0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
mascara cc

ریمل سی سی CC

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید (۰)
GARNISH وضعیت : فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۳۹۹/۱۰/۲۳
ویژگی ها
برند
CC
نوع فرچه
ژله ای ضد حساسیت
حجم دهنده
در برابر آب
مقاوم است
جنس ماده ریمل
غیر پلاستیکی
۴۵/۰۰۰ تومان
توضیحات کلی

ریمل سی سی
 ریمل سی سی جز ریمل های ژله ای ضد حساسیت می باشد که در نیو وافت بصورت عمده و خرده موجود می باشد. ریمل سی سی به سبب کیفیت خوب وبالا، قیمت مناسب آن طرف داران زیادی را دارد همین امر باعث شده است که افرادی سود جو اقدام به کپی برداری از آن کرده وجنس تقلبی آن به وفور در بازار پخش شده است ما در اینجا برای آگاهی هر چه بیشتر شما مصرف کنندگان عزیز واطمیان خاطر از تهیه یک جنس اصل وبا کیفیت به تشریح مختصری از خصوصیات ریمل سی سی اصل می پردازیم. ریمل های سی سی اصلی در بسته  بندی های 12 عددی دریک جعبه مشکی وهر کدام از ریمل ها هم به طور جدا گانه در یک بسته بندی پلپ شده (دارای لیبل نقره ای )از هر دو طرف قراردارد که تاریخ  وسری ساخت آن هک شده می باشد وخود ریمل هم در قسمت پیچی دارای یک وکیوم سلفونی است. ( برای جلوگری از نفوذ هوا و خشک شدن سریع ریمل) مطالب فوق شرح مختصری در مورد شکل ظاهری ریمل سی سی بلک بود برای تشخیص اصل یا بدل بودن آن .

 

عکس ریمل سی سی در فروشگاه اینترنتی نیووافت


جنس ریمل هم از مواد ژله ای ضد حساسیت می باشد که در در برابر آب بسیار مقاوم می باشد وبه خاطر وجود فرچه ژله ای آن ازمحبوبیت بسیار بالای در بین مصرف کنندگان برخوردار می باشد . میزان حجم دهندگی ریمل سی سی برای مژه بسیار عالی بوده ونهایت حجم را به ارمغان می آورد.مقدارحجم ریمل اصلی سی سی بلک 15 ملی گرم بوده وحاوی ویتامین های A  و E برای محافظت از  مژه می باشد .


توصیه ی نیووافتی

 ریمل ها از حساسیت بسیار بالایی برخوردار هستند وبسیاری از مشتریان ازاینکه ریمل شان زود خشک میشود گلایه مندندچون مواد ریمل درمجاورت هوا زود خشک میشودوبرای حل این مشکل هیچ گاه ریمل را به صورت درب باز نگه نداریم و در مقابل نور مستقیم آفتاب قرار نگیرد وبه محض استفاده درب آن را محکم بسته به گونه ای که هیچ هوایی وارد آن نشود وجای خنک بهترین مکان نگهداری برای یک ریمل می باشد. برای آشنایی بهتر با ریمل های اصلی مقاله « ریمل های خوب چه ویژگی هایی دارند » را مطالعه فرمایید.


 

مشخصات فنی مشخصات کلی ریمل
برند
CC
نوع فرچه
ژله ای ضد حساسیت
حجم دهنده
در برابر آب
مقاوم است
موقع شست و شو
راحت شسته میشود
جنس ماده ریمل
غیر پلاستیکی
مشخصات جزی
بسته بندی وکیوم
مدت زمان استفاده بعد از باز شدن بسته بندی
9 ماه
نوع پوکه
پلاستیکی
نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha