0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
Huda Beauty Eye Shadow

سایه 9 رنگ هدی بیوتی

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید ( میانگین ۵.۰۰ از ۱ رای )
HUDABEAUTI وضعیت : فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۳۹۹/۱۰/۲۴
ویژگی ها
برند
Huda Beauty
جنس سایه
پودری
تعداد رنگ بندی
9 رنگ
شاین دارد
۵۰/۰۰۰ تومان
توضیحات کلی

سایه نه رنگ نود NUDE هدی بیوتی
آرایش چشم همواره تکمیل وکامل کننده آرایش بوده وسایه چشم یکی از این محصولات آرایشی است که برای یک آرایش نرما ل وحتی آرایش های حرفه ای و سینمایی به کار می رود تا چشمانی زیبا و آرایشی شیک داشته باشید .در همین راستا نیوافت سایه نه رنگ نود NUDE هدی بیوتی را به شما معرفی می کند.
 

معرفی محصول
سایه نه رنگ نود NUDE هدی بیوتی یک سایه کامل می باشد که در سه تن رنگ بندی در نیو وافت موجود می باشد : تن روشن آن برای افرادی که پوستی روشن دارد به کار می رود و به وسیله این سایه میتوانند آرایشی متناسب با پوست خود را داشته باشند تن متوسط آن برای پوست های سبزه به کار می رود و تن تیره آنها برای کسانی که به آرایش های برنزه علاقه دارند به کار می رود. جنس سایه نه رنگ نود NUDE هدی بیوتی  پودری فشرده می باشد که بسیار راحت روان روی پوست کشیده می شود وماندگاری واقعی 12 ساعته را برای استفاده کننده گان به همراه دارد. ترکیب رنگ سایه نه رنگ نود NUDE هدی بیوتی بسیار خوش رنگ و در رنگ های به  روز می باشد که قابل استفاده در سالن ها و آرایشگاها برای گریم های حرفه ای عروس می باشد.

 

سایه 9 رنگ هدی بیوتی در فروشگاه اینترنتی نیووافت


جنس پوکه سایه نه رنگ نود NUDE هدی بیوتی  از جنس پلاستک فشرده می باشد که پالت های سایه در سه ردیف سه عددی به صورتی بسیار زیبا قرار گرفته اند ، بروی درب سایه نه رنگ نود NUDE هدی بیوتی  یک آینه بسیار بزرگ قرار گرفته که در جاهایی که دست رسی به آینه نبود به راحتی بتوان از آن استفاده کرد. سایه ها نسبت به مواد آرایشی دیگر از مدت زمان وتاریخ بیشتری برای استفاده بر خوردار هستند وبعد از گذشتن تاریخ آن هیچ نشانه  ظاهری ندارد ( خشک شدن یا تغییر رنگ ) و به این معنا نیست که تاریخ انقضا ندارد و لیکن بسیاری از بانوان سالها از یک سایه استفاده می کنند  بدون اینکه به تاریخ انقضای آن توجهی داشته باشند، پس هنگام خرید هر نوع سایه به تاریخ تولید و انقضای آن حتما توجه داشته باشید.
 

توصیه نیووافتی
سایه ها نسبت به بقیه وسایل آرایشی دیگر نیاز به مراقبت و نگه داری بیشتری دارند پس بعد از استفاده حتما در جای خوب ومناسب قرار دهید و در داخل کیف آرایشی هم از مناسب بودن جای سایه اطمینان حاصل کنید.

مشخصات فنی مشخصات کلی
برند
Huda Beauty
جنس سایه
پودری
تعداد رنگ بندی
9 رنگ
نوع رنگ بندی
مات
شاین دارد
میزان ماندگاری
24 ساعته
قابل حمل درکیف می باشد
در برابر آب
مقاوم است
روی پوست حساسیت
ندارد
نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha