0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
Lacquer pad DOUCCE

پد لاک پاک کن DOUCCE ( دوسه )

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید (۰)
doucce وضعیت : فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۳۹۹/۸/۶
توضیحات کلی

پد لاک پاکن دوسه doucce  
بعد از زدن لاک به ناخن و خشک شدن آن بر روی ناخن، پاک کردن آن بدون وسیله و یا ابزار مخصوص کمی سخت و تقریبا امکان پذیر نیست. در گذشته نچندان دور قبل از اینکه لاک پاکن های مخصوص به بازار عرضه شوند برای پاک کردن لاک از روی ناخن از روش های مختلفی استفاده می کردند ( پاک کردن لاک با اجسام زبر ، با تینر صنعتی ) که بسیاری از این روش ها صدمات جدی به ناخن و پوست اطراف آن وارد می کردند. امروزه با پیشرفت صنعت آرایشی، محصولات گوناگون ومتعددی برای پاک کردن آرایش به بازارعرضه شده اند که علاوه بر پاک کردن لاک از روی ناخن به خاطر وجود ویتامین های مختلف حتی برای ناخن نیز مفید می باشند. درادامه فروشگاه اینترنتی نیووافت در نظر دارد که لاک پا کن پدی دوسه را به شما معرفی کند که از کیفیت بسیار بالای برخوردار بوده و مورد تایید نیووافت می باشد.

 

لاک پاک کن دوسه در فروشگاه اینترنتی نیووافتی

 

معرفی محصول 
پد لاک پاکن دوسه doucce به صورت ورقه ای بوده و هر کدام از این ورقه ها حاوی موادی هستند که لاک را به راحتی هر چه تمام تر از روی ناخن پاک می کند و هیچ آسیبی را به پوست و ناخن وارد نمی کند.
مجموعه ای از این پد ها در یک بسته کوچک بسیار شکیل قرار دارند که به راحتی قابل حمل می باشد. هر یک از این پدها به تنهایی قادر است که ده ناخن انگشتان دست را تماما پاک کند. بدون آنکه حتی ردی از لاک بر روی ناخن ها بر جای بگذارد. 
از ویژگی های بارز لاک پاک کن های ورقه نسبت به استون ها این است که جای کمتری رااشغال کرده، قابل حمل بوده، غیر قابل اشتغال می باشند و در داخل کیف احتمال ریختن را ندارد. به همین دلایل طرف داران زیادی را به خود جلب کرده است. این لاک پاکن ها هم قابلیت استفاده به صورت فردی در خانه را دارد و هم قابلیت استفاده در سالن های آرایشی را دارد. 

 

لاک پاک کن دوسه در فروشگاه اینترنتی نیووافت

 

طریقه استفاده 
طریقه استفاده این پد ها بسیار مهم است چونی تعدادی از افراد به علت درست استفاده نکردن از آن راضی نیستند، ما در زیر به شرح کوتاهی از استفاده از لاک پاک کن های پدی خواهیم پرداخت. ابتدا یک پد را برداشته و با آن ناخن هایی را که قصد پاک کردن لاک را داریم به تمام سطح ناخن ها میزنیم تا خیس شده وبعد از گذشت 15 تا 20 ثانیه برای بار دوم قشنگ روی ناخن کشیده و این بار لاک به راحتی از سطح ناخن پاک می شود و هیچ گونه لکی بر روی ناخن بر جای نمی گذارد.

 

نکته 
بعد از استفاده از هر نوع لاک پاکن شست وشوی دستها  با مواد شوینده  توصیه می شود.

توصیه ی نیووافتی
برای نگهداری و بیشتر استفاده کردن از یک پد لاک پاکن همیشه سعی کنید که بعد از استفاده حتما درب آن را محکم ببندید به گونه ای که هوا وارد آن نشود چون اگر پد ها درمجاورت مستقیم هوا قرار بگیرند زود خشک شده و کارایی خود را از دست می دهند. مورد دوم دور نگه داشتن آنها از نور مستقیم آفتاب می باشد. از این پد برای پاک کرد ن محصولات دیگر آرایشی جدا خوداری کنید. هنگامی که تاریخ آن تمام شد و پد ها خشک شدن از اضافه کردن مواد پاک کننده به داخل قوطی پرهیز کنید.


 

نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha