0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
Hitachi bucket vacuum cleaner model CV 960Y

جاروبرقی سطلی هیتاچی مدل CV-960Y

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید ( میانگین ۵.۰۰ از ۲ رای )
HITACHI وضعیت : فروش فعال
تضمین اصالت:
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۳۹۹/۸/۱۲
ویژگی ها
تولید کننده
هیتاچی
نوع دستگاه
جارو سطلی
ظرفیت مخزن
21 لیتر
نشان پر بودن مخزن
۳/۶۰۰/۰۰۰ تومان
توضیحات کلی

hitachi bucket vacuum cleaner 960 جارو برقی سطلی هیتاچی مدل 960 
قبل از هر چیز دقت شود که جارو برقی وسیله ای شیک وفانتزی نیست که برای دکور از آن استفاده شود پس ظاهر آن اگرچه زیبا باشد نباید شما را گول بزند. شما باید برای انتخاب جارو برقی تان بیشتر تمرکزتان را روی کیفیت آن بگذارید. در یک جارو برقی این اصل اهمیت دارد کارایی آن چگونه است و تا چه حد توان بهداشتی کردن محیط تان را دارد پس با همدیگر ویژگی های یک جارو برقی خوب را قبل از پرداختن به جارو برقی سطلی هیتاچی مدل 960 بررسی می کنیم.
دستگاه های زیادی برای تمیزکاری و نظافت خانه ها ساخته شده اند از جمله بخار شور، جارو شارژی، جارو دستی و تی ها. هرچند همه آنها سهولتی در تمیزکاری ایجاد کرده اند اما هیچ کدامشان به اندازه جارو برقی مورد استقبال قرار نگرفته اند و نتوانسته اند به اندازه جارو برقی سهولت کار داشته باشند و به اندازه ی آن قدرت تمیز کاری از خود نشان دهند.

 

جارو برقی سطلی هیتاچی مدل 960 در فروشگاه اینترنتی نیووافت


 

نکته
قبل از هر چیز بدانید که توان موتور جارو برقی با وات مشخص می شود پس هرچه وات آن بالاتر باشد جارو برقی تان قوی تر می باشد. همچنین دقت کنید جارو برقی تان باید قدرت مکش بالایی داشته باشد زیرا هر چقدر که قدرت مکش بالاتر باشد قدرت تمیز کردن آن هم بیشتر است.
در زیر مطالب مفید ومهم در مورد جارو برقی سطلی هیتاچی مدل 960 را بیان می کنیم تا بتوانیم شما را در امر خرید و خریدی آگاهانه و تصمیمی درست کمک کنیم. 

 

طراحی جارو برقی سطلی هیتاچی مدل 960
جارو برقی به وسیله ایی اساسی و بی نهایت ضروری برای همه خانه ها تبدیل شده است زیرا در نظافت داخل خانه نقش اساسی را دارد و با آن خیلی راحت و سریع می توانید تمیزکاریتان را به پایان برسانید. پس باید طراحی همچین جارویی کاملا حرفه ای باشد. جارو برقی مدل 960 هیتاچی به گونه ایی طراحی شده است که در عملکرد آن یک خلا هم وجود ندارد. جارو برقی هیتاچی بدنه ی فلزی قوی دارد که از مقاومت بالایی برخوردار می باشد و جنس این بدنه به گونه ایی است که تا سال های زیادی جاروی شما سالم می ماند و توانایی کار خود را همچنان حفظ می کند همچنین جارو برقی هیتاچی مدل960  به گونه ایی طراحی شده است که شما را از شر خاک و گرد و غبار خلاص می کند وباعث می شود کف خانه اتان بهداشتی و تمیز شود. خدمتی که این جارو به زندگی شما می کند فوق العاده می باشد کار با آن ساده و شگفت انگیز است این جارو بسیار محکم می باشد پس نیاز به تعمیر و نگهداری حداقلی دارد و در نهایت پاک کننده ایی امن است. 

 

طراحی جارو برقی سطلی هیتاچی مدل 960 در فروشگاه اینترنتی نیووافت


طراحی دسته ی آن به این گونه است که شما به راحتی می توانید با یک دست جاروی تان را بکشید و با دست دیگر وسایل اضافی را از سر راه جارو کشیدنتان بر دارید و تمییز کاریتان زمان بر نشود.
در کف جارو طراحی ویژه ای شده به گونه ایی که لوازم جانبی آن بر روی خود دستگاه قرار می گیرند و به آسانی هنگام جارو کشیدن در دسترس هستند ومی توان از آنها در موقع نیاز استفاده کرد.
در زیر قسمت کفی جارو چرخ های بزرگی قرار داده شده است که حرکت جارو برقی به هر سو را آسان کرده است.

 

موتور و قدرت جارو برقی هیتاچی مدل 960
جارو برقی هیتاچی موتوری 2100 وات دارد که عملکرد شگفت انگیز و کاملی را تضمین می کند و قدرت تمیز کردنش به گونه ایی می باشد که بر روی هر سطحی که کشیده شود آن سطح را بی لکه تر خواهد کرد. در این جارو برقی همان گونه که گفته شد موتور 2100 وات قرار گرفته شده پس بدانید که تضمین شده است این جارو مکش بالای دارد و باعث می شود بدون هیچ سختی خانه تان تمیز شود. دیگر با جارو برقی هیتاچی تمیز کردن خانه چیز خسته کننده ای نیست.
هر جارو برقی یک کلید یا پدال خاموش و روشن کن دارد که باید در جایی راحت و در دسترس روی بدنه جارو قرار گرفته باشد برای سهولت کار شما کاربران گرامی، شما با جارو برقی هیتاچی مدل 960 در حداقل زمان به یک نتیجه دلخواه  می رسید.

موتور و قدرت جارو برقی هیتاچی مدل 960 در فروشگاه اینترنتی نیووافت


این جارو قابلیت های دیگری دارد که با کنترل از راه دور عمل جارو کردن را آسان تر می کند، مثلا این جارو دارای دکمه ایی بر روی دسته ی آن است که به راحتی قدرت مکش جارو را تنظیم می کند و زمانی که متناسب با مقدار کثیفی برای نظافت به فضای باریکی می رسید می توانید قدرت مکش را تنظیم کنید و به میزان نیاز آن را کم و زیاد کنید. برای جارو کردن فرش موکت و موزاییک و ... هر کدام به میزان مکش مختلفی نیازمندید و با دکمه تنظیم قدرت مکش به راحتی شما می توانید میزان مکش مورد نیاز را تنظیم کنید و به راحتی کارتان را انجام دهید.
 

عملکرد دمندگی تابع در جارو برقی سطلی هیتاچی مدل 960
از ویژگی دیگر این جارو قدرت دمندگی آن می باشد که این عملکرد خود باعث تمیزکاری بیشتر و کار آمد تر است. جارو برقی سطلی هیتاچی مدل 960  دارای عملکرد دمنده تابع است که این ویژگی باعث می شود سطوحی را که به سختی ذرات گرد و غبارآن تمیز می شود مانند درها و لبه پنجره ها به راحتی تمییز شوند، ویژگی های کنترل مکش آن شما را قادر می سازد تا گرد و غبار از فرش و پرده وحتی اثاثیه خانه به طور موثر حذف گردد.

 

 عملکرد دمندگی تابع در جارو برقی سطلی هیتاچی مدل 960 در فروشگاه اینترنتی نیووافت

 

صدای جارو برقی سطلی هیتاچی مدل 960
میزان صدای جارو برقی هم گزینه ایی مهم است که باید به آن دقت شود این مورد برای خونه های امروزی که اکثرا آپارتمانی می باشند و از حالت ویلایی خارج شده اند اهمیت ویژه دارد زیرا اگر صدای جاروی تان بالا باشد شما مجبورید جارو کشیدن تان را برای تایم های خاص بگذارید که برای همسایه ها مزاحمت ایجاد نکنید. این مورد شاید ساده باشد اما مهم است مثلا شما نصف شب وسیله ایی از دستتان می افتد و می شکند ومجبور می شوید خرده های ان را جارو بکشید پس اگر صدای جارویتان بلند باشد شما نمی توانید آن را روشن کنید وکارتان را انجام دهید. صدای این مدل از جارو برقی بسیار بلند نبوده و شما با خیال راحت می توانید از آن در طول کل شبانه روز استفاده کنید.

وزن و حجم جارو برقی سطلی هیتاچی مدل 960
وزن دستگاه تان تا حدی حائز اهمیت است زیرا گاهی اوقات شما مجبورید آن را از جایی به جای دیگر حمل کنید مثلا آن را از پله ها جابه جا کنید و یا از طبقه ایی به طبقه ی دیگر منزل تان ببرید. وزن جارو برقی سطلی هیتاچی مدل 960 نزدیک به 6/300 گرم بوده و به راحتی هر چه تمام می توانید آن را جا به جا کنید و از آنجایی که در تمام زمان جارو کردن شما جارو را دنبال خودتان می کشید باید به راحتی جابه جایی آن نیز توجه کرد که در طول جارو کشیدن شما را اذیت نکند و باعث خستگی بیشترتان نشود.

 

وزن و حجم جارو برقی سطلی هیتاچی مدل 960 در فروشگاه اینترنتی نیووافت


این جارو برقی الکتریکی سیستمی یکپارچه محکم و تکی دارد. این جارو برقی دارای مخزنی می باشد که گرد و غبار در آن جمع می شود و این مخزن به گونه ایی طراحی شده است که به آسانی تخلیه می شود و راحت هم می شود آن را شست و تمیز کرد و هرچقدر مخزن بزرگتر باشد شما می توانید اشغال بیشتری با آن جمع کنید و مدت زمان بیشتری بدون خالی کردن مخزن به کارتان ادامه دهید. پس با داشتن محفظه ای به شاخص 21 لیتر این جارو به شما این اطمینان را می دهد که در حد صفر درصد گرد و غبار روی جایی که جارو کشیده اید باقی می ماند.

فیلتر جارو برقی هیتاچی مدل 960
فیلتر آن به صورت پارچه ایی می باشد پس مقاومت بالایی در برابر گرد و غبارهایی دارد که به وسیله جارو جمع می شود و نیاز به تعویض زود به زود ندارد راحت جدا می شود و قابل شستشو می باشد. جارو برقی هیتاچی به VACUUITI و فیلتر پارچه ایی و ویژگی های متمایز خود نسبت به سایر وجارو برقی های دیگر می بالد.

 

سیم و کله گی و لوله های جارو برقی سطلی هیتاچی مدل 960
حالا نوبت به سیم جاروی تان می رسد هرچه طول سیم جاروی تان بیشتر باشد شما می توانید به مکان های دورتری دسترسی پیدا کنید و بدون جا به جا کردن سیم جارو به پریز دیگر کارتان راحت تر انجام گیرد. طول سیم جارو برقی سطلی هیتاچی بسیار زیاد بوده و دیگر لازم نیست که شما سیم برق را از پریز کشیده و جا به جا کنید.
کله گی این دستگاه  نیز قابلیت چرخش در همه ی زوایا را دارد این جارو برقی دسته مخصوصی دارد که به آن دسته تخلیه آسان آشغال گفته می شود و با این دسته امکان نگه داشتن آسان تر بدنه برای تخلیه راحت تر آشغال فراهم می شود و همچنین کله گی جارو به گونه ایی طراحی شده است که به راحتی تخت می شود و امکان نظافت زیر مبل یا پایه های کوتاه ویا زیر کابینت ها و... را فراهم می کند.

 

سیم و کله گی و لوله های جارو برقی سطلی هیتاچی مدل 960


این جارو برقی لوله ای تلسکپی دارد که بر روی بدنه آن نیز جایی برای قرار گرفتن این لوله تعبیه شده است که بسیار آسان بعد از اتمام کار بر روی آن قرار می گیرد و این خود نیز به سالم ماندن لوله و جمع و جور شدن جارو بسیار کمک می کند.
شما همچنین می توانید به محض مکش اقلامی که اشغال نیستند فورا جارو را خاموش کنید و یا به دلیل اندازه درب مناسبی که دارد آن وسیله را راحت از جارو خارج کنید.
برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد جاروبرقی ها به مقاله ی جارو برقی ها رفته و آن را مطالعه کنید. لطفا با نظر دادن در مورد محصولات و مقالات ما را در بهتر انجام دادن کارمان کمک کنید.

 

سیم و کله گی و لوله های جارو برقی سطلی هیتاچی مدل 960 در فروشگاه اینترنتی نیووافت

 

توصیه ی نیووافتی
کلام اخر اینکه با جارو برقی هیتاچی مدل 960 اورجینال خانه ایی رویایی و عاری از هرگونه کثیفی و گرد و غبار را از ما هدیه بگیرید. حتما هنگام خرید این مدل از جاروبرقی سطلی را مد نظر قرار دهید. در فروشگاه اینترنتی نیووافت و بازار مدل های دیگر جاروبرقی سطلی با قدرت موتورهای بالا و پایین وجود دارد که شما با توجه به استفاده خود می توانید آن را انتخاب و خرید کنید. تمام اقلام و وسایل این جاروبرقی در بازار یافت می شود و شما دیگر نگران این مشکل نمی باشید.

گرد آورنده : ژ . حیدری
 

مشخصات فنی مشخصات کلی
تولید کننده
هیتاچی
کشور سازنده
ژاپن
مدل
CV-960Y
نوع دستگاه
جارو سطلی
قابلیت دمندگی
ظرفیت مخزن
21 لیتر
نشان پر بودن مخزن
مشخصات ظاهری
رنگ
مشکی طلایی، قرمز طلایی، مشکی نقره ای
جنس بدنه
فلزی
تعداد چرخ
2 عدد
مشخصات فیلتر
فیلتر بهداشتی
فیلتر قابل شستشو
سایر امکانات
سیم جمع کن خودکار
کنترل روی دسته
لوله تلسکوپی
لوله خرطومی
جنس لوله خرطومی
پلاستیکی
قابلیت استفاده از کیسه دائمی
نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha