0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
Max Lady Anti Boil Crab Sandy Soap Pack

پک ساندیسی صابون خرچنگ ضد جوش مکس لیدی 

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید (۰)
MAX LADY وضعیت : فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۳۹۹/۱۱/۱۸
ویژگی ها
میزان پاک کنندگی
عالی
مرطوب کنندگی
موارد مصرف
صورت
۵۵/۰۰۰ تومان
توضیحات کلی

Max Lady Anti-Boil Crab Sandy Soap Pack پک ساندیسی صابون خرچنگ ضد جوش مکس لیدی 
شستن صورت با صابون کمک بسیار زیادی به کنترل چربی های روی پوست صورت می کند و از گذشته های بسیار دور هم مورد توجه بسیاری از استفاده کننده گان بوده است و استفاده به تنهایی از صابون در دراز مدت سبب می شود پوست صورت حالت خشکی به خود گیرد و کمی نا خوشایند است در این بین شرکت بزرگ و نام آوازه مکس لیدی در تهیه محصولات بهداشتی اقدام به ساخت پک های ساندیسی کرده است که برای کنترل چربی های پوست و درمان جوش و آکنه بسیار تاثیر گذار می باشد که دارای یک صابون یک عدد ژل شستشو و یک عدد لیف کوچک مخصوص پوست صورت است، وجود فوم و یا ژل شستشوی موجود در آن موجب می شود که پوست صورت حالت خشکی بخود نگیرد. در ادامه همین مطلب نیووافت در نظر دارد پک ساندیسی صابون خرچنگ ضد جوش مکس لیدی را به شما معرفی کند، که یک پک همراه می باشد.

 

پک ساندیسی صابون خرچنگ ضد جوش مکس لیدی در فروشگاه اینترنتی نیووافت

 

معرفی محصول 
پک ساندیسی صابون خرچنگ ضد جوش مکس لیدی شامل یک عدد صابون، یک عدد ژل شست و شو  و یک لیف کوچک مخصوص پوست صورت است که به طور خلاصه به شرح آنها خواهیم پرداخت.

 

1.صابون خرچنگ

 صابون خرچنگ موجود در پک ساندیسی دارای حجمی معادل 100 گرم است که این میزان حجم برای یک دوره درمان کافی است. صابون خرچنگ کاربرد های بسیار زیادی را برای پوست صورت به همراه دارد یکی از کاربرد های آن ضد جوش بودن آن برای پوست صورت است. استفاده روزانه از این صابون خرچنگ موجب می شود چربی های اضافه روی پوست پاک شده و اثری از جوش بر روی صورت نمی ماند. همچنین این صابون خاصیت ضد آکنه نیز دارد و کسانی هم که بر روی پوست صورت خود آکنه داشته باشند با استفاده روزانه از این صابون می توانند به کاهش و از بین بردن آکنه ها کمک شایانی کنند.
 

پک ساندیسی صابون خرچنگ ضد جوش مکس لیدی در فروشگاه اینترنتی نیووافت

2.ژل شستشو 

این ژل شستشو دارای حجمی معادل 20میلی لیتر می باشد که یک پوکه تیوبی از آن محافظت می کند . این ژل کار پاک کنندگی وآبرسانی را برای پوست صورت انجام می دهد و مانع از خشکی پوست صورت می شود. و نتیجه این ژل بر روی پوست صورت سفید کنندگی و مرطوب کنندی آن است.

3.لیف

به همراه صابون خرچنگ و ژل شستشو یک عدد لیف مخصوص که مناسب برای پوست صورت است قرار داده شده است. این لیف از الیاف بسیار ظریفی تهیه شده که صابون و ژل را به شیوه عالی به تمام سطح پوست صورت پخش می کند و باعث می شود به پوست صورت هیچ گونه آسیبی وارد نشود.

 

پک ساندیسی صابون خرچنگ ضد جوش مکس لیدی در فروشگاه اینترنتی نیووافت

 

جمع بندی محصول 
پک ساندیسی صابون خرچنگ مکس لیدی برای استفاده های روزانه و  به جای پاک کننده های شیمیایی مضر است که علاوه بر اینکه پوست صورت را از آلودگی ها محیط پاک سازی می کنند موجب می شود که جوشهای پوستی و آکنه های را نیز از روی صورت بر دارد و با پاک شدن آلودگی ها، چربی ها و آکنه ها از روی پوست صورت، پوست طراوت و شادابی تازه ای به خود می گیرد و موجب روشن تر شدن پوست نیز می شود.

 

پک ساندیسی صابون خرچنگ ضد جوش مکس لیدی در فروشگاه اینترنتی نیووافت

 

طریقه استفاده 
طریقه استفاده از این پک این طور است که ابتدا پوست صورت را با آب نسبتا خنک خیس کرده، سپس مقداری از کف صابون خرچنگ را بر روی لیف می گذاریم و مقداری کمی از ژل شستشو را نیز به کف صابون اضافه می کنیم و لیف را که حاوی این دو مواد است را به آرامی به تمام قسمت های صورت می زنیم به گونه ای که کف و ژل تمام قسمتهای پوست صورت را پوشش دهند سپس بعد از گذشت 2 الی 3 دقیقه  پوست صورت را با آب تمیز شستشو می دهیم و با یک حوله بسیار ظریف از جنس نخ صورت خود را خشک می کنیم .

 

توصیه نیووافتی
برای دریافت نتیجه بهتر از این پک ساندیسی، استفاده روزانه این محصول پیشنهاد می شود و تا اتمام صابون و ژل موجود آن این پک را باید بکار ببرید.     

 

مشخصات فنی مشخصات کلی
برند
Max lady
نرم کننده
میزان پاک کنندگی
عالی
مرطوب کنندگی
سفید کنندگی
موارد مصرف
صورت
ویتامینه
تعداد در بسته بندی
تک دانه
وزن هر قالب صابون
100 گرم
نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha