0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
Metal engine hood and metal impeller Sorend Plus Model SN 701

هود موتور فلزی و پروانه فلزی سورند پلاس مدل  SN_701

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید (۰)
SorendPlus وضعیت : فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۲/۴
توضیحات کلی

Metal engine hood and metal impeller Sorend Plus Model SN_701 هود موتور فلزی و پروانه فلزی سورند پلاس مدل  SN_701
هود یکی از لوازمی می باشد که برای هر آشپزخانه ای ضروری است چرا که بوی غذا را از خانه خارج می‌کند و هوایی تمیز در خانه می پیچد برخی از خانم ها به زیبایی و ظاهر هود بسیار توجه می کنند و دوست دارند زیبا و ظریف داشته باشند اما در عین حال هود باید قدرتمند و مستحکم باشد. همانطور که می دانید برند ها و مدل های مختلفی از هود وجود دارد. به همین خاطر انتخاب هود و هر وسیله یا محصول دیگری بسیار سخت می‌شود. سورند ‌پلاس در زمینه تولید لوازم آشپزخانه فعالیت می کند. هود یکی از محصولات این شرکت می باشد که البته در مدل ها و سایزها و ظاهر های مختلفی آن ها را به وجود آورده اند. هود موتور فلزی و پروانه فلزی سورند پلاس مدل  SN_701 یکی از محصولات این شرکت می باشد که در ادامه به معرفی آن می پردازیم.

 

فیلتر Filterهود موتور فلزی و پروانه فلزی سورند پلاس مدل  SN_701
در خرید هود باید به برخی موارد توجه ویژه‌ای داشت. یکی از این موارد نوع فیلتر و ویژگی های آن می باشد. فیلتر هود موتور فلزی و پروانه فلزی سورند پلاس مدل  SN_701 قابل شستشو است و شما می توانید هر زمان که احساس کردید کثیف است یا چرب شده است فیلتر را از هود جدا کنید و آن را بشویید.

 

شیشه Glass هود موتور فلزی و پروانه فلزی سورند پلاس مدل  SN_701
نوع شیشه هود موتور فلزی و پروانه فلزی سورند پلاس مدل  SN_701 رفلکس نشکن می باشد. نشکن بودن این هود به شما کمک می کند تا بتوانید هر زمان که دوست داشتید آن را جابه جا کنید بتوانید به راحتی این کار را انجام دهید و نگران آسیب رسیدن به هود نباشید زیرا نشکن می باشد.

 

metal engine hood and metal impeller sorend plus model sn_701 هود موتور فلزی و پروانه فلزی سورند پلاس مدل  sn_701 در فروشگاه اینترنتی نیووافت

موتور Engine هود موتور فلزی و پروانه فلزی سورند پلاس مدل  SN_701
نوع موتور در خرید هود بسیار مهم می باشد. همانطور که می دانید سورند ‌پلاس سعی داشته محصولاتش را از همه لحاظ با کیفیت بسازد. از این رو موتور هود پروانه فلزی و فلزی سورند پلاس مدل  SN_701 می باشد که بسیار با کیفیت است و خوب عمل می کند.

 

سرعت Speed هود موتور فلزی و پروانه فلزی سورند پلاس مدل  SN_701
سرعت هود موتور  فلزی و پروانه فلزی سورند پلاس مدل  SN_701سوپرسایلند ۴ سرعته می باشد. از این رو سرعتی بسیار بالا دارد و خوب عمل می‌کند. شما میتوانید با  یک کلیک هود را روشن کنید و از سرعتی بی نظیر بهره مند گردید و هوایی تازه به خانه تان ببخشید.

 

امکانات Possibilities هود موتور فلزی و پروانه فلزی سورند پلاس مدل  SN_701
هود موتور فلزی و پروانه فلزی سورند پلاس مدل  SN_701 دارای دو لامپ کم مصرف OLED می باشد. شما می توانید از راه دور هود موتور فلزی و پروانه فلزی سورند پلاس مدل  SN_701 را کنترل کنید. اندازه این هود ۹۰ سانتی متر می باشد.

 

توصیه های نیووافتی
همیشه سعی کنید برای تمیز کردن هود از دستمالی که کمی هم نم دارد استفاده نمایید. همانطور که می دانید برند ها و مدل های مختلفی از هود وجود دارد، پس باید در خرید هودی با کیفیت بسیار دقت داشت. سورند پلاس با وجود اینکه تایم زمانی کمی است که فعالیت خود را آغاز کرده اما توانسته رضایت بیشتر مصرف کنندگان را به دست آورد و محصولاتی با کیفیت را به آنان تحویل دهد. از این رو به شما نیووافتی های عزیز توصیه می کنیم هود موتور فلزی و پروانه فلزی سورند پلاس مدل  SN_701 را خریداری کرده و جانی تازه به آشپزخانه تان ببخشید.

 

میرحسینی
 

نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha