0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
Lady Pure Metal Pumice Magic Eyeliner

خط چشم ماژیکی پوکه فلزی لیدی پیور Lady Pure

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید ( میانگین ۵.۰۰ از ۳ رای )
Lady Pure وضعیت : فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۳۹۹/۱۱/۱۸
ویژگی ها
برند
LADY PURE
نوع فرچه
ماژیکی
در برابر آب
مقاوم است
نوع جنس ماده خط چشم
غیر پلاستیکی
میزان ماندگاری
24 ساعته
۴۲/۰۰۰ تومان
توضیحات کلی

Lady Pure Metal Pumice Magic Eyeliner خط چشم ماژیکی پوکه فلزی لیدی پیور 
زیبایی که کشیدن یک خط چشم به آرایش صورت می دهد هیچ کدام از لوازام آرایشی دیگر این زیبایی را به صورت نمی دهند و به خاطر همین است که بسیاری از بانوان از کشیدن خط چشم دست بر نمی دارن و همواره موقع آرایش، کشیدن خط چشم را در اولویت قرار می دهند. خط چشم ها جزو آن دسته از لوازم آرایشی هستند که هم کاربرد سالنی و آرایشگاهی را دارند و هم در استفاده های خانگی بسیار مصرف می شوند. فروشگاه اینترنتی نیووافت در جدید ترین محصولات خود خط چشم ماژیکی پوکه فلزی لیدی پیور را دارد که از لحاض کیفیت 95 درصد رضایت مصرف کنندگان را به خود جلب کرده  و هم از لحاظ قیمت بسیار مناسب است را به مصرف کننده گان و سالن های آرایشی معرفی می کند.

 

 خط چشم ماژیکی پوکه فلزی لیدی پیور در فروشگاه اینترنتی نیووافت

 

معرفی محصول 
خط چشم ماژیکی پوکه فلزی لیدی پیور تمام خصوصیات یک خط چشم خوب وعالی را دارد و از مهمترین خصوصیات آن پوکه فلزی این محصول است، که این خط چشم را از سایر محصولات مشابه خود در بازار متمایز کرده است. از خوبی های پوکه فلزی برای نگهداری از مواد خط چشم این است که مواد خط چشم در داخل پوکه های فلزی دوام و طول عمر خیلی بیشتری نسبت به پوکه های پلاستیکی دارند و مدت زمان خیلی بیشتری طول می کشد تا مواد خط چشم خشک و یا فاسد و بدون استفاده شوند. مواد به کار برده شده در ساخت خط چشم لیدی پیور  رنگ دانه های مشکی غلیظی هستند که به راحتی بر روی پوست پلک کشیده می شوند و رنگ دهی بسیار عالی دارند و در کمترین زمان ممکن خشک می شوند و مواد خط چشم ماژیکی لیدی پیور این قابلیت را دارد که به راحتی چند لایه از مواد  این خط چشم را بر روی هم زد. از ویژگی های خوب دیگر این خط چشم ضدآب بودن آن است که در برابر آب و رطوبت مقاومت بسیار بالایی دارد وهنگام گریه کردن نمی ریزد و آرایش چشم را کثیف و زشت نمی کند. براش و یا فرچه بکار برده شده برای زدن  مواد خط چشم بر روی پلک ماژکی می باشد که به ظرافت و دقت کمتری نسبت به خط چشم های فرچه مویی  برای استفاده کردن نیاز دارد و خود استفاده  کننده در منزل به راحتی میتواند از آن استفاده کند و آرایش خود را کامل کند. رنگ مواد خط چشم ماژیکی لیدی پیور مشکی مات بوده که با هر نوع تن آرایش سازگار است و هنگام استفاده خطی یکدست و بدون بریده شدن و ترک خوردن را بر روی پوست ایجاد می کند. میزان ماندگاری و داوام این خط چشم بر روی پوست به مدت 24 ساعت است که در این مدت هیچ گونه تغییری در آن بوجود نمی آید و همه این خصوصیات خوب  باعث شده است که این خط چشم طرف داران زیادی داشته باشد و در کار های سینمایی و حرفه ای از آن استفاده کنند.

 

 خط چشم ماژیکی پوکه فلزی لیدی پیور در فروشگاه اینترنتی نیووافت

 

جمع بندی 
خط چشم ماژیکی پوکه فلزی لیدی پیور جزو آن دسته از خط چشم های با کیفیتی است که دارای رنگی مات است که وجود فرچه ماژیکی آن    را حتی بیشتری را برای استفاده کننده گان دارد. از مهمترین ویژگی های این خط چشم پوکه فلزی و ضد آب بودن این محصول است . فرچه به کار برده شده در این خط چشم ظرافت و زیبایی خاصی را در کشیدن خطی صاف و یکدست ایفا می کند و این فرچه به گونه ای است که بسیار خوش دست بوده که کار بر  هنگام استفاده احساس خستگی نمی کند .

 

نکته 
خط چشم ماژیکی پوکه فلزی لیدی پیور به قدری در برابر آب مقاومت دارد که کسانی که مربی شنا هستند و یا کارشان به گونه ای است که با آب زیاد سر وکله دارند می توانند با خیالی راحت از این خط چشم استفاده کنند. و موقع پاک کردن هم با مواد پاک کننده آرایش به راحتی پاک می شوند و پوست را موقع شستن اذیت نمی کنند.

 

 خط چشم ماژیکی پوکه فلزی لیدی پیور در فروشگاه اینترنتی نیووافت

 

توصیه نیووافتی
برای تشخیص ضد آب بودن یک خط چشم  مقداری از آن را روی پوست دست بزنید و بعد از خشک شدن حتما از آب برای تست آن استفاده کنید اگر مواد خط چشم بازدن آب پخش نشد و به حالت خود باقی خط چشم ضدآب است و اگر پخش شد و پوست را مشکی کرد ضد آب نمی باشد.

 

مشخصات فنی مشخصات کلی
برند
LADY PURE
نوع فرچه
ماژیکی
در برابر آب
مقاوم است
نوع جنس ماده خط چشم
غیر پلاستیکی
نوع پوکه
فلزی
میزان ماندگاری
24 ساعته
ساچمه
موقع شست و شو
راحت شسته میشود
مدت زمان استفاده بعد از باز شدن بسته بندی
6 ماه
نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha