0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
Mac Eyebrow soap

صابون ابرو مک

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید ( میانگین ۵.۰۰ از ۱ رای )
MAC وضعیت : فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۳۹۹/۴/۳۰
توضیحات کلی

صابون ابرو مک


داشتن ابروهای زیبا و پر پشت آرزوی بسیاری از بانوان عزیز است چون ابرو بیشترین تاثیر را در زیبایی هر فردی ایفا می کند . در دنیای مد قبلا داشتن ابروهای باریک و ظریف و نازک مد بود ولی امروزه بیشترین فاکتر زیبایی هر فرد ظاهر طبیعی و دست نخورده ملاک است  و داشتن ابرو های پهن و طبیعی متناسب با هر فرد مد نظر است ، از این رو مرتب کردن و شانه کردن ابروها از اهمیت زیادی بر خوردار می باشد . در همین راستا شرکت های بزرگ آرایشی اقدام به تولید صابون های ابروی کرده  اند که کارلیف ابرو را انجام می دهد .

صابون ابرو مک


 

معرفی محصول


صابون ابروی مک محصولی است که کار لیفت ابروها و پرپشت کننده ابر و ها را بر عهده دارد و کاربردی شبیه ژل های فیکس ابرو را دارد با این تفاوت که ژل های فیکس ابرو باید توسط یک فرد باتجربه استفاده شود ولی صابون ابرو به راحتی و بدون احتیاج به نفردوم و توسط خود فرد و در خانه میتواند انجام شود ، و به ابزار های خواصی هم برای استفاده نیازی نیست .
 

صابون ابروی مک علاوه بر لیفت و دادن فرم دلخوا به ابروها  حاوی روغن های  مفیدی است که موجب تقویت و پر پشت شدن ابروها می شود .
از دیگر خصوصیات بارز صابون ابرو مک این است که دارای مواد معدنی سالم است که ماندگاری بالای را بر روی ابرو دارد و از خشک شدن و حالت شکنندگی موهای ابرو جلوگیری می کند و همواره فرم خود را حفظ کرده و بر روی ابرو سفیدک نمی زند .

 

طریقه استفاده


طرز استفاده صابون ابروی مک بسیار ساده بوده فقط کافی یک فرچه مخصوص ابرو را مقداری نمناک کرده وبر روی صابون بزنید سپس فرچه را به آرامی بر روی ابروها زده و فرم دلخواه خود را به ابروها بدهید .

 

نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha