0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
Max Lady Scrap

اسکراپ شنی طلای مکس لیدی

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید (۰)
MAX LADY وضعیت : فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۳۹۹/۱۰/۲۴
ویژگی ها
برند
Max Lady
میزان حجم
500 گرم
موارد استفاده
پوست صورت و بدن
روشن کنندگی
آبرسانی
لایه برداری
۷۰/۰۰۰ تومان
توضیحات کلی

اسکراپ شنی طلای مکس لیدی
پوست صورت ما همواره در طول روز بر اثر عوامل مختلف دچار خستگی وآسیب های جدی میشود و برای جبران آین آسیب ها و پاکسازی پوست صورت از محصولاتی استفاده کنیم که هم پوست را شاداب کند و هم سفید کنندگی و جوانی را به پوست بدهد گروه نیو وافت این بار محصول  پاکسازیی پوست،اسکراپ شنی طلای مکس لیدی را به شما معرفی می کند که از کیفیت بسیار بالای برخوردار می باشد که قابل استفاده هم در منزل وهم در سالن های آرایشی را دارد وهم قابل مصرف برای آقایان و بانوان است .


معرفی محصول
اسکراپ شنی طلا مکس لیدی  در قوطی های پلاستیکی 500گرمی است که حجم قابل توجهی دارد و حاوی مواد معدنی ،شن های بسیار ریز دریایی،ومقدار کمی هم زرات ریز طلا است که خاصیت لایه برداری بسیار قویی دارد به گونه ای که با استفاده از این ماسک لایه های سوخته شده پوست که در اثر نور وگرما پوست پوست شده را پاک کرد و سلول های مرده را از سطح پوست پاکسازی می کند و همین عمل پاک سازی پوست سبب سفید شدن پوست می شود. به دلیل وجود مواد معدنی موجود در این اسکراپ خاصیت آبرسانی نرمالی را هم برای پوست صورت دارد که با عث شادابی و لطافت پوست میشود. یکی دیگر از  کاربرد های این اسکراپ به دلیل وجود دانه های ریز شن که در ترکیب اصلی این اسکراپ می باشد در آوردن جوشهای سر سیاه و عمقی روی پوست ،و پاک سازی جوش های عفونی و چرکی می باشد و خاصیت چربی زدایی روی پوست را دارد. در کل میتوان گفت که این اسکراپ خاصیت پاکسازی ،آبرسانی ،وسفید کنندگی را برای پوست صورت دارد و با استفاده از این محصول پوست صورت نفسی تازه کرده و شادابی بی نظیری را برای پوست به ارمغان می آورد.


طریقه استفاده  ماسک شنی طلای مکس لیدی
طریق استفاده این محصول با ماسک های دیگر متفاوت است ، به گونه ای که یک لایه نازکی را از این ماسک بر روی صورت می زنیم  به طوری که کل سطح پوست صورت را پوشش دهد بعد از یک دقیقه شروع به ما ساژدادن آرام  و بسیار ملایم  صورت به مدت سه الی پنج دقیقه می کنیم  تا همه مواد ماسک مو جود بر روی صورت به حالت پودری در بیایید واز پوست به واسطه ما ساژ کنده شود  سپس با آ ب خنک  شست شو دهیم وبا حوله به آرامی خشک کنیم . توجه داشته باشید به خاطر اینکه پوست صورت کمی استراحت کند همیشه سعی کنید بعد از استفاده از این اسکراپ وشستو شوی صورت حد عقل نیم ساعت بعد از کرم های درمانی و یا  آرایشی دیگر استفاده  کنید .


توصیه نیو وافتی
اسکراپ های شنی چون حاوی شن های ریز هستند همیشه موقع استفاده از این ماسک ها تو جه کافی را داشته باشید که مواد این ماسک ها به داخل چشم وارد نشود ، وماساژ پوست صورت هم باید بسیار آرام و به حالت دورانی باشد و از نظم خاصی بر خوردار باشد تا  پوست صورت آسیب نبیند.

مشخصات فنی
برند
Max Lady
میزان حجم
500 گرم
نوع پوکه نگه دارنده
پلاستیکی
موارد استفاده
پوست صورت و بدن
روشن کنندگی
آبرسانی
لایه برداری
نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha