابل استفاده باشد.
در ساخت اتو مو مکسی ایتالیا فن آوری آیونیک به کار رفته است. منظور از فن آوری آیونیک سه ویژگی زیر می باشد:
1. زمان خشک شدن و فرم دهی مو ها کهش می یابد و بدین ترتیب اتو کشی و ویو کردن سریع انجام می شود.
2. از وز شدگی مو ها جلو گیری می شود و به صورت کاملا مرتب فرم دهی انجام می شود.
3. اتو کشی و ویو کردن با این دستگاه در براق شدن مو ها تاثیر دارد و حالت درخشنده و روشنی را به مو ها می بخشد.

طراحی بدنه اتو مو مکسی ایتالیا نیز به صورت آرگونومیک صورت گرفته است و این دستگاه به گونه ای طراحی شده که دسته ها و بدنه آن بسیار سبک می باشند و مصرف کننده در استفاده طولانی مدت از این دستگاه احساس خستگی و درد نمی کند و می توان در سالن ها با خیال راحت چندین ساعت از اتو مو مکسی استفاده کرد. در کناره اتو مو یک عدد شاسی قرار گرفته است که وظیفه قفل کردن صفحات را بر عهده دارد و شما می توانید در حین کار با یک صفحه ( مثلا صفحه اتو کشیدن )، صفحه دیگر ( صفحه ویو ) را به کمک شاسی قفل کنید تا کار با اتو برایتان آسان شود. سیمی که برای اتو مو مکسی ایتالیا تعبیه شده است طویل و بسیار مناسب می باشد و همچنین مدل آن به صورت چرخشی 360 درجه است که در فضا های مختلف می توان با انواع حالت دست اتو را چرخاند بدون آنکه سیم دستگاه آسیب ببیند.

 

توصیه نیووافتی
پس از کار با اتو مو ها و در حالی که دستگاه اتو مو گرم است، به هیچ عنوان آن را جمع نکنید و بگذارید کاملا سرد شود تا از خراب شدن صفحات و آسیب دیدن برد و قطعات داخلی جلو گیری شود.

نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha