0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
Kera Max 3R Shampoo And Emollient

شامپو و نرم کننده کراماکس تری آر سکاف

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید ( میانگین ۵.۰۰ از ۲ رای )
SKAFE وضعیت : فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۲/۴
توضیحات کلی

شامپو و نرم کننده کراماکس تری آر Kera Max 3R Shampoo And Emollient

شرکت سکاف برزیل تولید کننده پک های درمانی و زیبایی می باشد که فرمولاسیون تمامی محصولات آن منحصر به فرد و مخصوص شرکت سکاف است. فروشگاه نیووافت تنها نماینده رسمی سکاف برزیل در ایران می باشد که با مطالعات فراوان در کوشش است تا شما عزیزان را با ویژگی ها و کاربرد محصولات سکاف آسنا سازد. یکی از لاین های قدرتمند مراقبتی، درمانی و زیبایی شرکت سکاف، لاین کراماکس است و همچنین یکی از پک های لاین کراماکس شامپو و نرم کننده 3R می باشد که با اثر گذاری تخصصی، تاثیر زیادی در درمان مشکلات مو دارد. ویژگی بارز تمامی محصولات سکاف، چند بعدی بودن اثر گذاری این محصولات می باشد، به صورتی که علاوه بر اثر تخصصی، تاثیرات جانبی موثری نیز دارد. برای مثال اگر یک شامپو به صورت تخصصی برای رفع شوره سر باشد، همزمان به آبرسانی و تقویت مو های سر نیز کمک خواهد کرد.

 

معرفی شامپو و کاندیشنر ( نرم کننده ) کراماکس تری آر سکاف

شامپو کراماکس تری آر

شامپو کراماکس تری آر از بهترین و با کیفیت ترین مواد طبیعی ساخته شده است و کاملا ارگانیک می باشد. به همین دلیل شامپو کراماکس تری آر پاکسازی مو ها را به صورت کاملا حرفه ای و ارگانیک انجام می دهد. شامپو کراماکس تری آر فاقد مواد مضر و حساسیت زا از جمله سولفات و پارابن و سیلیکون است که همین ویژگی موجب محبوبیت بالای محصول شده است. مواد اصلی به کار رفته در ساخت شامپو کراماکس تری آر، کراتین و ژل رویال می باشند. کراتین سلامت و تقویت مو ها را انجام می دهد و ژل رویال نیز تثبیت مواد کراتین بدون عارضه را بر عهده دارد. شامپو کرامکس تری آر با جذب به ساختار مو ها، بازسازی و احیا را انجام می دهد و با تقویت فولیکول مو، مو های ضعیف را تقویت می سازد و مو هایی یکدست و سالم را به وجود می آورد.

 

نرم کننده یا کاندیشنر کراماکس تری آر

ترمیم و بازسازی تخصصی را نرم کننده کارامکس 3R انجام می دهد. به صورتی که آمینو اسید ها به همراه ژل رویال و کراتین موجود در نرم کننده در مو ها نفوذ کرده و فرآیند ترمیم و احیا سازی را به صورت عمیق انجام می دهند. فیبر مو به وسیله فرمول سبک و قدرتمند نرم کننده کراماکس تری آر مورد تغذیه و ترمیم و همچنین درمان قرار می گیرد و بدین صورت اثر گذاری اصلی محصول که همان ترمیم فیبر مو می باشد، اعمال خواهد شد. با اثر گذاری کامل شامپو و نرم کننده کراماکس تری آر، مو ها حالت طبیعی و روشن خود را باز می یابند و به صورت کاملا با کیفیت، مو هایی بسیار درخشان برای مصرف کننده به وجود می آید.

 

توصیه نیووافتی
در هنگام خرید شامپو و نرم کننده حتما به مواد سازنده توجه فرمایید و از شامپو هایی استفاده نمایید که فاقد مواد شیمیایی همانند پارابن، سولفات و سیلیکون باشند. زیرا این مواد مضر در دراز مدت به ساختار مو ها و پوست سر آسیب های جبران ناپذیر زده و با بو هایی شیمیایی و خطرناک به سیستم تنفسی نیز ضربه خواهد زد.

نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha