0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
Lady Pure Metal Pumice Hair Eyeliner

خط چشم موی پوکه فلزی لیدی پیور Lady Pure

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید ( میانگین ۵.۰۰ از ۷ رای )
Lady Pure وضعیت : فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۳۹۹/۱۱/۱۸
ویژگی ها
برند
LADY PURE
نوع فرچه
مویی
در برابر آب
مقاوم است
میزان ماندگاری
24 ساعته
۳۸/۰۰۰ تومان
توضیحات کلی

Lady Pure Metal Pumice Hair Eyeliner خط چشم موی پوکه فلزی لیدی پیور 
خط چشم امروزه به یک وسیله کاربردی برای انجام آرایش های حرفه ای و معمولی تبدیل شده است از این رو شرکت های بزرگ عرضه لوازم آرایشی در رقابت تنگاتنگ با یک دیگر قرار گرفته اند که بهترین ها را به بازار عرضه کنند و قیمت ها  نیز به گونه ای باشد که همه استفاده کننده گان از خط چشم قدرت خرید آن را داشته باشند نیوافت در ادامه همین مطلب در نظر دارد خط چشم موی پوکه فلزی لیدی پیور را به شما معرفی کند که از کیفیت بسیار بالای بر خوردار است و به خاطر وجود پوکه فلزی آن مورد استقبال بسیاری از استفاده  کننده گان واقع   شده است. 

 

معرفی محصول 
خط چشم لیدی پیور از پوکه فلزی تهیه شده است که سبب می شود مواد داخل خط چشم دوام و ماندگاری بسیار بالای نسبت به پوکه های پلاستیکی داشته باشند و از لحاظ استحکام نیز بسیار مقاوم تر از خط چشم های پوکه پلاستکی وشیشه ای در برابر ضربات هستند. مواد به کار برده شده درخط چشم موی پوکه فلزی لیدی پیور مواد معدنی هستند که رنگ بسیار عالی و کیفیت فوق العاده را دارند و بر روی پوست پلک به راحتی کشیده می شوند این مواد از رنگ دانه های جادویی برخوردار هستند که رنگ دهی بسیار سریعی را بر روی پوست ایجاد  می کنند. ابزار به کار برده شده در این خط چشم برای انتقال مواد خط چشم بر روی سطح پوست فرچه مویی بسیار ظریفی است که ظرافت و کار بسیار تمیزی را به دنبال دارد. با کشیدن خط چشم مویی لیدی پیور بر روی پوست خطی صاف و یکدست و بدون بریده بریده شدن را تجربه خواهید که ضامن زیبایی شما  مصرف کننده گان از این محصول خواهد بود.

 

خط چشم موی پوکه فلزی لیدی پیور در فروشگاه اینترنتی نیووافت

 

نکته 
فرچه های مویی از ظرافت و تمیزی کار بسیار بالایی برخوردار هستند و در عوض به مهارت بیشتری هم نسبت به خط چشم های ماژیکی نیاز دارند و به خاطر همین موضوع است که بسیاری از افراد برای استفاده در منزل از خط چشم ماژیکی استفاده می کنند و آرایشگر ها هم از خط چشم های مویی بیشتر استفاده دارند.
میزان ماندگاری خط چشم مویی پوکه فلزی لیدی پیور به مدت 24 ساعت است که در این مدت زمان خط چشم در حالت اولیه خود باقی مانده و حالت بی رنگی و پوسته پوسته شدن به خود نمی گیرد.
از ویژگی های بارز این خط چشم مویی ضدآب بودن این محصول است که در کسری از ثانیه بر روی پوست خشک می شود و با عرق کردن و گریه کردن پاک نمی شود، وموقع پاک کردن به راحتی با مواد پاک کننده پاک شده و پوست را اذیت نمی کند. خط چشم مویی لیدی پیور هیچ گونه حساسیتی بر روی پوست و چشم ندارد و مختص کسانی است که پوست و یا چشمانشان نسبت خط چشم های دیگر حالت قرمزشدن یا سوزش دارند.

 

خط چشم موی پوکه فلزی لیدی پیور در فروشگاه اینترنتی نیووافت

 

جمع بندی 
خط چشم مویی پوکه فلزی لیدی پیور جز خط چشم های بسیار ظریف و کاربردی در سالن های آرایشی است که از کیفیت و کارایی بسیار بالای برخوردار است. ضدآب بودن از ویژگی های بسیار عالی این محصول است که ماندگاری 24 ساعته ای را برای استفاده کننده از این خط چشم به دنبال دارد. پوکه فلزی نگهداری کننده این محصول علاوه بر ماندگاری بیشتر نسبت به پوکه های پلاستیکی از استحکام بسیار بالای بر خوردار است. وجود فرچه مویی بکار برده شده در این محصول سب شده است برای کارهای بسیار ظریف سینمایی از این خط چشم استفاده  کنند. خط چشم مویی لیدی پیور هم برای کارهای سینمای و سالنی وهم برای استفاده در منزل می توان به کار برد.

 

خط چشم موی پوکه فلزی لیدی پیور در فروشگاه اینترنتی نیووافت

 

توصیه نیووافتی
فرچه های خط چشم های مویی به خاطر اینکه از تجمع موهای زیادی تشکیل شد از حساسیت بسیار زیادی برخوردار هستند وباید نهایت دقت را در نگهداری فرچه های مویی بکار ببریم چون اگر از تعداد موهای فرچه کم شود خطی که بر روی پوست کشیده می شود باریکتر می شود و در نتیجه کار زیبایی خلق نمی شود. 
 

مشخصات فنی مشخصات کلی
برند
LADY PURE
نوع فرچه
مویی
در برابر آب
مقاوم است
نوع پوکه
فلزی
میزان ماندگاری
24 ساعته
موقع شست و شو
راحت شسته میشود
مدت زمان استفاده بعد از باز شدن بسته بندی
12ماه
نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha