0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
M A C eyebrow pencil

مداد ابروی مک M.A.C

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید ( میانگین ۵.۰۰ از ۷ رای )
MAC وضعیت : فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۳۹۹/۱۰/۲۴
ویژگی ها
برند
M.A.C
در برابر آب
مقاوم است
رنگ بندی دارد
میزان ماندگاری
24 ساعته
راحت کشیده میشود
۱۲/۰۰۰ تومان
توضیحات کلی

M.A.C eyebrow pencil مداد ابروی مک M.A.C
راه های مختلفی برای رنگ دادن به ابروها و درآوردن ابروها از حالت نرمال و نزدیک کردن به تن آرایش است. در این بین  ابزارهای متعددی برای ابرو وجود دارند که مداد ابرو یکی از متداول ترین، ساده ترین و بی خطر ترین آنهاست و راه حل بسیار مناسب و کم هزینه ای است برای رنگ دادن به ابرو ها، این مداد ها در اوج سادگی و مقرون به صرفه بودن از لحاض اقتصادی نسبت به ابزارهای دیگری به خوبی عمل کرده و طرف داران فراوانی دارد. از فواید دیگر مداد ابروها به تنوع در رنگ بندی آنها میتوان اشاره کرد یعنی می توان ابرو ها را مناسب با تن آرایش روی صورت هماهنگ کرد و هر روز از  رنگ مختلفی استفاده کرد که در بعضی از ابزارها ( تتو دایم ) این قابلیت وجود ندارد. در ادامه همین مطلب نیووافت در نظر دارد مداد ابروی مک را که یکی از محصولات خوب شرکت مک می باشد را به شما همراهان نیووافت معرفی کند.

 

 

مداد ابروی مک m.a.c در فروشگاه اینترنتی نیووافت
 

معرفی محصول 
مداد ابروی  مک یکی از بهترین و مناسب ترین مداد های ابروی است که در بازار وجود دارند و از کیفیت بسیار بالای برخوردارهستند چون مغز مداد ابرو های مک از مواد معدنی هستند که مغز مداد بافت بسیار سبک ونرمی دارد که به راحتی بر روی پوست کشیده می شوند و رنگ دهی خوبی برای ابروها دارند و هنگام کشیدن بر روی ابرو پوست  و موهای ابرو را اذیت نمی کنند و با یکی دوبار کشیدن مداد بر روی ابروها به خوبی  رنگ می گیرند. میزان ماندگاری این مداد ابروی مک بر روی ابروها به مدت 12 ساعت می باشد و در طول این مدت رنگ آن ثابت می ماند و هیچ تغییری نمی کند. جنس پوکه مداد ابروی مک چوبی می باشد که در صورت اتمام نوک مداد به راحتی تراش می شود و یک درب فلزی بسیار محکم از نوک آن محافظت می کند. این دسته از مداد ابرو های مک دارای 4 شماره رنگ بندی هستند که بسته به نوع آرایش می توان از آنها استفاده کرد. 

 

مداد ابروی مک m.a.c در فروشگاه اینترنتی نیووافت

 

نکته 
رنگ هایی که برای این سری از مداد ابروهای مک به کار برده شده اند از رنگ های پر مصرف در سال 2019 و 2020 هستند و همه رنگ های آن طرف داران خاص خود را دارند. 
از دیگر مزیت های مداد ابروی مک می توان به آن اشاره کرد موقع پاک کردن به راحتی از روی پوست وموی ابرو پاک می شود و استفاده کننده را اذیت نمی کند، سایز مداد ابروی مک بزرگ  می باشد ومدت زمان زیادی طول می کشد تا به اتمام برسد.

 

مداد ابروی مک m.a.c در فروشگاه اینترنتی نیووافت

جمع بندی 
مداد ابروی مک دارای 4 رنگ مختلف است که از کیفیت بسیار بالای بر خوردار است ومقاومت بسیار خوبی در برابر آب دارد و بر روی پوست و مو روان کشیده شده وخط ظریف ویک دستی را ایجاد می کند و ماندگاری 12 ساعته ای را دارد، موقع پاک کردن نیز به راحتی پاک می شود.

توصیه نیوافتی 
برای تشخیص یک مداد خوب ابرو از یک مداد معمولی باید این را دانست که مداد های بی کیفیت سایه ای از رنگ مداد را در اطراف ابرو ایجاد می کند وکار نهایی کار بر را کاملا نامرتب به نمایش می گذارد ولی مداد های اصلی بهترین فرم را بر روی ابرو بدون کثیفی در یک خط ایجاد می کند.

 

مشخصات فنی مشخصات کلی
برند
M.A.C
در برابر آب
مقاوم است
جنس مداد
خشک
رنگ بندی دارد
تعداد رنگ بندی
4 رنگ
میزان ماندگاری
24 ساعته
راحت کشیده میشود
جنس پوکه
چوبی
نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha