0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
 Metal engine hood and metal impeller Sorend Plus Model SN 702

هود موتور فلزی و پروانه فلزی سورند پلاس مدل SN_702

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید (۰)
SorendPlus وضعیت : فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۱/۱۴
توضیحات کلی

 Metal engine hood and metal impeller Sorend Plus Model SN_702 هود موتور فلزی و پروانه فلزی سورند پلاس مدل SN_702
خانم های شیک پسند دوست دارند آشپزخانه ای زیبا داشته باشند و وسایلی زیبا را برای آن انتخاب کنند اما فقط زیبایی ملاک خرید نیست و شما باید در خرید هر کدام از وسایل آشپزخانه به مستحکم بودن و قدرتمند بودن آن نیز توجه کنید. یکی از وسایل اساسی آشپزخانه هود می باشد که  بوی غذا را از خانه خارج می‌کند و هوایی تازه را به خانه تان می بخشد. شرکت های زیادی در تلاش اند تا بهترین مدل هود را به بازار و مصرف کنندگان عرضه کنند. از این رو برند ها و مدل های مختلفی در سایزها و طراحی های مختلف وجود دارد که انتخاب را برای شما عزیزان سخت می‌کند. نیووافت به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. سورند ‌پلاس در زمینه طراحی و تولید لوازم آشپزخانه فعالیت می‌کند. هود یکی از تولیدات این شرکت می باشد. هود موتور فلزی و پروانه فلزی سورند پلاس مدل SN_702 بسیار با کیفیت و زیبا است. در ادامه این محصول را به شما معرفی خواهیم کرد.

 

فیلتر Filterهود موتور فلزی و پروانه فلزی سورند پلاس مدل SN_702
فیلترهای هود موتور فلزی و پروانه فلزی سورند پلاس مدل SN_702 قابل شستشو هستند و شما می‌توانید هنگامی که آن ها کثیف هستند و یا چربی دور شان را گرفته است به سادگی از هود جدا کنید و آنها را بشویید. فیلتر قابل شستشو این هود از ویژگی‌های بسیار خوب و قابل توجه این محصول می باشد.

 

شیشه Glass هود موتور فلزی و پروانه فلزی سورند پلاس مدل SN_702
شیشه استفاده شده برای هود موتور فلزی و پروانه فلزی سورند پلاس مدل SN_702 رفلکس نشکن است. نشکن بودن این محصول کمک بزرگی به شما است چراکه هنگام جابه جایی و یا تمیز کردن هود نگران شکسته شدن شیشه آن نیستید و می توانید به راحتی آن را جابه جا کنید و یا به تمیز کردن آن بپردازید.

 

 metal engine hood and metal impeller sorend plus model sn_702 هود موتور فلزی و پروانه فلزی سورند پلاس مدل sn_702 در فروشگاه اینترنتی نیووافت

موتور Engine هود موتور فلزی و پروانه فلزی سورند پلاس مدل SN_702
موتور هود موتور فلزی و پروانه فلزی سورند پلاس مدل SN_702 فوق العاده آرام و متالیک عمل می‌کند. موتور این هود چهار نوع مختلف سرعت دارد که شما می توانید بنا به شرایط، آن را در سرعت مناسب قرار دهید و از کارایی هود بهره مند گردید.

 

امکانات Possibilities هود موتور فلزی و پروانه فلزی سورند پلاس مدل SN_702
هود موتور فلزی و پروانه فلزی سورند پلاس مدل SN_702 دارای سوئیچ لمسی می باشد که شما می توانید با استفاده از آن هود را در سرعت مورد نظر قرار دهید. نوع سنسور این هود دود، گرما و گاز می باشد. شما می توانید از راه دور هود موتور فلزی و پروانه فلزی سورند پلاس مدل SN_702 را کنترل کنید. اندازه این حدود ۹۰ سانتی متر است.

 

توصیه های نیووافتی
هیچ وقت لکه های موجود در فیلتر یا روی هود موتور فلزی و پروانه فلزی سورند پلاس مدل SN_702 را با استفاده از کارتک با وسیله ای که دهانه تیزی دارد پاک نکنید زیرا باعث خراشیده شدن یا آسیب دیدگی هود می‌شود، بلکه با دستمالی نرم آن را تمیز کنید. سورند پلاس یکی از شرکت‌هایی است که با وجود اینکه مدت کمی است در زمینه تولید لوازم خانگی فعالیت دارد اما توانسته رضایت مصرف کنندگان را جلب نماید و محصولاتی با کیفیت را به بازار عرضه کند. از این رو به شما نیووافتی ‌های عزیز توصیه میکنیم هود موتور فلزی و پروانه فلزی سورند پلاس مدل SN_702 را خریداری کرده و نمایی جدید برای آشپزخانه تان به ارمغان بیاورید.

 

میرحسینی
 

نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha